Filtrovať
× Filtre
Filtre
  • Stav
  • Výrobca
  • Sortiment
  • Farba
jasný Filtrovať

Omotavky na riditka

Hlavnou úlohou cykloobalu je oddeliť ruku cyklistu od povrchu volantu a tým zabezpečiť oveľa vyšší komfort jazdy a pevný a stabilný úchop. Sortiment našej predajne ponúka široký výber cykloobalov vyrobených z kvalitných materiálov, ktoré sa vyznačujú plnou odolnosťou voči poveternostným vplyvom. Ponúkame len overené produkty od renomovaných výrobcov s dlhoročnými skúsenosťami v odbore. V tejto sekcii nájdete pásky na riadidlá značiek ako Bike Ribbon, Lizardskins, Supacaz, Force, Fizik, Selle Italia, Clark's a iné.

Páska na riadidlá - bezpečný úchop za každých podmienok

Obaly na bicykel dostupné v našom sortimente sa vyznačujú rôznou hrúbkou, stupňom tlmenia nárazov a hmotnosťou. Ponúkame univerzálne modely, ktoré sa svojou dĺžkou perfektne hodia na akýkoľvek typ volantu bez ohľadu na jeho veľkosť. Za pozornosť stoja najmä tenké omotávky, ktoré okrem nízkej hmotnosti zaručujú dokonalý pocit z bicykla na akomkoľvek povrchu. Okrem toho obal na bicykel tlmí nárazy a vibrácie, ktoré vznikajú pri jazde na nerovných úsekoch trasy. V praxi to znamená vyšší komfort a menšiu únavu. Priľnavý povrch zaisťuje perfektnú priľnavosť bez ohľadu na poveternostné podmienky. Vďaka tomu sa aj v daždi môže spoľahnúť na pevný úchop.

Omotavky na riditka - široká škála modelov

V tejto kategórii nájdete široký výber obalov na bicykel v rôznych farebných variantoch, takže výber konkrétneho vyhotovenia, ladiaceho s farbou bicykla, nie je problém. Náš sortiment zahŕňa poťahy na volant určené pre každý typ dvojkolesových tátošov. Ponúkame ako základné modely vyznačujúce sa univerzálnym využitím, tak aj zábaly používané profesionálmi pri tréningoch a súťažiach. Do tejto sekcie patria aj špičkové produkty používané gravel bikermi. Existujú medzi inými súpravy pozostávajúce z dvoch kotúčov omotávok, korkov vyrobených napríklad z ľahkého hliníka a gumených dokončovacích pások. Zvlášť pozoruhodná je páska na volant pozostávajúca z niekoľkých vrstiev. Každý z nich má inú funkciu a spolu tvoria produkt vysokej triedy, ktorý zaručuje maximálny komfort, pocit z bicykla a bezpečnosť.

Omotavky na riditka - rýchla montáž a perfektne sedí na riadidlách

Všetky obaly na bicykle, ktoré nájdete v tejto kategórii, pri správnom namontovaní dokonale priľnú k akémukoľvek typu riadidiel. Vďaka použitiu prvotriednych materiálov si dlhodobo zachovávajú svoje pôvodné vlastnosti aj pri intenzívnom používaní v rôznych podmienkach. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa zavinovačiek alebo iných produktov, ktoré nájdete v našej ponuke, kontaktujte nás. Skúsení poradcovia vám radi pomôžu s výberom konkrétneho modelu zavinovačky, ideálne prispôsobenej bicyklu, štýlu jazdy a vašim očakávaniam. Pozývame vás tiež, aby ste sa oboznámili s ponukou fliaš na vodu, dostupných v širokom cenovom rozpätí.

pokračuj v čítaní zrútiť sa