ERGON PT pedále na bicykel, čierne L

Propagácia
47,4 Eur

Akcia trvá do vypredania zásob
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 45,5 Eur +4%
Počiatočná cena: 50,3 Eur -6%

V koši
Plánovaná zásielka: 2023-10-06
Náklady na doručenie: od 5,9 Eur >
Doba na vrátenie tovaru: 30 dní >

Popis

Popis

Pedále na bicykel Ergon PT - ideálne riešenie pre náročných cyklistov. Tento pozoruhodný produkt ponúka mnoho ergonomických funkcií, ktoré určite upútajú vašu pozornosť.

Prvá vec, ktorú treba vyzdvihnúť, je lepšie rozloženie tlaku pozdĺž chodidla. Vďaka optimalizovanej biomechanike poskytujú rovnomerné zaťaženie pri šliapaní, čím eliminujú nepohodlie a únavu. Dlhé trasy sa stanú príjemnejšími a komfort si užijete aj v každodennej obuvi. Ďalšou výhodou nášho produktu je vynikajúca priľnavosť. Vďaka veľkej ploche bude vaša noha vždy pevne umiestnená na pedáli bez ohľadu na poveternostné podmienky alebo typ obuvi. Nemusíte sa báť pošmyknutia alebo straty kontroly nad bicyklom.

Pedále PT majú navyše výborný prenos sily. Vďaka ergonomickému tvaru a vnútornej zarážke je vaša noha prirodzene v ideálnej polohe na pedáloch. To znamená, že sa môžete sústrediť na získanie maximálneho výkonu z vášho bicykla bez zbytočnej námahy alebo nepohodlných pozícií.

Naše inovatívne riešenie bolo ocenené Kampaňou za zdravý chrbát (Aktion Gesunder Rücken eV) a získalo prestížnu značku kvality. To potvrdzuje, že PT pedále sú nielen funkčné, ale starajú sa aj o vaše zdravie a pohodlie pri jazde.

Ak hľadáte pedále, ktoré vám poskytnú nielen výkon, ale aj pohodlie na dlhých cestách, potom Ergon PT sú len pre vás. Pridajte sa ku skupine spokojných cyklistov, ktorí si užívajú jazdu bez akýchkoľvek kompromisov.

špecifikácia:

  • Výrobca: Ergon
  • Model: PT
  • Účel: turistika, fitness, e-bike, dochádzanie
  • Materiál: nylonový kompozit vystužený sklenenými vláknami
  • Veľkosť: L (od topánky číslo 43)

Funkcie:

Sortiment: Cyklistické pedále
Farba: čierna
Druh obuvi:
  • Turistické
  • Univerzálny
Záruka na výrobok 24 mesiacov
Typ pedálov: Plošina

Názor klientov

Názor klientov

Názory môžu pridávať iba ľudia, ktorí si kúpili daný produkt.

Kontakt

Kontakt

Polia označené (*) sú povinné Vaše údaje spracujeme v súlade s našimi Zásady ochrany osobných údajov.