Filtrovať
× Filtre
Filtre
  • Kategórie (Nosiče na bicykel)
  • Stav
  • Výrobca
  • Sortiment
  • Farba
  • Typ montáže na nosič bicykla
jasný Filtrovať

Nosiče na bicykel

Bicyklujete po meste? Chodíte cez týždeň do práce a cez víkendy chodíte na výlety mimo mesto? Nedostatok miesta nesmie obmedziť množstvo vašej batožiny. Vyberte si stojany na bicykle, ktoré sú základom pre koše alebo priestranné kufre na bicykle. Už máte stojan na bicykle? Dbajte preto na jeho správnu a stabilnú montáž. Pomôcť vám môže viacúčelové cyklistické náradie a príslušenstvo, napríklad gumy.

Stojany na bicykle - naša ponuka

V našej ponuke nájdete nosiče bicyklov, ktoré výrazne zvýšia komfort jazdy. Vďaka širokej ponuke nosičov bicyklov dostupných v našej predajni si určite nájdete model, ktorý najlepšie vyhovuje vašim predstavám a požiadavkám. Naša ponuka zahŕňa regály rôznych veľkostí, spôsobov montáže a kapacity. Okrem toho tu nájdete praktické príslušenstvo na bicykel a diely na bicykel, ako sú gumy a popruhy na pripevnenie na plochý nosič, gumené podložky na nosič, adaptéry na upevnenie.

Typy nosičov bicyklov

Pri výbere nosiča bicyklov pre vaše dvojkolesové vozidlo stojí za to vedieť, že správny model alebo tvar nie sú bez významu. V našom sortimente nájdete ako klasické mestské nosiče bicyklov, tak aj turistické nosiče bicyklov , ale aj praktické menšie nosiče a brašne určené najmä na horské alebo cestné bicykle.

Stojany na bicykle dostupné na trhu a v našej predajni sa dajú rozdeliť nielen podľa účelu, ale aj podľa spôsobu montáže. Berúc do úvahy posledné uvedené kritérium, rozlišujeme dva typy nosičov - namontované na prednej a zadnej časti bicykla.

Zadné nosiče bicyklov

Najobľúbenejšie sú zadné nosiče bicyklov, najčastejšie montované zvislými trubkami na zadnú časť rámu bicykla. Medzi nosičmi batožiny namontovanými v zadnej časti vozidla patria klasické modely, ale aj nosiče bicyklov na kufre .

Predné nosiče bicyklov

Predné nosiče bicyklov sa okrem miesta montáže líšia od zadných aj tvarom - najčastejšie sú to zalomené konštrukcie v tvare L, ktoré sa hodia k bicyklu. Tieto nosiče sa väčšinou montujú na prednú vidlicu.

V našom sortimente nájdete nosiče bicyklov, ktoré sa líšia aj maximálnou nosnosťou. Ponúkame ako modely, ktoré pojmú batožinu s hmotnosťou 5-9 kg, tak aj nosiče s maximálnou nosnosťou do 50 kg! Výber konkrétneho modelu závisí od vašich potrieb a požiadaviek.

Ostatné nosiče bicyklov

Medzi stojany na bicykle patria aj modely, ktoré sú nezvyčajné z hľadiska umiestnenia, montáže a tvaru. Ide napríklad o praktické rámové košíky montované najčastejšie za volant, brašne či madlá namontované v strednej časti vozidla k rámu, podobne ako držiak na fľaše.

Kufor a typ bicykla

Pri výbere nosiča bicyklov by mal byť správne zladený s modelom vášho vozidla. Rôzne nosiče budú fungovať pre mestské bicykle, iné pre krosové bicykle alebo MTB. V prípade mestských či turistických vozidiel si môžete dovoliť o niečo väčšie modely. Ak ste však fanúšikom extrémneho výkonu na bicykli, stavte na menší nosič bicyklov, ktorý vám nebude prekážať pri jazde.

Praktický doplnok pre váš bicykel!

Ak si chcete spríjemniť a spríjemniť každú trasu, vyberte si niektorý z našich praktických nosičov bicyklov! Veľký výber rôznych modelov vám umožní jednoducho si vybrať ten, ktorý bude najlepšie pasovať k vášmu dvojkolesovému tátošu a splní všetky vaše očakávania.

Naše nosiče bicyklov sú doplnky najvyššej kvality - vyrobené z odolných, pevných materiálov odolných voči poškriabaniu. Dokonale si poradia ako s mestskými podmienkami, tak aj s náročnejšími trasami. Umožňujú pohodlné a bezpečné uloženie menšej i väčšej batožiny tak, aby neprekážala pri cestovaní ďalších kilometrov.pokračuj v čítaní zrútiť sa