Filtrovať
× Filtre
Filtre
jasný Filtrovať

Ľutujeme, nenašli sme produkty, ktoré hľadáte ×

Skontrolujte kategórie v obchode:

Sedačky na bicykel - čo nájdete v našej ponuke?

Príchod dieťaťa do rodiny nemusí byť spojený s nutnosťou vzdať sa svojej obľúbenej činnosti, ktorou je bicyklovanie. Spoločné jazdy sú nielen skvelým spôsobom, ako spolu tráviť čas, ale aj zdravotnou aktivitou. Ba čo viac, je možné, že sa z batoľaťa v budúcnosti stane aj nadšenec do dvoch dráh. Aby bola jazda pohodlná a bezpečná, oplatí sa investovať do kvalitných cyklosedačiek . Naša ponuka obsahuje veľa modelov určených pre batoľatá, ktoré cestujú s rodičmi. Vďaka tomu ich ľahko prispôsobíte veku aj hmotnosti dieťaťa. Stojí za to pripomenúť, že týmto spôsobom môžeme prepravovať deti, ktoré už vedia samostatne sedieť a pevne držať hlavu. Vďaka tomu sú sedačky najčastejšie určené pre batoľatá od 9 mesiacov veku.

Predné sedadlá na bicykel

Tieto typy modelov sú namontované na volante. Odporúčajú sa najmä pre bábätká. Čo sa týka maximálnej hmotnosti, zvyčajne sa pohybuje okolo 15 kg. Z tohto dôvodu sú takéto cyklosedačky vhodné pre maximálne 3-ročné deti. Rodičom sa verzie s prednou montážou páčia najmä vďaka tomu, že batoľa je neustále pod kontrolou a v prípade potreby vieme rýchlo zareagovať. A čo viac, počas jazdy má dieťa lepší kontakt s rodičom a vidí na cestu pred sebou. To zase robí jazdu pre neho zaujímavejšou. Modely dostupné v našej ponuke sú vybavené nastaviteľnými bezpečnostnými pásmi, ktoré sú polstrované príjemnou špongiou, čo sa premieta do vysokého komfortu používania. Pri jazde v horúcich dňoch sa výborne hodia verzie s vysokým polstrovaním. Je možné dokúpiť aj čelné sklo.

Zadné sedadlá na bicykel

Tieto typy modelov sú najobľúbenejšie vďaka väčšej nosnosti (až 22 kg), čo sa priamo premieta do dlhšieho používania. Je to dobrá voľba, ak beriete na jazdu trochu staršie deti z dôvodu obmedzenej schopnosti ovládania a kontaktu. Nami ponúkané cyklosedačky na nosič alebo rám majú tlmenie nárazov, vďaka čomu účinne potláčajú nerovnosti. Ďalšou výhodou sú nastaviteľné opierky nôh, ktoré umožňujú ich prispôsobenie dĺžke nožičiek batoľaťa. Podšívka je vyrobená z vodeodolného materiálu. Samotná montáž je veľmi jednoduchá a nastaviteľná svorka je kompatibilná s rámami rôznych priemerov. Pre zvýšenie bezpečnosti počas jazdy je pracka vybavená uzamykacím zámkom otvárateľným kľúčom. V ponuke máme aj autosedačky pre staršie deti (nosnosť do 35 kg), ktoré sa montujú na kufor.

Prívesy na bicykle dostupné v predajni

Priaznivci dlhších jázd po rôznorodom teréne sa môžu rozhodnúť pre prívesy za bicykel . Sú určené pre batoľatá od 1 roka až do výšky 120 cm. Ich nepochybnou výhodou je nadpriemerný komfort, vďaka ktorému si bude môcť dieťa počas jazdy zdriemnuť, hrať sa s hračkami či čítať knihu. Je to tiež bezpečnejšie riešenie ako autosedačka, pretože prívesný vozík je blízko zeme a v prípade kolízie batoľa nie je náchylné na pád z výšky. Modely dostupné v našej ponuke umožňujú nastaviť uhol sedadla. A čo viac, UV okná účinne chránia pred slnečným žiarením. Ďalšou výhodou je vodeodolný materiál a kompaktné rozmery po zložení. Ľudia, ktorým záleží na bezpečnej preprave vybavenia a nákupov či šikovného príslušenstva, si môžu prečítať o nosiče bicyklov dostupné v našom sortimente.pokračuj v čítaní zrútiť sa