Obchod nie je aktívny a nie je možné objednávať. ×
Filtrovať
× Filtre
Filtre
jasný Filtrovať

Cyklistický klobúk

Šatky, stuhy, čiapky, šály a slučky – akú cyklistickú pokrývku hlavy pod prilbu? Modely dostupné v MikeSPORT Store sú vhodné na dráhu vo všetkých ročných obdobiach. Ponúkame cyklistické pokrývky hlavy od známych značiek pre profesionálov aj amatérov cyklistiky.

šatky na bicykel

Cyklistické šatky sú účinnou ochranou hlavy pred teplotnými výkyvmi počas celého roka. Mimo sezóny chránia pred vetrom a chladom a v lete pred silným slnkom a UV žiarením. Kvalitné, účinné šatky sú vyrobené z tkaniny, ktorá zaisťuje dostatočnú cirkuláciu vzduchu a zabraňuje prehrievaniu. Široká škála vzorov a farieb vám umožní prispôsobiť si šatku na bicykel vašim potrebám.

Ľahké cyklistické čiapky

Klasické letné cyklistické čiapky so šiltom zaisťujú dobrú cirkuláciu vzduchu a ochranu pred slnkom. Boky sú zo vzdušnej sieťoviny a elastický pás na chrbte zvyšuje komfort. Cyklistické šiltovky sú ideálne na jazdu na plnom slnku, dokonca aj v horúcom podnebí. Vyberte si tvar a farbu, ktorá sa hodí k vášmu outfitu a hodí sa napríklad k cyklistickému dresu.

Páska na bicykel s priezorom a odrazkou

Ďalším riešením, ktoré chráni hlavu v horúcom počasí, je športová cyklistická páska vyrobená z priedušnej látky, vybavená vpredu šiltom. Letné kapely Rockbro prichádzajú v zaujímavých farebných kombináciách: čierna a oranžová, červená, čierna alebo modrá. Vo vnútri sú všité silikónové aplikácie, aby sa nezošmykli z hlavy. Dajú sa nosiť pod cyklistickú prilbu - dýchajú a odvádzajú prebytočnú vlhkosť. Reflexný prvok (na zadnej strane) zvyšuje bezpečnosť pri jazde. Modely Rockbros sú vhodné na rôzne športové aktivity v lete aj ako cyklopáska.

Zateplená cyklistická prilba

Teplé cyklistické čiapky sú jedným z najúčinnejších spôsobov ochrany hlavy v zime. Jednoduchý klobúk je teplý a pohodlný na nosenie. Hodí sa takmer ku všetkému – ideálne na každodenné nosenie a outdoorové športy. Ponúkame cyklistické čiapky a kukly vyrobené z funkčnej Gore-Tex tkaniny, ako aj modely zo 100% merino vlny.

Cyklistické čiapky vybavené vnútornou vrstvou proti vetru chránia pred chladom a vetrom. Majú tiež priedušné a termoregulačné vlastnosti, ktoré umožňujú pokožke dýchať. Špeciálne vlákna udržujú teplo a zabraňujú prehrievaniu.

Kukla pod cyklistickú prilbu

V chladných dňoch vám na ochranu pred vetrom a nízkymi teplotami nemusí stačiť čelenka na bicykel alebo ľahký komín. V takýchto podmienkach bude fungovať Zimná kukla na bicykel z viacúčelovej látky Bezšvová pletená kukla z merino vlny má bakteriostatické a antialergické vlastnosti . Vďaka ľahkému dizajnu zaberá v zloženom stave málo miesta a zmestí sa do vrecka bundy.

Kukla, klobúk alebo náušnice na bicykel v mnohých farbách, štýloch a atraktívnych cenách na vás čakajú v MikeSPORT Store!

pokračuj v čítaní zrútiť sa