Filtrovať
× Filtre
Filtre
  • Stav
  • Výrobca
  • Sortiment
jasný Filtrovať

Zrkadlo na bicykel – starajte sa o svoju bezpečnosť

Každý zodpovedný cyklista, ktorý berie bezpečnosť vážne, vie, aké dôležité je zrkadlo na bicykel . Tento malý prvok vám umožní rýchlo skontrolovať, čo sa presne deje za vašim chrbtom počas jazdy. Vďaka tomu sa netreba otáčať, čo so sebou nesie množstvo rizík. Popísané doplnky síce nie sú povinnou výbavou bicykla, no aj tak sa do nich oplatí investovať. Zrkadlo na mestský bicykel výrazne uľahčuje každodenný pohyb v upchatých uliciach. Využijeme ich aj mimo mesta, pri kratších či dlhších jazdách. Pri rozhodovaní o kúpe tohto typu gadgetu sa cyklista nemusí báť straty kontroly nad volantom, pretože sa môže spoľahnúť na celé spektrum výhľadu.

Aké zrkadlá na bicykel nájdete v našej ponuke?

V sortimente nájdete rôzne modely zrkadiel, vďaka ktorým ich ľahko zladíte s typom vášho dvojkolesového tátoša a trasami, po ktorých najčastejšie cestujete. Najbežnejšou možnosťou je zrkadlo na riadidlá bicykla , ktoré je možné namontovať na pravú alebo ľavú stranu. Tieto typy verzií je možné v prípade potreby jednoducho nainštalovať a demontovať. Navyše nezaberajú veľa miesta a zaručujú široké zorné pole. Ďalšou možnosťou sú zrkadlá na cyklistickú prilbu. Sú kompatibilné prakticky so všetkými typmi prilieb, vďaka čomu je riešením dostupným pre každého cyklistu. Tieto typy verzií nevyžadujú na montáž prakticky žiadne náradie, vďaka čomu zaberie inštalácia doslova chvíľku. A čo viac, umožňujú širokú škálu úprav pozdĺž a okolo.

Čo odlišuje cyklo zrkadlá na riadidlá od našej ponuky?

Modely zahrnuté v tejto kategórii sú najklasickejšou ponukou. Takéto verzie sa veľmi ľahko montujú a používajú. Zrkadlá na volante tiež poskytujú stabilný obraz na akejkoľvek relatívne rovnej ceste. Nami ponúkané predmety sa vyznačujú atraktívnym moderným dizajnom, vďaka ktorému sa ľahko prispôsobia akémukoľvek dvojkolesovému tátošu. Ponúkame ako klasické okrúhle modely s dlhou rúčkou, ktoré určite oslovia retro nadšencov, tak aj obdĺžnikové zrkadlo na bicykel ideálne pre ľudí, ktorí uprednostňujú doplnky v športovom štýle. Všetky umožňujú ľubovoľne nastaviť uhol sklonu, takže ho ľahko prispôsobíte aktuálnym podmienkam na ceste.

Pravé alebo ľavé zrkadlo na bicykel - vyberte si svoj model

V sortimente sú produkty mnohých známych a renomovaných značiek ako Zefal, Force, Blackburn, Rockbros, Sportourer a AJS. Všetky sú vyrobené z kvalitných materiálov, vďaka čomu sa môžete spoľahnúť na dlhé a bezproblémové používanie. Zrkadlo na cestný bicykel a mnohé ďalšie položky dostupné v ponuke majú doplnkovú funkciu, ktorou je odrazka v prednej časti zrkadla. Vďaka tomu je cyklista na ceste lepšie viditeľný, čo zlepšuje jeho bezpečnosť. V našom sortimente nájdete zrkadlá rôznych veľkostí, s menšou alebo väčšou plochou, čo sa premieta do viditeľnosti. Pravé aj ľavé zrkadlá na bicykel majú funkciu otáčania o 360 stupňov, vďaka čomu sa 100% prispôsobia vašim potrebám.

Ďalšie informácie o zrkadlách

Doplnky dostupné v našom sortimente sa vyznačujú nízkou hmotnosťou, vďaka čomu nijako neovplyvňujú komfort jazdy ani ovládanie na volante. Podrobné informácie o veľkostiach nájdete v popise konkrétneho produktu. Zrkadlá na bicykle sú vyrobené z rôznych materiálov. Niektoré z nich sú vyrobené z odolného nylonu a existujú verzie z ABS plastu, ktorý je známy svojimi nerozbitnými vlastnosťami. Ponúkané príslušenstvo je tiež odolné voči nárazom a poskytuje možnosť aretácie vo zvolenej polohe. Modely určené pre cestné a MTB bicykle majú univerzálny silikónový držiak. Okrem toho ponúkame zrkadlá pre elektrické dvojkolesové tátoše. Ľudia, ktorí chcú zlepšiť svoju viditeľnosť na ceste a postarať sa o vlastnú bezpečnosť, sa môžu rozhodnúť reflexné pásy a LED pásy na bicykel , taktiež dostupné v sortimente.pokračuj v čítaní zrútiť sa