Obchod nie je aktívny a nie je možné objednávať. ×
Filtrovať
× Filtre
Filtre
  • Stav
  • Výrobca
  • Sortiment
  • Veľkosť
  • Farba
  • Materiál
  • Vodeodolný
  • Vetruvzdorný
  • Druh obuvi
jasný Filtrovať

Poťahy na cyklistickú obuv

Investovali ste do špičkovej cyklistickej obuvi? Uistite sa, že zostávajú v dobrom stave niekoľko sezón. Čistenie a správna starostlivosť o obuv sú nevyhnutné, ale užitočné sú aj . Medzi ich najdôležitejšie úlohy patrí v prvom rade ochrana vnútornej časti topánky pred vniknutím obťažujúcich kamienkov, blata, piesku alebo nečistôt zo zeme. Vieme, že aj mierny tlak na obuv môže výrazne znížiť komfort tréningu a prejavinávleky na topánkyť sa aj na výkonnosti. Preto sú chrániče bicyklov dobrý nápad, ideálny na jazdu za každých podmienok.

Správne nasadené cyklistické oblečenie je dôležitým prvkom príprav na začiatok novej sezóny. Ak však jazdíte na dvojkolke bez ohľadu na počasie alebo ročné obdobie, vyberte si do topánok topánky do dažďa, ktoré poskytujú dobrú ochranu pred vlhkosťou a vetrom. Suché nohy a ponožky sú nielen pohodlné, ale počas tréningu sa tiež cítia dobre. Šoférujete v zime? Nevzdávajte sa svojho koníčka len kvôli nízkym teplotám. Termoaktívne cyklistické oblečenie a ohrievače obuvi urobia prácu, aj keď ortuť klesne pod nulu.

Chrániče do každého počasia

Milovníci cyklistiky musia často čeliť nepriazni, ktoré ich na trase čakajú. Najčastejšie sú výsledkom premenlivých, náročných a nepriaznivých poveternostných podmienok. Silný vietor, dážď či sneženie môžu efektívne sťažiť alebo dokonca znepríjemniť absolvovanie plánovanej trasy. Ak sa však na jazdu správne pripravíte, ani nízke teploty, mrholenie či blato na trase nepriaznivo neovplyvnia spokojnosť s cyklistickým tréningom. Návleky na topánky sú špeciálnym ochranným doplnkom bicykla - sú súčasťou výbavy bicykla, ktorá je najviac vystavená vplyvom vody, vlhkosti, chladu a blata. Vďaka kvalitným poťahom na cyklistickú obuv môžete vyraziť na túru v daždi či v zime, ako aj na výlet na horskom bicykli cez potoky.

Typy návlekov na topánky

V našom sortimente nájdete kvalitné cyklistické návleky na topánky. Veľký výber modelov uľahčuje každému nájsť produkt, ktorý najlepšie vyhovuje jeho potrebám. Naša ponuka zahŕňa cestné a MTB návleky na topánky, ako aj cyklonávleky na turistickú obuv. Každý z týchto typov čižiem sa vyznačuje špecifickými vlastnosťami a konštrukčnými detailmi. Vďaka tomu dokonale ladia s daným typom cyklistickej obuvi.

Modely dostupné v našom obchode možno rozdeliť na pláštenky na topánky a návleky na topánky, ideálne na chladnejšie dni. Nájdete tu podložky na suchý zips pokrývajúce len vrchnú časť topánok a modely pokrývajúce celú plochu až po členky.

Vysoká kvalita a spoľahlivá ochrana

Vysoká funkčnosť a účinnosť chráničov dostupných v našej predajni je zaručená predovšetkým vynikajúcou kvalitou ich spracovania. Návleky na MTB, cestnú či turistickú obuv sú precízne a starostlivo spracované tak, aby stopercentne plnili svoju najdôležitejšiu funkciu a zároveň zabezpečili plný komfort ich používania. Cyklistické návleky na topánky sú vyrobené z nepremokavého, vetruodolného a priedušného materiálu. Vďaka tomu poskytujú nohe tepelný komfort a ochranu pred vlhkosťou aj primeranú cirkuláciu vzduchu. Nami ponúkané modely sú vybavené aj dodatočnými výstuhami v oblasti prstov a päty a praktickým nastaviteľným suchým zipsom alebo lemom.

Veľa spôsobov ochrany

V našej predajni nájdete jedinečné návleky na cyklistické topánky, ktoré splnia očakávania aj tých najnáročnejších užívateľov. Ponúkame modely pre pánske aj dámske cyklistické topánky v rôznych veľkostiach a farbách; vybavené reflexnými prvkami, ktoré navyše zvyšujú vašu bezpečnosť na trase!

pokračuj v čítaní zrútiť sa