Obchod nie je aktívny a nie je možné objednávať. ×
Filtrovať
× Filtre
Filtre
  • Stav
  • Výrobca
  • Sortiment
jasný Filtrovať

Aké sú dobré zvončeky na bicykel?

Cyklisti sú často pri pohybe po meste nútení signalizovať ostatným účastníkom cestnej premávky svoju prítomnosť. Práve na tento účel slúži zvonček na bicykel . Je to tiež jedna z povinnej výbavy dvojkolesového tátoša, podobne ako osvetlenie , ktoré tiež nájdete v našej ponuke. Vhodný zvukový signál zaisťuje bezpečnosť vodiča vozidla aj chodcov. Zvonček musí byť namontovaný na riadidlách tak, aby k nemu mal cyklista ľahký prístup a mohol ho použiť vždy, keď to bude potrebné. Pri výbere konkrétneho modelu by ste sa mali riadiť okrem iného na ktorých miestach využívame dvojkolesové vozidlo najčastejšie a aká je tam intenzita dopravy. Za zmienku však stojí, že zvonček na bicykel je aj módny doplnok, ktorý do značnej miery ovplyvňuje jeho estetickú hodnotu.

Aké zvonenia nájdete v našej ponuke?

Pri kúpe tohto príslušenstva je potrebné mať na pamäti niekoľko vecí. Jedným z najdôležitejších je samotný zvuk. Podľa platných predpisov nesmie byť prehnane hlučný ani strašidelný, pretože môže vyústiť do príliš prudkej reakcie osoby, ktorú chceme varovať. Táto funkcia sa do určitej miery prekrýva s funkciou klaksónu. Cyklistický zvonček sa najčastejšie používa, keď sú na našej ceste chodci alebo iní cyklisti a chceme, aby ustúpili. Signál slúži aj na informovanie ostatných cyklistov o úmysle predbiehať. Nezabudnite však používať zvonček citlivo a striedmo, najmä pri jazde po chodníku, kde majú prednosť chodci. Aké modely sú dostupné v našej ponuke?

Zvonček typu zvonček

Toto je zďaleka najobľúbenejšia verzia, ktorá je populárna už mnoho rokov. Nepochybne za to môžu malé rozmery zvončeka, jednoduchá montáž a rôznorodosť vzorov a farieb. Po montáži sa na volant bez problémov zmestia aj ďalšie prvky ako zrkadlo či merač tepu. Najlacnejšie modely stoja 10 PLN – taký zvonček na bicykel na riadidlách nezaťaží váš domáci rozpočet. Náš sortiment zahŕňa okrem iného verzie vyrobené z odolnej ocele, ktoré sa vyznačujú pevnosťou a odolnosťou. Čo sa týka samotného zvuku, je jediný a celkom tichý, takže sa vám môže stať, že na seba nenájdete dostatok pozornosti – najmä na preplnených a hlučných miestach.

Zvonček s klopačkou

Tieto typy príslušenstva sú tiež veľmi obľúbené a na rozdiel od vyššie popísaných modelov gongov majú lepšiu kvalitu zvuku. Signál je dvojitý, čo vám umožňuje efektívnejšie signalizovať vašu prítomnosť. Je teda výbornou voľbou, keď často jazdíme napríklad v preplnenom mestskom parku. Za zmienku stojí, že zvuk je hlasný, nie však prenikavý, vďaka čomu popisované zvončeky na bicykel spĺňajú platné zákonné normy. Na druhej strane sa však treba pripraviť na to, že tento doplnok zaberie o niečo viac miesta na volante, čo je dané väčšími rozmermi – v porovnaní s gongom. Cenovo dostupné, opísané verzie sú mierne kvasnicové, ale stále nie sú veľké náklady.

Elektrický zvonček na bicykel

Takéto modely boli vytvorené pre ľudí, ktorí uprednostňujú moderné vychytávky. V tomto prípade sa napríklad namiesto klasického signálu ozve melódia. Naša ponuka zahŕňa elektrický zvonček na bicykel s hlasitosťou 90 decibelov. Ak chcete vydať zvuk, stačí stlačiť tlačidlo. Zvončeky sú vybavené batériami a upevňujú sa pomocou univerzálneho silikónového držiaka. Celé je to vyrobené z vodeodolného plastu, ktorý vyniká svojou odolnosťou. Nami ponúkané produkty sú malé, takže sa určite zmestia na každý volant.

Ďalšie informácie o zvoneniach

Poskytujeme široký výber farieb a vzorov, vďaka ktorým si muži aj ženy určite nájdu model, ktorý im pristane. V ponuke sú ako nadčasové, minimalistické zvončeky v čiernom, sivom a metalickom odtieni. Ľudia, ktorí chcú vzhľad svojho dvojkolesového tátoša trochu oživiť, sa môžu rozhodnúť pre verzie zdobené rastlinnými, zvieracími a geometrickými motívmi. Okrem toho ponúkame aj kópie s vtipnými symbolmi a v umeleckom vydaní.

Zvonček na bicykel

Zvonček na bicykel je doplnok, ktorý by rozhodne mal byť vysoko na zozname potrebného príslušenstva na bicykel – umožňuje efektívne informovať alebo varovať ostatných účastníkov cestnej premávky o vašej prítomnosti. Naša ponuka zahŕňa široký výber kvalitných zvončekov na bicykel!

Zvončeky na bicykel = bezpečnosť na prvom mieste

Zvonček na bicykel je produkt, ktorý umožňuje výrazne zvýšiť bezpečnosť na trase - cyklistovi aj ostatným osobám. Stojí za to vedieť, že nejde len o užitočný doplnok, ktorý sa oplatí mať, ale aj o produkt, za ktorý sme potrestaní finančnou pokutou. V mestskom priestore je potrebné mať zvonček, ktorý informuje a upozorňuje ostatných vodičov alebo chodcov na blížiaci sa bicykel.

Široký výber zvončekov na bicykel

Našťastie nájsť zvonček na bicykel, ktorý vám najviac vyhovuje, nie je ťažké. V našom sortimente nájdete celú škálu modelov, pestrých ako vzhľadom, tak aj spôsobom ovládania. Ponúkame ako klasické, ručné zvončeky na bicykel , tak aj moderné elektrické zvončeky na bicykel .

Naše výrobky sa vyznačujú aj rôznymi farbami a vzormi, ktoré sa dajú ľahko prispôsobiť vášmu vkusu. Klasické, čierne bicyklové zvončeky a modely nájdete v iných, trochu originálnejších farbách.

V našej predajni nájdete aj jedinečné zvončeky na bicykel, zdobené štýlovými vzormi, ale aj farebné zvončeky na detské bicykle so zvieratkami či rozprávkovými postavičkami.

Najlepšie zvončeky na bicykel na mikesport.sk

Bez ohľadu na farbu alebo vzor sa naše cyklistické zvončeky vyznačujú vynikajúcim spracovaním a vysokým výkonom - poradia si s ruchom ulice a efektívne informujú ostatných účastníkov cestnej premávky o našej prítomnosti. Zvončeky na bicykel sú vyrobené z pevných materiálov odolných voči nárazom a poškodeniu. Vďaka tomu môžu perfektne a dlhodobo plniť svoju funkciu.

Cyklistické zvončeky spolu s nevyhnutnou cyklistickou prilbou je kombináciou, ktorá zaručí nielen príjemnú, ale aj úplne bezpečnú jazdu!

pokračuj v čítaní zrútiť sa