Filtrovať
× Filtre
Filtre
 • Kategórie (Cyklistické rukavice)
 • Postavenie
 • Výrobca
 • Sortiment
 • Veľkosť
 • Pohlavie
 • Farba
 • Vreckový
 • Materiál
 • Pohodlie
 • Vodeodolný
 • Kapacita
 • Odpisy
 • Vetruvzdorný
 • Rezanie
jasný Filtrovať

Cyklistické rukavice a rukavice bez prstov

Jazda na dvojkolke si vyžaduje nielen kvalitné cyklistické oblečenie. Veľký význam majú aj doplnky a doplnky, ako napríklad cyklistické rukavice. Nie je to len dizajnérska vychytávka, ale predovšetkým prvok cyklistického outfitu s úžitkovými hodnotami. Cyklistické rukavice musia splniť množstvo úloh. Štandardne chránia ruky pred tvorbou bolestivých kukuríc. Čo ešte? Cyklistické rukavice pomáhajú udržiavať optimálnu telesnú teplotu a navyše absorbujú pot. Suché ruky preto nekĺzajú po volante, aby mohol svoj bicykel s istotou držať a ovládať.

Cyklistické rukavice - naša ponuka

V ponuke Mike Sport nájdete klasické celoročné cyklistické rukavice, dlhé alebo krátke, ako aj dodatočne izolované zimné cyklistické rukavice. Počas tréningu zostávajú ruky v teple a nie sú vystavené nepríjemným omrzlinám.

Odporúčame vám prechádzať kategórie pre mužov a ženy. Dámske cyklistické rukavice sa od pánskych modelov líšia nielen farbou, ale aj veľkosťou. A hoci všetky modely majú možnosť nastavenia vo výške zápästia, pánske cyklistické rukavice sú väčšie a širšie. Pozývame vás na nákup cyklistického oblečenia, ako aj doplnkov a pomôcok pre amatérov a profesionálov.

Cyklistické rukavice, nevyhnutná cyklistická vychytávka

Cyklistické rukavice si horlivo vyberajú nielen skúsení cyklisti, ale aj „nedeľní“ cyklisti. Z čoho pochádza? Milovníci dvojkolesových vozidiel ich oceňujú pre ich množstvo funkcií:

 • poskytujú maximálny tepelný komfort a chránia telo pred podchladením, preto sa odporúčajú na jesenné a zimné výlety;

 • umožňujú pevné uchopenie volantu, a tým bezpečnejšiu a plne kontrolovanú jazdu;

 • chrániť ruky pred bolesťou a pľuzgiermi, čo umožňuje dlhé hodiny jazdy za každých podmienok;

 • Sú dokonalým doplnkom k stylingu a umožňujú ženám aj mužom vyniknúť na akejkoľvek trase.

V tejto kategórii nájdete tie najlepšie cyklistické rukavice na každé ročné obdobie. Vďaka nim si svoju cyklistickú vášeň budete môcť užiť ešte viac!

Cyklistické rukavice na leto aj zimu

V ponuke Mike SPORT nájdete klasické, celoročné cyklistické rukavice dlhé alebo krátke, ktoré sa budú hodiť na leto. Vysoká kvalita použitého materiálu znamená, že sa vyhnete nadmernému poteniu a získate maximálny komfort pri jazde. Odporúčame aj dodatočne zateplené zimné cyklistické rukavice - ruky zostávajú počas tréningu v teple a nie sú vystavené nepríjemným omrzlinám.

Ponúkané cyklistické rukavice sú vyrobené z ľahkých, tenkých a neobmedzujúcich látok. Účinne odvádzajú vlhkosť a zároveň chránia pred vetrom a dažďom. Sú tiež mimoriadne odolné, takže vám budú slúžiť dlhé roky!

Vsaďte na moderné cyklistické rukavice

Mike SPORT je obrovská rozmanitosť a starostlivo vybrané produkty. Preto Vám odporúčame najmodernejšie cyklistické rukavice, ktoré boli vybavené funkciou tlmenia nárazov (gélové, penové, vo forme EVA vložiek alebo s technológiou D30). Vďaka tomu sa vyhnete nadmerným vibráciám a budete si môcť užiť pohodlnú a bezpečnú jazdu na tých najväčších nerovnostiach.

V našej ponuke nájdete aj cyklistické rukavice s vreckami , ako aj vodeodolné a vetruvzdorné. Vyberte si riešenie, ktoré bude 100% prispôsobené vašim potrebám a štýlu jazdy, ktorý preferujete!

Pánske a dámske cyklistické rukavice

Odporúčame vám prelistovať si kategórie pre mužov a ženy. Dámske cyklistické rukavice sa od pánskych modelov líšia nielen farbami, ale aj veľkosťami. Hoci všetky modely majú možnosť nastavenia vo výške zápästia, pánske cyklistické rukavice sú väčšie a širšie.

Bez ohľadu na individuálne preferencie, Mike SPORT ponúka štýlové cyklistické rukavice pre ženy a mužov . Vytvorené na základe najnovších trendov a veľmi rôznorodé, čo sa týka farieb a vzorov, splnia očakávania tých najnáročnejších cyklistov a vďaka nim budete pri jazde vyzerať skvele!

našej ponuke nájdete aj cyklistické rukavice pre deti , ktoré ochránia ich jemné ruky pri jazde v náročných poveternostných podmienkach.

Najlepšie značky cyklistických rukavíc na jednom mieste

Bez ohľadu na to, či máte záujem o pánske alebo dámske cyklistické rukavice, musia byť tej najvyššej kvality. Keď nakupujete v Mike SPORT, môžete si byť istí, že investujete do toho najlepšieho. Ponúkame len produkty tých najlepších značiek ako Chiba, Deko Sport, Giro, Kaymaq, Rogelli a Shimano. Pri výbere týchto značkových cyklistických rukavíc si zvolíte odolnosť, pohodlie a estetiku zároveň.

Pozývame vás na nákup cyklistických rukavíc!

Na Mike SPORT nájdete cyklistické rukavice rôznych veľkostí, farieb a funkcií. Tak veľký výber moderných rukavíc vám umožní využiť riešenia ideálne pre každé ročné obdobie a prispôsobené rôznym štýlom jazdy.

Pozývame Vás na nákup cyklistického oblečenia, doplnkov a vychytávok pre amatérov aj profesionálov. Aj v ďalších kategóriách našej predajne sme zozbierali tie najlepšie riešenia, ktoré vám pomôžu doplniť váš vysnívaný cyklistický kit. Vďaka tomu sa budete pri jazde cítiť vždy pohodlne a na každej trase vyniknete!pokračuj v čítaní zrútiť sa