Filtrovať
× Filtre
Filtre
 • Postavenie
 • Výrobca
 • Sortiment
 • Veľkosť
 • Pohlavie
 • Farba
 • Vreckový
 • Dlžka rukávov
 • Sťahovák
 • Materiál
 • Vetruvzdorný
 • Rezanie
 • Dĺžka zipsu
jasný Filtrovať

Dámske a pánske cyklistické mikiny

Cyklistika je v Poľsku popri behu jedným z najobľúbenejších a najčastejšie praktizovaných športov. Základom úspešného tréningu je spoľahlivé vybavenie, štýlové a profesionálne vybavenie cyklistické oblečenie , takže každý, kto súťažne alebo amatérsky športuje, by mal vedieť, že džínsy a bavlnený sveter nie sú tou najlepšou voľbou na trasu dlhú niekoľko či niekoľko desiatok kilometrov. Oveľa rozumnejším riešením je investovať do vyhradených cyklistických búnd , v ktorých sa budete pri jazde na bicykli cítiť pohodlne.

V tejto kategórii nášho obchodu nájdete cyklistické dresy od najlepších výrobcov - vďaka obrovskej rozmanitosti dostupných riešení si určite vyberiete niečo vhodné pre vás. Skontrolujte, čo vám môžeme ponúknuť!

Cyklistický dres na každú sezónu

Pánske a dámske cyklistické mikiny si netrpezlivo vyberajú ľudia, ktorí si občas chodia zajazdiť, ako aj praví nadšenci dvoch kolies, vrátane profesionálov. Je to spôsobené tým, že pri výrobe tohto typu oblečenia výrobcovia používajú kvalitné syntetické tkaniny a dodatočnú izoláciu v podobe sieťoviny alebo nošteka na chladnejšie obdobia. Vetruvzdorné panely dokonale chránia pred nárazmi alebo vlhkosťou. Preto je teplá cyklistická mikina pre mužov alebo ženy na jeseň a zimu nevyhnutnosťou - poskytne vám maximálny komfort jazdy, nebude vás obmedzovať v pohybe a umožní vám maximálne potešenie pri vykonávaní vášho obľúbeného koníčka.

Športové mikiny na bicykle od najlepších výrobcov

Aby sme splnili očakávania rôznych zákazníkov, pripravili sme pre vás širokú škálu športových tričiek na bicykle tých najuznávanejších výrobcov v odvetví, ako sú Deko Sport, Donen, FDX, Force či Kaymaq. Líšia sa nielen použitými materiálmi, ale aj mnohými ďalšími aspektmi. Na čo si dať pozor pri výbere cyklistického dresu?

Veľkosť cyklistickej mikiny

Toto je samozrejme najdôležitejší aspekt – cyklistický dres by mal byť správne prispôsobený vašej výške, váhe a postave, preto mu venujte špeciálnu pozornosť. Naša ponuka zahŕňa nielen športové mikiny pre dospelých, ale aj pre mladších milovníkov cestovania na dvoch kolesách. Odporúčame veľkosti XS aj 7XL.

Materiál cyklistického dresu

V tejto kategórii nájdete iba cyklistické mikiny, vyrobené zo starostlivo vybraných látok. K dispozícii sú vám okrem iného polyesterové výrobky, ako aj vyrobené z priedušného materiálu Dynatherm Flex.

A čo viac, odporúčame aj zateplené cyklistické bundy , ktoré sú ako stvorené na neskorú jeseň a zimu a poskytujú vám maximálny tepelný komfort.

Pánske a dámske cyklistické mikiny

Ponúkame dámske cyklistické mikiny , ktoré zdôraznia krásu Vašej postavy a budú farebne a dizajnovo prispôsobené Vašim potrebám, ale aj pánske cyklistické mikiny spĺňajúce očakávania tých najnáročnejších užívateľov. Dámske aj pánske mikiny spájajú dokonalý strih, odolnosť a pohodlie.

Cyklistické mikiny s jedinečným dizajnom

Každý cyklistický dres je iný. Vďaka veľkej rozmanitosti štýlov, farebných variantov a vzorov si určite nájdete niečo, čo bude vyhovovať vášmu vkusu. Odporúčame ako jednoduché, jednofarebné varianty, tak aj tie najoriginálnejšie, viacfarebné športové mikiny - vďaka nim vyniknete na každej trase. Sú to moderné, elegantné a štýlové riešenia na jednom mieste!

Prispôsobte cyklistický dres poveternostným podmienkam a vlastným potrebám

Skôr ako sadnete na bicykel, uistite sa, že váš cyklistický dres je vhodný pre prevládajúce počasie. S prihliadnutím na meniace sa poveternostné podmienky si pred cestou oblečte cibuľovú šupku alebo si vrchné oblečenie zabaľte do praktickej tašky. Cyklistická blúzka by po rozopnutí alebo nasadení mala priliehať k telu, takže po zložení bude aj väčšia veľkosť kompaktná.

Odporúčame vám investovať do najlepších športových mikín, ako aj zoznámiť sa s ďalšími produktmi dostupnými v našom obchode. Odporúčame nielen oblečenie, ale aj cyklistické topánky a doplnky, ktoré vám umožnia užiť si jazdu na bicykli ešte viac!pokračuj v čítaní zrútiť sa