Obchod nie je aktívny a nie je možné objednávať. ×
Filtrovať
× Filtre
Filtre
  • Kategórie (Cyklopočítače, GPS, monitory srdcového tepu)
  • Stav
jasný Filtrovať

Ľutujeme, nenašli sme produkty, ktoré hľadáte ×

Skontrolujte kategórie v obchode:

Bezdrôtové cyklopočítače s GPS

Počítače na bicykli sú užitočné vychytávky pre profesionálov a nadšencov dvoch kolies. Vďaka použitiu moderných technológií merajú nielen prejdenú vzdialenosť a čas tréningu, ale dokážu tiež počítať spálené kalórie a kontrolovať pulz cyklistu a dokonca navrhnúť vlastné tréningové plány. Cyklocomputer s GPS navyše skontroluje vašu polohu a zaistí, že sa nikdy nestratíte na ceste ani v teréne.

Existujú dva základné typy meračov. Bezdrôtové a káblové počítače na bicykli. Bezdrôtový merač komunikuje so senzormi prostredníctvom rádiových vĺn, čo umožňuje pohodlnejšie použitie a ľahšiu inštaláciu. Tieto typy modelov sú často tiež pokročilejšie, pokiaľ ide o počet dostupných funkcií.

V našom obchode nájdete bezdrôtové aj káblové bicyklové počítače. Ponúkame ako jednoduché počítadlá s niekoľkými funkciami, tak aj rozsiahle vychytávky, ktoré oslovia aj tých najnáročnejších a najambicióznejších cyklistov. Ponúkame iba vybavenie osvedčených značiek vynikajúcej kvality vrátane obľúbených multifunkčných cyklopočítačov Sigma Sport. Jedná sa o doplnky k bicyklom, ktoré dodávajú zábavu každej jazde alebo tréningu, takže sa oplatí mať vo svojom inventári takúto vychytávku.

Cyklopočítače s monitorom srdcového tepu

Monitor tepu je mimoriadne užitočná funkcia pre každého cyklistu. Ako funguje merač srdcovej frekvencie s cyklistickým počítačom ? Počas jazdy gadget sleduje zmeny srdcového tepu v tele a priebežne prezentuje výsledky. Príliš vysoké tempo počas tréningu môže mať za následok spálenie svalov, takéto problémy vám môžu na nejaký čas brániť v športovaní. Preto stojí za to používať zariadenie, aby ste sa vyhli vážnym zraneniam. Rozhodnite sa, že si kúpite merač tepu na bicykli a sledujte svoje telo počas cvičenia.

Cyklopočítače s výškomerom

Druhou užitočnou funkciou v cyklopočítači je výškomer. Je to ideálna možnosť pre ľudí, ktorí sa chystajú na jazdu do hôr. Poslúži aj tým, ktorí denne cestujú v horskom teréne. Cyklopočítač s výškomerom určuje nadmorskú výšku, v ktorej sa práve nachádzate. Prístroj porovnáva dva parametre – váš aktuálny tlak a tlak v bode známej nadmorskej výšky. Vďaka nej môžete sledovať aj to, koľko vám zostáva na vrchol hory.

Cyklistické počítače s kadenciou

Faktorov, ktoré ovplyvňujú správnu techniku bicyklovania, je veľa. Jednou z nich je frekvencia pedálovania. Chcete to skontrolovať, ale nechce sa vám priebežne počítať pohyby nôh? Na meranie tejto premennej sa používajú cyklopočítače s kadenciou . Určujú rýchlosť šliapania, teda počet otáčok kľuky za minútu. Vďaka meraniu kadencie si dokážete vypracovať svoje obľúbené tempo jazdy. Pravidelným používaním si optimalizujete techniku a spríjemníte si cesty.

Cyklopočítače s GPS

Bicykel GPS je funkcia, pre ktorú sa musíte rozhodne rozhodnúť. Je to užitočné nielen pre profesionálov, ale aj pre začiatočníkov. Toto malé zariadenie zlepší efektivitu vašich cyklistických výletov. Ukáže vám najrýchlejšiu a najlepšiu trasu na miesto podľa vášho výberu. Počítadlo s GPS plánovanú trasu nielen prečíta, ale aj samo navrhne. Vďaka tejto možnosti si lepšie zorganizujete tréning, ľahko dosiahnete stanovený cieľ a trasu budete môcť zdieľať s ostatnými. Cyklopočítač s GPS skontroluje vašu polohu a nikdy sa nestratíte na ceste ani v teréne.

Cyklistické počítače s počítaním kalórií

Pomalým bicyklovaním 10-kilometrovej trasy spálite asi 200 kcal. Toto číslo však sami len ťažko odhadnete. Ak prikladáte každodennej kontrole hmotnosti veľký význam, bude pre vás vhodný cyklopočítač s počítaním kalórií . Využitie takejto funkcie je veľmi motivujúce k ďalším pohybovým aktivitám. Určite nebudete chcieť ukončiť jazdu, keď bezdrôtový počítač ukáže príliš málo spálených kalórií.

Klasické počítadlo a cyklopočítač

Ak však potrebujete zariadenie, ktoré bude disponovať všetkými vyššie uvedenými funkciami, vyberte si cyklopočítač s GPS . Kombinuje merač srdcového tepu, rýchlomer a výškomer. Môžete si na ňom skontrolovať aj spálené kalórie. Toto je riešenie pre ľudí, ktorí majú radi všetky užitočné možnosti na jednom mieste. Určite si dajte pozor na bezdrôtový cyklopočítač Sigma. Obľúbené je najmä kvalitné vybavenie.

Cyklopočítač - potrebné príslušenstvo

Všetky cyklopočítače potrebujú správne príslušenstvo. Vďaka nim si spestríte komfort používania výbavy a výrazne spestríte jazdy na bicykli či tréningy. Nabíjanie merača určite uľahčí dokovacia stanica. Vysielač tepovej frekvencie a snímač kadencie vám umožnia naplno využiť jeho potenciál. Okrem toho sa môže hodiť aj držiak, ktorý udrží cyklopočítač stabilný. Ak neviete, aký doplnok zvoliť, vyberte si celý set, ktorý vám určite uľahčí cestovanie.pokračuj v čítaní zrútiť sa