Filtrovať
× Filtre
Filtre
jasný Filtrovať
Postavenie: novinka × Zmazať všetko ×

Príslušenstvo a diely pre bicykle

Zdá sa, že na jazdu na bicykli nie je treba veľa, okrem samotného bicykla a pohodlného oblečenia. Rôzne cyklistické doplnky sú však spôsobom, ako si spríjemniť rekreačné jazdenie alebo uľahčiť súťažný tréning. Príslušenstvo na bicykel dostupné v našom sortimente sú zjavné drobnosti, ako napríklad osvetlenie bicykla, a rôzne pomôcky, ktoré môžu byť užitočné na cestách.

Prilby na bicykel sú povinnou výbavou všetkých pretekárov. Je dobré mať na hlave prilbu, ale aj pri rekreačných, turistických a mestských jazdách. Nebezpečné nehody sa môžu stať kdekoľvek. Odrazky a svetlá na bicykli tiež ovplyvnia bezpečnosť každého cyklistu a pri dlhších cestách pomôžu náplasti, kľúče a pumpy pri oprave rôznych častí bicykla alebo kufrov na batožinu. Nemalo by sa zabúdať ani na pohodlie. Fľaše s vodou a koše na fľašu s vodou vám umožnia pohodlne udržiavať primeranú úroveň hydratácie, okuliare chránia pred slnkom a puzdrá a kryty uľahčujú používanie elektronických pomôcok.

Bohatá ponuka obchodu Mikesport.pl vás poteší svojou rozmanitosťou. Naše doplnky k bicyklom predávame v Krakove a online, takže si môžete zvoliť najvhodnejšiu formu nákupu pre vás.

pokračuj v čítaní zrútiť sa