Obchod nie je aktívny a nie je možné objednávať. ×
Filtrovať
× Filtre
Filtre
 • Kategórie (Cyklistické bundy)
 • Stav
 • Výrobca
 • Sortiment
 • Veľkosť
 • Pohlavie
 • Farba
 • Vreckový
 • Sťahovák
 • Materiál
 • Vodeodolný
 • Vetruvzdorný
 • Rezanie
 • Hood
 • Podlepené švy
 • Podšívka
 • Dĺžka zipsu
jasný Filtrovať

Cyklistické bundy

V našom internetovom obchode nájdete 3 druhy bicyklových bund:

Ak sa nechcete vzdať bicyklovania počas chladnej zimy, kúpa cyklistickej bundy je dobrým rozhodnutím - dobre to vedia profesionálni cyklisti, ktorí dodržujú tréningový plán bez ohľadu na panujúce poveternostné podmienky. Pri nástupe na dlhšiu trasu sa musia pripraviť na možné zrážky či vietor – faktory, ktoré výrazne znižujú komfort jazdy a majú negatívny vplyv na pohodu. Ako zodpovedný športovec nezabúdajte, že cyklistické bundy sú jedným zo základných prvkov cyklistického stylingu. Vyrobené z kvalitných látok, mali by byť vybavené ventilačnými panelmi a dobre odvádzať vlhkosť do vonkajších vrstiev.

Preto sme v tejto kategórii nášho obchodu zhromaždili tie najkvalitnejšie cyklistické bundy. Umožňujú vám vychutnať si maximálny komfort a bezpečnosť jazdy bez ohľadu na prevládajúce podmienky. Prezrite si dostupné cyklistické bundy a vyberte si takú, ktorá bude nielen cestou k efektívnemu tréningu, ale aj k vašej pohode.

Cyklistické bundy vyrobené z najlepších materiálov

Cyklistická bunda by mala byť vyrobená z kvalitných látok a vybavená ventilačnými panelmi, ktoré umožnia dokonalý odvod vlhkosti do vonkajších vrstiev. Preto ponúkame cyklistické oblečenie z tých najlepších syntetických tkanín ako polyester, nylon a elastan. Poskytnú vám nielen primeraný tepelný komfort, ale aj ochránia pred negatívnymi vplyvmi poveternostných podmienok.

Na zimné dni odporúčame zateplené cyklistické bundy napríklad s micro fleecom, ktoré vás efektívne zahrejú pri jazde v najnižších teplotách, ale zároveň zabránia nadmernému poteniu a zvýšia tak komfort a bezpečnosť tréningov či výletov.

Cyklistické bundy do dažďa, zimné bundy a vetrovky

Medzi dostupnými modelmi nájdete cyklistické vetrovky, ktorých hlavnou úlohou je chrániť pred nárazmi, a cyklistické plášte do dažďa. Tieto majú membránu - vrstvu, ktorá je nepriepustná pre vodu. Pre tých, ktorí trénujú aj pri nízkych teplotách, ponúkame zateplené, ale ľahké zimné cyklistické bundy, ktoré sú treťou vrstvou oblečenia.

Povinným tovarom, ktorý by mal mať každý cyklista, je vetruodolná cyklistická bunda, ľudovo povedané vetrovka. Takúto cyklistickú bundu si môžete vziať stále so sebou, pretože zaberá málo miesta a po zložení padne do ruky, takže ju bez problémov vložíte prakticky do každého vrecka cyklistického dresu či mikiny.

Na bicykel odporúčame aj reflexné bundy. Vďaka nim budete môcť trénovať aj po zotmení a zaistiť si tak maximálnu bezpečnosť počas jazdy.

Prispôsobte si funkcie a parametre cyklistickej bundy svojim potrebám

Každý cyklista má iné potreby, preto sme sa postarali o to, aby ste mali veľký výber cyklistických búnd. Medzi dostupnými modelmi nájdete okrem iného:

cyklistické bundy s rôznym počtom vreciek vrátane zipsových, do ktorých si bezpečne uložíte kľúče, peňaženku a iné cennosti;
cyklistické bundy rôznych strihov - priliehavé na telo aj voľnejšie (žiadna neobmedzuje pohyb a všetky poskytujú maximálny komfort);
cyklistické bundy s kapucňou alebo bez nej;
cyklistické bundy s celoprepínacím zipsom alebo bez neho.

V tejto kategórii nájdete aj cyklistické bundy rôznych veľkostí. Odporúčame modely od XS do 7XL. Vhodné vrchné oblečenie si nájde každý bez ohľadu na pohlavie, vek či váhu. Cyklistické bundy odporúčame aj pre deti. Špeciálne riešenia pre najmenších cyklistov, ktorí potrebujú maximálny komfort pri bicyklovaní.

Dámska a pánska cyklistická bunda s moderným dizajnom

Pohodlie a bezpečnosť však nie sú všetko. Pre väčšinu cyklistov a cyklistov je dôležitý aj štýl, ktorý im umožňuje na trase vyniknúť a cítiť sa pri jazde skvele. Preto v ponuke Mike SPORT nájdete len tie najmodernejšie cyklistické bundy pre mužov a cyklistické bundy pre ženy s elegantným dizajnom a rôznymi štýlmi.

Odporúčame cyklistické bundy jednofarebné, ale aj viacfarebné, určené pre milovníkov originálnych riešení. Odporúčame vám skontrolovať rôzne vzory a dekorácie, ktoré oslovia náročných zákazníkov. Odporúčame klasické aj neštandardné cyklistické bundy, módne aj menej obľúbené. Každý, bez ohľadu na svoje individuálne preferencie, tu bude mať možnosť nájsť niečo vhodné pre seba.

Cyklistické bundy od najlepších výrobcov

Cyklistické oblečenie treba vyberať z hľadiska intenzity tréningu a jeho charakteru. Dôležité sú tu osobné preferencie - z hľadiska aerodynamiky je dôležitý strih bundy a miera jej nasadenia, preto, aby sme splnili očakávania náročných užívateľov, ponúkame značkové cyklistické bundy od renomovaných výrobcov. Odporúčame Rogelli, Kaymaq, Force, 100% a iných známych výrobcov. Vďaka tomu viete, že investujete do tej najkvalitnejšej športové tašky. Sú dostupné za veľmi prijateľné ceny - pozývame vás, aby ste si prezreli celú ponuku a prajeme vám úspešné nakupovanie!

Široká ponuka produktov zabezpečí, že si v našej predajni každý nájde to svoje. Odporúčame vám tiež zoznámiť sa s našimi cyklistickými doplnkami, ktoré výrazne zvýšia komfort a bezpečnosť jazdy!

  pokračuj v čítaní zrútiť sa