Filtrovať
× Filtre
Filtre
 • Kategórie (Cyklistické dresy)
 • Postavenie
 • Výrobca
 • Sortiment
 • Veľkosť
 • Pohlavie
 • Farba
 • Vreckový
 • Dlžka rukávov
 • Sťahovák
 • Stojací golier
 • Vetruvzdorný
 • Rezanie
 • Dĺžka zipsu
jasný Filtrovať

Cyklistika a cyklistické dresy

Cyklistické dresy sú v závislosti od poveternostných podmienok základom celého stylingu alebo sú samostatným prvkom. Bez ohľadu na to, či sa venujete športovému alebo amatérskemu športu, siahnite po dámskych alebo pánskych cyklistických dresoch z kvalitných látok. Mali by zabezpečiť dokonalú cirkuláciu a v prípade potreby pôsobiť ako bariéra chrániaca telo pred podchladením. Ich úlohou je odvádzať pot von, aby bola pokožka suchá. Je to nielen dobrá správa pre vaše zdravie, ale aj pre vašu pohodu - skvele padnúci cyklistický dres neobmedzuje vaše pohyby a necháva vám pri tréningu úplnú slobodu.

Okrem zrejmých funkčných hodnôt dbáme na to, aby ponuka nášho obchodu obsahovala cyklistické dresy v zaujímavých farbách a módnych prevedeniach. Môžete si vybrať modely s rôznymi dĺžkami rukávov, zapínané na zips alebo natiahnuté cez hlavu. V tejto kategórii ponúkame pánske aj dámske cyklistické košele od renomovaných poľských a zahraničných výrobcov. Súčasné kolekcie, ktoré máme v predaji, spríjemnia jazdu. umožňuje trénovať takmer za každých okolností bez ohľadu na ročné obdobie.

Cyklistické dresy - vyberte si tú najlepšiu variantu

Cyklistické dresy sú dostupné v mnohých variantoch. V tejto kategórii nájdete desiatky produktov, ktoré sa líšia materiálmi, funkciami a dizajnom. Chcete si vybrať cyklistický dres, ktorý bude pre vás ideálny? Zistite, na čo treba pri kúpe myslieť!

a materiál

Materiál cyklistického dresu je jednou z najdôležitejších otázok, pretože typ a kvalita použitého materiálu určuje komfort jazdy. V prvom rade sa vzdajte cyklistických dresov z bavlny – je to materiál, ktorý rýchlo saje vodu a spôsobuje nepohodlie.

Oveľa lepšie je staviť na umelé látky ako polyester či nylon. Nielenže dokonale priliehajú k telu, ale aj:

 • sú to priedušné materiály, ktoré správne transportujú vlhkosť a nevedú k nadmernému poteniu;
 • sú ľahké a počas jazdy nenasakujú vodu, čím zaisťujú užívateľovi maximálny komfort;
 • dokonale chránia pred náročnými poveternostnými podmienkami, ako je dážď alebo vietor.

cyklistického trička

Profesionálny cyklistický dres je priliehavého a dokonale prilieha k telu. Zároveň neobmedzuje pohyby a poskytuje vynikajúcu aerodynamiku. Vďaka tomu zlepšíte svoje výsledky a váš tréning bude oveľa efektívnejší!

Zvoliť si samozrejme môžete aj voľný strih – bude ako stvorený pre ľudí, ktorí sa necítia dobre v obtiahnutých cyklistických blúzkach. Za pozornosť stojí aj stojatý golier. Potom si môžete vybrať bežné cyklistické tričká, ale aj tie s golfovým výstrihom či rolákom. Takéto riešenia budú vhodné najmä v chladnejších dňoch.

Cyklistické blúzky s dlhým a krátkym rukávom a cyklistické dresy bez rukávov Najklasickejšie

cyklistické tričká sú tie s krátkym rukávom. Sú ako stvorené na letné a jarné dni, zaisťujú maximálny komfort jazdy. To však neznamená, že nemôžete staviť na iné riešenia.bude perfektný cyklistický dres bez rukávova na jeseň av zime s dlhými rukávmi. V tejto kategórii Mike SPORT nájdete každý z týchto variantov.

Môžete si vybrať aj cyklistické dresy s krátkym rukávoma investovať do špeciálnych návlekov na ruky. Možností je veľa, takže určite nájdete ideálne riešenie pre vás.

Cyklistické dresy s vreckami a bez

nich Môže mať cyklistický dres vrecká? Samozrejme! Toto riešenie bude navyše najlepšie, pretože vám umožní uložiť kľúče, peniaze alebo iné predmety. Klasické cyklistické dresy majú často tri zadné vrecká. Sú v hornej časti otvorené a veľmi priestranné, takže sa nemusíte báť, že počas jazdy stratíte svoje cennosti.

A ak si ceníte maximálnu bezpečnosť, môžete si vybrať cyklistické dresy s vreckami na zips. Samozrejme, v našej predajni nájdete aj tričká bez vreciek, ktoré vám umožnia prispôsobiť si produkt na sto percent vlastným potrebám.

cyklistického dresu

Na veľkosti záleží, najmä pokiaľ ide o cyklistické oblečenie. Preto si na to pri kúpe dávajte veľký pozor. V našej ponuke nájdete cyklistické tričká pre detiaj dospelých. Máme veľkosti od XS po 7XL, takže si každý môže kúpiť riešenie dokonale prispôsobené parametrom jeho postavy.

Značka cyklistického trička

Ak chcete mať istotu, že investujete do špičkového riešenia, venujte pozornosť značke cyklistického dresu. V Mike SPORT sa zameriavame len na osvedčených výrobcov ako Bell, Craft, Deko Sport, Elvelo, Giordana, Rogelli a Santic. Vďaka tomu si zaobstaráte extrémne odolné tričká zaisťujúce maximálny komfort a maximálne potešenie z jazdy aj v tých najťažších podmienkach.

Doplnkové funkcie, ktoré by mal mať dobrý cyklistický dres

Pri kúpe cyklistického dresu sa oplatí venovať pozornosť aj použitým technológiám a doplnkovým funkciám. Medzi najviac oceňované milovníkmi dvojkolesových tátošov patrí:

 • vetruodolnosť, čo je riešenie umožňujúce ochranu pred nadmernými nápormi vetra;
 • lem, ktorý vám poskytne dodatočný komfort počas jazdy a zabráni vyhrnutiu dresu;
 • zips, krátky alebo celorozopínací, čo vám umožní rozopnúť tričko napríklad počas horúcich dní.

Široký výber cyklistických dresov v Mike SPORT

Okrem starostlivosti o funkčné hodnoty dbáme aj na to, aby v ponuke nášho obchodu boli cyklistické dresy v zaujímavých farbách a módnych dizajnoch. Môžete si vybrať modely s rôznou dĺžkou rukávov, na zips alebo pretiahnuté cez hlavu.

V tejto kategórii ponúkame pánske aj dámske cyklistické tričká od renomovaných poľských a zahraničných výrobcov. Aktuálne kolekcie, ktoré máme vo výpredaji, vám jazdu ešte viac spríjemnia. Umožnia vám trénovať takmer za každých okolností, bez ohľadu na ročné obdobie. Zároveň poskytujeme konkurenčné ceny na profesionálne cyklistické dresy.

Odporúčame vám zoznámiť sa aj s ostatnými kategóriami nášho obchodu. Mike SPORT je najlepšie cyklistické oblečenie a cyklistické doplnky, ktoré splní očakávania aj tých najnáročnejších užívateľov!

pokračuj v čítaní zrútiť sa