Filtrovať
× Filtre
Filtre
jasný Filtrovať

Prilby na bicykel

Bezpečnosť nie je nevyhnutnosťou a ochrana hlavy je jednou z najdôležitejších vecí pri jazde na bicykli, bez ohľadu na to, aký štýl máte najradšej. K nehode môže dôjsť kedykoľvek a kdekoľvek a následky aj nenápadného havárie môžu byť veľmi vážne. Cyklistická prilba je preto povinným prvkom výbavy, vďaka ktorému sa vyhnete nebezpečným následkom pádu z dvojkolesového vozidla.

Moderné cyklistické prilby sú ľahké a pohodlné a okrem zaistenia bezpečnosti zlepšujú aj aerodynamiku a jazdný komfort. Výrobcovia sa tiež snažia dbať na estetiku a na trh uvádzajú veľa dizajnov s atraktívnym a zaujímavým vzhľadom. Vďaka tomu si každý môže nájsť tvárovú prilbu, ktorá zodpovedá jeho osobnosti. Najmä dámske a detské cyklistické prilby majú veľa estetických variantov. Za pozornosť tiež stojí cyklistické prilby Bell, ktoré sa vyznačujú zaujímavým dizajnom a sýtymi farbami.

V obchode Mikesport.pl si môžete kúpiť vynikajúcu kvalitu dámskej, pánskej alebo detskej cyklistickej prilby. Predávame iba cyklistické vybavenie a príslušenstvo od osvedčených, renomovaných značiek. Cyklistické prilby Giro alebo cyklistické prilby Uvex, ktoré ponúkame, sú špičkovými výrobkami, ktoré používajú okrem iného profesionáli a najlepší cyklisti na svete. Pridajte sa k nim aj vy!

pokračuj v čítaní zrútiť sa