Filtrovať
× Filtre
Filtre
  • Stav
  • Výrobca
  • Sortiment
  • Farba
  • Vodeodolný
  • Objem
  • Zapínanie
jasný Filtrovať

Puzdrá a držiaky na telefón na bicykel

Ak je vaša vášeň na bicykli, pravdepodobne viete, aké užitočné môžu byť rôzne doplnky pre bicykle. Medzi pomôcky, ktoré uľahčujú život, ktoré by na vašom bicykli nemali chýbať držiaky telefónu. V súčasnosti má takmer každý smartphone a používa ho nielen na komunikáciu - telefón vám môže ukázať cestu, pomôcť vymeniť pokazenú dušu alebo vypočítať prejdenú vzdialenosť a určiť vašu rýchlosť. Používanie jeho funkcií bude oveľa pohodlnejšie, ak si na bicykel vybavíte vhodný držiak na smartphone.

Držiak s puzdrom na telefón na bicykel je nenahraditeľným spoločníkom na kratšie i dlhšie výlety. Pomôže to nielen udržiavať telefón na viditeľnom a pohodlnom mieste pre jeho obsluhu, ale tiež ho chrániť pred poveternostnými podmienkami alebo náhodným pádom alebo iným mechanickým poškodením. Väčšina úchytov dostupných na dnešnom trhu je vybavená funkčným krytom telefónu na bicykel s priehľadným panelom v oblasti obrazovky. Zaručuje ochranu a zároveň umožňuje efektívnu prevádzku dotykového panelu smartfónu.

V našom sortimente nájdete iba vysoko kvalitné držiaky telefónov. Ponúkame rôzne riešenia, ale všetky zdieľajú najlepšiu kvalitu a funkčnosť. Vyberte si držiak z puzdra, ktoré zodpovedá veľkosti vášho telefónu, a bez obáv cestujte na dvoch kolesách!

Spoľahlivé kryty na bicykel na telefón

Kryt na bicykel pre smartfón má byť odolný. Koniec koncov, chráni zariadenie, často v hodnote niekoľkých tisíc zlotých. Riziko pádu počas jazdy je vysoké. Pri používaní telefónu je potrebné ho správne zabezpečiť. Najmä pri navigácii alebo vykonávaní merania výkonu. Odolný obal na bicykel by mal spájať viacero vlastností. Prvým je pevné puzdro. Chráni pred prachom, vodou a otrasmi. Ďalším je jednoduchosť pripevnenia. Špeciálne rukoväte zaisťujú rýchlu montáž. Veľkosť je tiež dôležitá. V ideálnom prípade by mal presne zodpovedať rozmerom uloženého smartfónu. Vďaka tomu odstránite problém s pohybom buniek.

Športový obal na bicykel pre náročných zákazníkov

Športové puzdro na bicykel nie je určené len na ochranu pred poškodením. Mnoho používateľov hľadá iné možnosti. Vrecká sú pekným doplnkom. Budú slúžiť ako úkryty na peniaze a kľúče. Zapínanie na zips zabráni vypadávaniu vecí. Za pohodlie sa považuje aj výstup na slúchadlá. Veľká skupina cyklistov si nevie predstaviť jazdu bez sprievodu obľúbenej hudby. Možno do nej patríte aj vy.

Čím viac však zariadenie používate, tým rýchlejšie sa vybíja. Našiel sa aj spôsob. Mnohé moderné kryty na bicykle s držiakom na smartfón majú dodatočnú priehradku. Je určený pre powerbanku. Produkty s týmto inovatívnym riešením nájdete na našej webovej stránke.

Kryt na bicykel, ktorý zvyšuje bezpečnosť

Výrobcovia nielen zlepšujú funkčnosť svojich produktov. Okrem toho im záleží na bezpečnosti. A nielen smartfóny. Kryt na telefón na bicykel je často vybavený odrazkami. Netreba vás presviedčať, aké dôležité sú pri každodennom používaní dvoch kolies. Prvky odrážajúce svetlo nielenže zlepšujú viditeľnosť po zotmení. Dobre integrované do materiálu, jednoducho vyzerajú pekne. Vizuálne atraktívne puzdro na telefón na bicykel je príchuťou, ktorá skrášľuje dvojkolesové vozidlo.

Stabilizačný držiak telefónu na bicykel

Puzdro na telefón na bicykel je jednou z kategórií užitočných doplnkov pre cyklistov. Ďalším sú držiaky na bicykle na smartfóny. Nie každému sa totiž páči pomerne veľké materiálne vrecko. Veľmi obľúbený je aj diskrétny držiak telefónu na bicykel . Ako medzi profesionálmi, tak medzi amatérmi. Tento typ modulu účinne stabilizuje bunku. Ani tie najväčšie hrbolčeky nie sú schopné zmeniť polohu displeja. Pevný držiak smartfónu na bicykel od značiek ako Zefal, Lezyne, Force alebo Rockbros zaručí trvalé pripevnenie vášho zariadenia k rámu alebo riadidlám, čím sa eliminuje riziko pádu. Chráňte elektroniku optimálnym spôsobom. Stavte na spoľahlivý držiak telefónu na bicykel od renomovanej firmy.

Držiaky na telefón na bicykel pre jednoduché prispôsobenie

Prispôsobenie príslušenstva vašim preferenciám uľahčuje obsluhu. Počas jazdy máte radi, keď je všetko prispôsobené vašim potrebám. Aj tá najmenšia vec ovplyvňuje komfort jazdy. Nemalú úlohu zohráva aj držiak telefónu na bicykel. Nami ponúkané držiaky na telefón na bicykel zaisťujú nielen jednoduchú inštaláciu. Intuitívne ovládanie prispeje k rýchlemu nájdeniu najvýhodnejšej pozície. Vďaka tomu bude váš smartfón neustále na očiach. Zabudnite na problémy, ktoré vás doteraz trápili. Svoju trasu už nestratíte. Budete mať plnú kontrolu nad svojim tréningom. Minimalizujete riziko poškodenia zariadenia na nulu.

Držiak telefónu na bicykel nielen pre cyklistov

Spoločnosti vyrábajúce držiaky na bicykle na telefóny ich pripravujú nielen s ohľadom na cyklistov. Úspešne ich využijete aj pri behu. Potvrdzujú to produkty Topeak alebo SP Connect. Špeciálne pásky vám umožnia nasadiť si ho na zápästie alebo ruku. Dokonale absorbujú váhu bunky, takže ani nebudete cítiť, že ju máte na sebe.

Investujte do odolných a osvedčených držiakov na bicykle a krytov pre váš telefón. V našom obchode nájdete príslušenstvo od najlepších výrobcov. Vaše nakupovanie nás baví!pokračuj v čítaní zrútiť sa