Filtrovať
× Filtre
Filtre
jasný Filtrovať

Nosiče na bicykel

Bicyklujete po meste? Chodíte cez týždeň do práce a cez víkendy chodíte na výlety mimo mesto? Nedostatok miesta nesmie obmedziť množstvo vašej batožiny. Vyberte si stojany na bicykle, ktoré sú základom pre koše alebo priestranné kufre na bicykle. Už máte stojan na bicykle? Dbajte preto na jeho správnu a stabilnú montáž. Pomôcť vám môže viacúčelové cyklistické náradie a príslušenstvo, napríklad gumy.

Stojany na bicykle - naša ponuka

V našej ponuke nájdete stojany a cyklistické doplnky, ktoré výrazne zvýšia komfort jazdy. Jazda na bicykli vám spríjemní široká škála výrobkov, od stojanov, cez cyklistické náradie, až po gély a energetické tyčinky. Bez ohľadu na to, či sa obmedzujete iba na jazdu v meste alebo na dlhé cesty, skontrolujte puzdro na bicykel a držiaky, ktoré vám pomôžu pri prenášaní občerstvenia, nápojov, vzduchových pušiek alebo púmp.

Šport môže byť nepredvídateľný, preto stojí za to vziať si so sebou aspoň základné cyklistické náradie. Ako ich prepraviť? Bude nevyhnutných niekoľko verzií stojanov na bicykle - koše, vidlička, predné alebo pevné, namontované na vidlici alebo riadidlá bicykla.

pokračuj v čítaní zrútiť sa