Filtrovať
× Filtre
Filtre
  • Kategórie (Ťažné haly)
  • Stav
jasný Filtrovať

Ľutujeme, nenašli sme produkty, ktoré hľadáte ×

Skontrolujte kategórie v obchode:

Na čo sú cyklotrasy?

Rodinné výlety na bicykli sú skvelým spôsobom, ako tráviť čas s blízkymi aktívnym spôsobom. Zároveň je to veľmi dobrá metóda, ako svoje dieťa nakaziť láskou k dvojkolesovým tátošom, ktorá sa v budúcnosti môže zmeniť na hobby. Pre menšie deti sú skvelou voľbou autosedačky resp prívesné vozíky , ktoré nájdete aj v našom sortimente. Ak však vaše dieťa vie dobre jazdiť na šliapacom bicykli, môžete sa rozhodnúť pre ešte iné riešenie, ktorým sú cyklistické haly . Tento typ prvkov umožňuje prepojiť vozidlo rodiča s vozidlom dieťaťa. Vďaka tomu môže batoľa s našou pomocou prejsť oveľa dlhšiu trasu ako pri samotnom šoférovaní. A čo viac, opatrovník má nad tým plnú kontrolu. Nemusíte sa preto báť, že by vaše dieťa náhle zmenilo smer pohybu alebo nezvládlo vstup na určité miesto.

Čo odlišuje cyklistické haly pre deti od našej ponuky?

V ponuke je napr. otvory vo forme háčikov, ktoré umožňujú pripojiť všetky veľkosti detských bicyklov v rozmedzí od 12 "do 20". V praxi to znamená, že ich možno využiť počas jázd s deťmi od 3 do 9 rokov. Navyše sú kompatibilné s ťažnými bicyklami s veľkosťou kolies od 26" do 29". Ak máte iné modely, môžete použiť adaptéry. To, čo odlišuje tento typ bicyklových hál pre deti , je možnosť rýchlej montáže a demontáže – bez potreby náradia. Ak sa teda situácia na trase náhle stane nebezpečnou, oba bicykle k sebe pripojíte behom chvíľky. Keď máme zase pocit, že dieťa zvládne dvojkolesové tátoše riadiť samo, stačí demontovať ťažnú tyč. Celé je to vyrobené z odolnej ocele s práškovým nástrekom.

Diely dostupné v predajni

V našom sortimente nájdete aj široký výber dielov, ktoré umožňujú montáž dvoch bicyklov. Sú tam napr. osové adaptéry od rôznych výrobcov, vrátane Shimano, SRAM, Syntace, DT-Swiss, rýchloupínaky, ktoré možno použiť ako náhradné diely, napríklad pre bicykel druhého rodiča, celoosové adaptéry a adaptéry na náboje. Ďalej tu nájdete prvky ako: pásky na zavesenie ťažnej tyče napríklad na kufor alebo sedlo, stabilizačné gombíky so špendlíkom, zatvárací špendlík so šnúrkou, ktorá chráni pred vyháknutím, plastový gombík s pútkom na pripevnenie nastavovacia rukoväť, oceľové popruhy pre držiak detského bicykla, predlžovacie matice osky a doplnkové montážne sady. Všetky diely sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov - vyznačujúce sa odolnosťou. Ponúkame aj produkty renomovanej značky FOLLOWME.

Sú cyklotrasy bezpečné?

Rodičov, ktorí sa s týmto typom riešení doteraz nezaoberali, určite napadne otázka, do akej miery sú bezpečné. Prax ukazuje, že cyklistické haly pre deti majú veľmi dobré názory, pretože batoľa vždy drží krok s ťažným bicyklom a nemusí jazdiť samo. Opatrovníci majú tiež plnú kontrolu nad tým, kde sa dieťa nachádza. Je to skvelá voľba pre všetkých, ktorí milujú dlhé jazdy a nechcú sa vzdať svojho koníčka kvôli dieťaťu. Otvory sa najviac odporúčajú, keď je dieťa trochu staršie.pokračuj v čítaní zrútiť sa