Filtrovať
× Filtre
Filtre
jasný Filtrovať

Prilby na bicykel

Bezpečnosť nie je nevyhnutnosťou a ochrana hlavy je jednou z najdôležitejších vecí pri jazde na bicykli, bez ohľadu na to, aký štýl máte najradšej. K nehode môže dôjsť kedykoľvek a kdekoľvek a následky aj nenápadného havárie môžu byť veľmi vážne. Cyklistická prilba je preto povinným prvkom výbavy, vďaka ktorému sa vyhnete nebezpečným následkom pádu z dvojkolesového vozidla.

Moderné cyklistické prilby sú ľahké a pohodlné a okrem zaistenia bezpečnosti zlepšujú aj aerodynamiku a jazdný komfort. Výrobcovia sa tiež snažia dbať na estetiku a na trh uvádzajú veľa dizajnov s atraktívnym a zaujímavým vzhľadom. Vďaka tomu si každý môže nájsť tvárovú prilbu, ktorá zodpovedá jeho osobnosti. Najmä dámske a detské cyklistické prilby majú veľa estetických variantov. Za pozornosť tiež stojí cyklistické prilby Bell, ktoré sa vyznačujú zaujímavým dizajnom a sýtymi farbami.

V obchode Mikesport.sk si môžete kúpiť vynikajúcu kvalitu dámskej, pánskej alebo detskej cyklistickej prilby. Predávame iba cyklistické vybavenie a príslušenstvo od osvedčených, renomovaných značiek. Cyklistické prilby Giro alebo cyklistické prilby Uvex, ktoré ponúkame, sú špičkovými výrobkami, ktoré používajú okrem iného profesionáli a najlepší cyklisti na svete. Pridajte sa k nim aj vy!

Pánske a dámske cyklistické prilby

V predajni Mike SPORT si môžete zakúpiť kvalitnú dámsku, pánsku alebo detskú cyklistickú prilbu . Predávame len cyklistické vybavenie a doplnky od overených renomovaných značiek. Cyklistické prilby Giro alebo Uvex , ktoré ponúkame, sú špičkové produkty používané profesionálmi a najlepšími cyklistami na svete. Pridajte sa k nim!

Bezpečné a pohodlné cyklistické prilby

Medzi množstvom doplnkov na bicykel je cyklistická prilba na prvom mieste v zozname potrebného príslušenstva. Spájaný hlavne so súťažnou a profesionálnou cyklistikou je v podstate užitočný pre každého cyklistu na akejkoľvek trase. Cyklistické prilby sú nenápadné doplnky, ktoré však v prípade potreby zachraňujú zdravie a život cyklistov.

Aj keď jazdíte po meste pomalou rýchlosťou, môže dôjsť ku kolízii, ktorá môže ohroziť zdravie alebo život. Správna ochrana hlavy je preto niečo, na čo by mali pamätať všetci cyklisti!

V našom sortimente nájdete cyklistické prilby, ktoré zaručujú plnú bezpečnosť jazdy. Vďaka svojej pevnej štruktúre účinne chránia hlavu. A čo viac, ich mäkká stielka poskytuje dodatočné tlmenie nárazov v prípade nehody a počas jazdy - vysoký komfort. Cyklistické prilby v našej ponuke sú certifikované modely okrem iného s oficiálnym CE schválením, ako aj ďalšími európskymi certifikátmi kvality a bezpečnosti.

Aby bola zaistená 100% bezpečnosť, výrobcovia cyklistických prilieb vynakladajú maximálne úsilie, aby zabezpečili, že produkty, ktoré vytvárajú, sú najvyššej kvality. Cyklistické prilby vyrobené z kvalitných materiálov sú mimoriadne odolné a odolné voči otrasom a nárazom. Vďaka tomu účinne chránia hlavu a krčnú chrbticu pri náraze a páde.

Cestné, mestské a MTB cyklistické prilby

V našej predajni nájdete široký výber cyklistických prilieb. Ponúkame modely pre dospelých - cestné cyklistické prilby , mestské cyklistické a MTB prilby, ako aj cyklistické prilby pre deti.

Cyklistické prilby, ktoré nájdete v našom sortimente sú viac-menej postavené modely. Ponúkame cyklistické prilby, ktoré zakrývajú iba hornú časť hlavy, polostavané modely s prídavnou ochranou zraku, ale aj celouzavreté prilby pre cross bike alebo downHill jazdu.

Bezpečné cyklistické prilby pre deti

Bezpečnosť na trase je mimoriadne dôležitá – najmä pre najmladších účastníkov cestnej premávky. V našom sortimente nájdete široký výber detských cyklistických prilieb zaručujúcich tým najmenším väčšiu bezpečnosť. Medzi detskými prilbami nájdete modely pre dievčatá a chlapcov aj univerzálne prilby. V ponuke máme aj prilby pre mládež s praktickou funkciou nastavenia.

Je potrebné pripomenúť, že cyklistická prilba by mala chrániť hlavu dieťaťa aj pri cestovaní v cyklosedačke.

Pohodlná a štýlová cyklistická prilba na mikesport.sk

Naše vysokokvalitné bezpečnostné cyklistické prilby poskytujú nielen účinnú ochranu hlavy a krku. Nami ponúkané modely sa vyznačujú aj vysokou estetikou a zaujímavým štýlom. Široká škála dizajnov a farieb cyklistických prilieb uľahčuje aj tomu najnáročnejšiemu cyklistovi nájsť vhodný model, ktorý splní nielen jeho očakávania a technické potreby, ale aj vkus.

Prezrite si našu ponuku a nájdite cyklistickú prilbu, ktorá vás ochráni na cestách a navyše dokonale doladí váš dvojkolesový či cyklistický outfit. Môžete si vybrať klasické, decentné modely alebo prilby s nezvyčajnými, originálnymi farbami a dizajnom - rozhodnutie je na vás!pokračuj v čítaní zrútiť sa