Obchod nie je aktívny a nie je možné objednávať. ×
Filtrovať
× Filtre
Filtre
 • Kategórie (Cyklistické tretry)
 • Stav
 • Výrobca
 • Sortiment
 • Veľkosť
 • Pohlavie
 • Farba
 • Vložka na bicykel
 • Vodeodolný
 • Stupnica tuhosti
 • Vetruvzdorný
 • Druh obuvi
 • Vedúci materiál
 • Typ šnurovania
jasný Filtrovať

Cyklistické topánky

Pri kompletizovaní cyklistického outfitu treba venovať mimoriadnu pozornosť cyklistickej obuvi. Výber konkrétneho modelu je dôležitý pre komfort a bezpečnosť jazdy a v prípade profesionálov sa premieta aj do výkonu. Akú cyklistickú obuv si vybrať? Čo ešte zásobiť? Zoznámte sa s našou ponukou cyklistickej obuvi.

Akú cyklistickú obuv si vybrať?

Pred kúpou cyklistickej obuvi sa oplatí zoznámiť sa s rôznymi typmi tohto produktu. V našej ponuke nájdete širokú škálu obuvi pre každý druh športu súvisiaceho s cyklistikou. Výrobcovia vytvárajú špecializovanú cyklistickú obuv , ktorá je prispôsobená požiadavkám daného cyklistického koníčka. Predajňa ponúka produkty uznávaných značiek, akými sú Rogelli, Fizik či Giero.

SPD a MTB tretry

Široká škála produktov japonskej značky Shimano umožňuje prispôsobiť cyklistické topánky SPD konkrétnym blokom a očakávaniam cyklistu. Inovatívny zapínací mechanizmus zaisťuje pohodlie a efektivitu počas tréningu. Nevzdávajte sa ho, ak chcete bicykel vybaviť ľahkými pedálmi, ktoré sa ľahko čistia. Aby dobre plnili svoju funkciu, mali by byť západky aj MTB topánky kombinované s doplnkovými prvkami.

Cestné topánky

V našom obchode nájdete cestné topánky , napríklad Tempo R4 od Fizik. Dizajnéri použili tzv overcurve, ktorý kopíruje tvar chodidla. Okrem toho výrobca vybavil túto cyklistickú topánku zvrškom z laminovanej PU sieťoviny, ktorá umožňuje lepšie prúdenie vzduchu. V ponuke sú aj dámske cestné topánky , ktoré oslovia nejednu ženu.

Turistické topánky na bicykel

Ak radi bicyklujete, no nie je to váš jediný koníček, mali by ste zvážiť turistickú obuv , ako je FLR ENERGY. Tieto modely sú určené pre jazdu na MTB bicykloch, ale nemajú pribalené špeciálne nášľapy. Výrobca verí, že ide o univerzálny produkt. Vzhľadom na pohodlný zvršok a klasický tvar podrážky športovej obuvi odporúčame tento výrobok na každodenné nosenie. Dámy si môžu kúpiť aj turistickú cyklistickú obuv , napríklad Giro Berm W.

Doplnky k cyklistickej obuvi

V našej predajni nájdete okrem cyklistickej obuvi aj doplnky, ktoré sa k nim hodia. Máme široký výber rôznych druhov sortimentu. Produkty určené pre cyklistov vám zabezpečia pohodlnú jazdu. Obzvlášť užitočné sú SPD kopačky a pedále. Cyklistické ponožky a špeciálne podložky poslúžia aj na dlhé cyklistické trasy. Vďaka týmto veciam vás nezaskočí žiadna nepredvídaná situácia, napríklad poveternostné podmienky.

Náhradné diely na cyklistické topánky

V našej predajni nájdete aj šnúrky do cyklistickej obuvi v mnohých farbách. Okrem toho máme aj podpätky na cestné topánky, ako aj gombíky na tieto topánky. Navyše si môžete zaobstarať kovové platničky na uchytenie MTB topánok k topánke a tiež náhradné pracky vyrábané značkou Giro. Výrobca vyrába aj náhradné remienky do cyklistickej obuvi.

SPD kopačky a pedále

Spomedzi príslušenstva je potrebné venovať osobitnú pozornosť blokom SPD a pedálom pre bicykel určený na cestnú, horskú a rekreačnú jazdu. V ponuke sú produkty Shimano a Force. Veľký výber štandardných platformových pedálov nájdete napríklad od Rockbros. Odporúčame tiež odnímateľné modely, ktoré uľahčia výmenu príslušenstva. Navyše si môžete zakúpiť špeciálne šablóny na nastavenie blokov Shimano SPD, vďaka ktorým ušetríte veľa času pri montáži. Dobré nastavenie sa priaznivo prejaví aj na samotnej jazde.

Cyklistické ponožky

Postarajte sa o vypasované, priedušné cyklistické ponožky, ktoré zvýšia komfort jazdy. Výhodou týchto produktov je, že majú špeciálne zosilnenia na špičkách a pätách, aby sa zabránilo odieraniu. Okrem toho sa výrobcovia postarali o dostatočné odvetrávanie, napríklad použitím sieťky v modeli Supportsport. Toto riešenie sa vám v horúcich dňoch určite bude hodiť. Môžete si vybrať z rôznych výšok ponožiek, ako sú členkové ponožky, ponožky alebo podkolienky. Cyklistické ponožky sú veľmi univerzálne, preto ich odporúčame aj na iné aktivity.

Návleky na cyklistické topánky

Návleky na cyklistickú obuv sa osvedčia na trasách rôznych dĺžok a stupňov náročnosti a za každého počasia. Odporúčame najmä vodeodolné produkty, vďaka nim vás neprekvapí daždivé počasie. Ponúkame ochranu cyklistickej obuvi z rôznych materiálov, napríklad úpletu alebo neoprénu, ktorá je vhodná na letné a chladné dni. Okrem toho sú produkty prispôsobené špeciálnemu typu obuvi, napríklad cestnej alebo MTB. Nájdete tu sortiment uznávaných značiek ako Rogelli, Force a Rockbros.

Dámska a pánska cyklistická obuv

Ponúkame dámsku cyklistickú obuv a pánsku cyklistickú obuv, ako aj kompatibilné doplnky. Vytvorte si vlastnú sadu cyklistických topánok a kopačiek, aby ste zabránili pošmyknutiu nôh a užili si bezpečnú a pohodlnú jazdu. Využite aj náš výpredaj cyklistickej obuvi , kde nájdete zaujímavé produkty za akciové ceny.

pokračuj v čítaní zrútiť sa