Filtrovať
× Filtre
Filtre
jasný Filtrovať

Čerpadlá na bicykle

Bez ohľadu na to, či s bicyklom zaobchádzate iba ako s formou rekreácie, alebo či je jazda vašou vášňou, bez poriadnej pumpy na bicykel sa nezaobídete. Kvalitné čerpadlo na bicykel je nevyhnutné, ak máte náhodou vybuchnutú pneumatiku. Poruchy tohto typu sa stávajú pomerne často a bez predchádzajúceho upozornenia. Bez čerpadla ste odsúdení na kompresory dostupné na čerpacích staniciach, ktoré nie sú vždy nablízku. Preto stojí za to zvoliť model, ktorý môžete mať kedykoľvek v inventári.

V našom sortimente nájdete ručné aj stojace cyklistické pumpy, ako aj modely pre CO2 kartuše. Ručné pumpy sú ľahké a malé, takže ich preprava nie je problémom. Efektívnejšie však budú stojace modely, vďaka ktorým rýchlo doplníte stratený vzduch v kolese. CO2 pumpy pre bicykle kombinujú mobilitu s účinnosťou a zároveň umožňujú ľahké nafúknutie kolesa. Mali by ste však pamätať na to, aby ste zásobili správnym počtom náplní - bez nich je pumpa zbytočná.

Našim klientom ponúkame iba najkvalitnejšie cyklistické doplnky najlepších značiek. Aj pri push-upoch môžete rátať s osvedčenými produktmi, ktoré vyhovujú rôznym potrebám. Odporúčame vám, aby ste sa oboznámili s našim sortimentom.

pokračuj v čítaní zrútiť sa