Rockbros Dvojpriehradová cyklistická taška na hornú rúru s držiakom na telefón, čierna 30120047001

Bestseller
22,9 Eur
V koši
Plánovaná zásielka: 2023-12-01
Náklady na doručenie: od 5,9 Eur >
Doba na vrátenie tovaru: 30 dní >

Popis

Popis

Predstavujeme tašku na bicykel Rockbros s dvoma priehradkami na hornú trubku a držiakom na telefón. Je určená pre nadšencov cyklistiky a poskytuje ľahký prístup k potrebným veciam počas jazdy.

Výhody produktu:

Vrecúško je dodávané s držiakom na telefón s 360° otočnou pružnou silikónovou podložkou navrhnutou na vrchu tašky. To vám umožní používať telefón vertikálne aj horizontálne a zároveň účinne chrániť zariadenie pred prehriatím alebo hromadením vlhkosti, čo je často problém plastových krytov.

Veľká kapacita 1,5 litra vám umožní uložiť väčšinu vašich základných vecí, ako sú energetické gély, kľúče, peňaženka, duše, rukavice, mini pumpa, náradie na opravu bicyklov, kódový zámok, powerbanka atď. Vylepšená obojstranná taška pojme viac vecí a uľahčí ich segregáciu.

Puzdro je kompatibilné s väčšinou smartfónov Android/iPhone s uhlopriečkou obrazovky až 6,7 palca, ako je iPhone X XS Max XR 8 7 6s 6 plus 5s/Samsung Galaxy s8 s7 note 7. Podporuje Face ID a Touch ID pre plné ovládanie obrazovky a jednoduchý prístup ku všetkým tlačidlám a portom telefónu.

Je odolný a vodeodolný. Vyrobené z kvalitného polyesteru, s pevným zipsom, je odolné a nedeformuje sa. Súčasťou setu je zelená pláštenka, ktorá ochráni obsah tašky v daždi a extrémnych podmienkach.

Taška na hornú rúrku bicykla, navrhnutá s ohľadom na používateľa, má na oboch stranách reflexné pásky pre väčšiu bezpečnosť pri jazde v noci. Tri popruhy na suchý zips uľahčujú montáž a stabilizáciu tašky na ráme bicykla.

Špecifikácia výrobku:

  • Materiál: Polyester, Plast

  • Rozmery - viď fotogaléria

  • Hmotnosť produktu: cca 250 gramov

  • Kapacita: cca 1,5 litra

Keď si kúpite tašku na bicykel Rockbros, investujete do kvality, funkčnosti a bezpečnosti. Ide o perfektný doplnok pre každého cyklistu, ktorý ocení pohodlie a ľahký prístup k potrebným veciam počas jazdy.

Funkcie:

Sortiment: Sakwy
Farba: čierna
Vodeodolný: Áno
Objem: 1,5 L
Zapínanie: na ráme
Váha: 310 g
Záruka na výrobok 24 mesiacov

Názor klientov

Názor klientov

Názory môžu pridávať iba ľudia, ktorí si kúpili daný produkt.

Kontakt

Kontakt

Polia označené (*) sú povinné Vaše údaje spracujeme v súlade s našimi Zásady ochrany osobných údajov.