Filtrovať
× Filtre
Filtre
 • Kategórie (Nohy / rukávy / chrániče kolien)
 • Stav
 • Výrobca
 • Sortiment
 • Veľkosť
 • Farba
 • Sťahovák
 • Materiál
 • Vodeodolný
 • Vetruvzdorný
 • Rezanie
 • Dvojice v cene
jasný Filtrovať

Cyklistické nohavice a cyklistické rukávy

Cyklistický outfit to nie sú len nohavice, tričko a prilba - sú to aj doplnkové doplnky a drobné detaily, ktoré majú významný vplyv na komfort a bezpečnosť jazdy. Patria k nim cyklistické nožičky a cyklistické návleky - cyklisticky cenené doplnky, ktoré sa osvedčia najmä na jeseň a v zime, kedy je teplota a poveternostné podmienky čoraz viac cítiť. Poskytujú nielen teplo, ale aj chránia pred vetrom a vodou. Nohy a rukávy na bicykel môžu byť navyše elegantným doplnkom cyklistického štýlu.

V tejto kategórii nájdete tie najlepšie cyklonávleky a nohy od renomovaných výrobcov, ktoré sú vyrobené zo starostlivo vybraných materiálov a spĺňajú očakávania aj tých najnáročnejších užívateľov.

Cyklistické rukávy a nohavice na každé ročné obdobie

Hlavnou úlohou bicyklových nôh a cyklonávlekov je tepelná ochrana rúk a nôh. Používajú sa ako ku šortkám či košeliam bez rukávov, tak aj ku kostýmom - najmä v chladných, jesenných či zimných dňoch. Neznamená to však, že nebudú dobre fungovať počas iných ročných období – užitočné môžu byť aj v júli, keď sa počasie môže pohrať v najmenej očakávanom momente.

Rukávy, podobne ako nohy na bicykel, sú vyrobené z tenkých ľahkých materiálov, ktoré dokonale chránia pred prechladnutím. Vybrať si môžete aj zateplené modely, ktoré sa budú hodiť počas zimnej prípravy či výletov mimo mesta.

Cyklistické nohavice a rukávy, ktoré sú účinnou ochranou pred nepriazňou počasia

V tejto kategórii nášho obchodu nájdete cyklistické nohavice a návleky, ktoré vás ochránia nielen pred nízkymi teplotami, ale aj pred náročnými poveternostnými podmienkami. Najkvalitnejšie produkty majú ďalšie funkcie, ako napríklad:

vetruodolné, vďaka čomu zaisťujú pohodlie aj pri silných a studených poryvoch vetra;
vodotesnosť, ktorá umožňuje pohodlnú jazdu na dvojkolke aj v daždivom počasí.

Najlepšie cyklistické nohy a rukávy sú vyrobené z priedušných materiálov, ktoré dokonale transportujú prebytočnú vlhkosť bez toho, aby spôsobovali nadmerné potenie. To je veľmi dôležité v každom ročnom období, pretože vám to umožňuje vychutnať si maximálny komfort a znižuje riziko ochorenia.

Rukávy a nohy na bicykel - najvyšší komfort jazdy

Výhodou ponúkaných návlekov a nôh na bicykel je aj ich stabilita. Vybavené manžetami a vyrobené z vhodných materiálov sa počas jazdy nebudú šmýkať. A čo viac, ich použitie nepredstavuje riziko obmedzenia pohybu. Získavate tak maximálnu slobodu počas mnohých hodín expedícií či tréningov.

Štýlové cyklistické nohy

Cyklistické rukávy a nohavice dostupné v Mike SPORT nie sú len o pohodlí a bezpečnosti. Je to tiež nadčasový štýl, ktorý cyklisti veľmi ocenia. Doplnky ladiace s telom vyzerajú pekne a umožňujú vytvoriť originálny styling - sú dostupné v klasickej čiernej aj v iných farebných variantoch. Vďaka tomu môžete ľahko nájsť niečo vhodné pre vás!

Cyklistické rukávy a cyklistické nohy na mikesport.sk

Naším cieľom je vytvoriť širokú škálu cyklistických rukávov a nohavíc. Dokážeme teda naplniť očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov a vyhovieť ich rôznorodému vkusu!

Množstvo ide ruka v ruke s kvalitou, preto v tejto kategórii nájdete len nohy a návleky na bicykel od renomovaných výrobcov. Odporúčame najmä značky ako: Deko Sport, Force, Rockbros, Rogelli a Roxx. Investíciou do riešení, ktoré ponúkajú, si môžete byť istí nákupom odolného a moderného príslušenstva – to je najlepší spôsob pre pohodlnú jazdu za každých podmienok!

Hľadáte niečo iné? Pozrite si ďalšie kategórie obchodu Mike SPORT. U nás nájdete to najlepšie cyklistické oblečenie a cyklistické topánky za atraktívne ceny. Pridajte sa k ďalším spokojným zákazníkom a stavte na to najlepšie!

pokračuj v čítaní zrútiť sa