Filtrovať
× Filtre
Filtre
jasný Filtrovať

Cyklistické súpravy

Aby bola cyklistika úplne bezpečná a príjemná, oplatí sa vybaviť sa kvalitným vybavením, doplnkami a oblečením. Najdôležitejšími prvkami športového outfitu sú samozrejme cyklistické šortky a priedušné cyklistické dresy. Získate ich kúpou každého prvku samostatne alebo si kúpite hotový a atraktívnejší cyklo set.

Cyklistické súpravy oblečenia

Tu nájdete sady cyklistického oblečenia pripravené tímom Mikesport.pl. Každá zo súprav bola vytvorená s ohľadom na výrobcu, funkčnosť, farebné prevedenie a navrhovanú dobu používania. Pamätajte, že pri kúpe kompletného cyklistického oblečenia zaplatíte menej!

Prvky súpravy na bicykel

V našej predajni nájdete rôzne druhy cyklistického oblečenia. Tieto sady obsahujú dva alebo tri zodpovedajúce kusy. Dvojdielne cyklistické sety pozostávajú z priedušného dresu a cyklistických šortiek, alebo dvoch typov cyklistických dresov - model s dlhým a krátkym rukávom. V ponuke sú aj sety s cyklistickými šortkami s trakmi a praktickými nánožníkmi.

Komplexná výbava na bicykel

Prečo sa oplatí vybrať si už hotovú súpravu na bicykel? Ide o praktické a pohodlné riešenie, vďaka ktorému získame pri jednom nákupe niekoľko kvalitných prvkov cyklistického outfitu. Výberom trojdielnej súpravy alebo dvoch dvojdielnych súprav rýchlo zásobíme všetky najdôležitejšie časti súpravy cyklistického oblečenia. K pripravenej súprave si stačí dokúpiť pohodlné cyklistické ponožky a cyklistické rukavice a ste pripravení vyraziť na cesty!

Pánske a dámske cyklistické súpravy

Ako pánske cyklistické sety, tak aj dámske cyklistické sety dostupné v našej ponuke sú produkty vyrobené z tých najkvalitnejších materiálov. Boli vytvorené s výnimočnou presnosťou a starostlivosťou, vďaka čomu zaručujú najvyšší komfort na každej trase. Každý prvok našich bicyklových súprav je nielen pohodlný a ľahký, ale aj pevný a odolný voči náročnému používaniu. Šortky a tričká, ktoré sú súčasťou súpravy, si dobre poradia aj s nepriaznivými a premenlivými poveternostnými podmienkami.

Kľúčové detaily

Prvky cyklosetov, ktoré si môžete zakúpiť v našej predajni boli vytvorené s ohľadom na maximálny komfort a spokojnosť zákazníka. Ploché a pohodlné švy, kvalitné zipsy a praktické vrecká navyše zvyšujú úroveň pohodlia a funkčnosti outfitu. Dôležitými prvkami cyklistických šortiek a dresov sú aj reflexné prvky - umiestnené na viditeľnom mieste efektívne zvyšujú vašu viditeľnosť na trase. Vďaka tomu je bezpečná jazda na bicykli možná nielen cez deň, ale aj po zotmení.

Vyberte si svoj štýl!

Každý cyklo set, ktorý ponúkame, je zárukou vynikajúcej kvality a plného pohodlia pri jazde, ale aj jedinečného vzhľadu a zaujímavého štýlu, ktorý určite splní očakávania aj tých najnáročnejších fanúšikov dvojkolesových tátošov. Medzi našimi súpravami nájdete ako klasické, jednofarebné modely v tlmenej palete, tak aj návrhy plné vzorov a farieb. Náš sortiment je veľký výber, od čiernej univerzálnej súpravy až po súpravu s kvetinovou, zvieracou či dokonca komiksovou tematikou.

pokračuj v čítaní zrútiť sa