Obchod nie je aktívny a nie je možné objednávať. ×
Filtrovať
× Filtre
Filtre
  • Stav
jasný Filtrovať

Ľutujeme, nenašli sme produkty, ktoré hľadáte ×

Skontrolujte kategórie v obchode:

Profesionálne lyžiarske okuliare

Lyžiarske a snowboardové okuliare dostupné v predajni MikeSPORT sú modely, ktoré dobre fungujú na svahu a sú lacné. Ponúkame príslušenstvo pre priaznivcov lyžovania známych značiek vrátane Cairn, Alpina, Giro. Pohodlné okuliare a lyžiarske okuliare zaisťujú bezpečnosť, ochranu očí pred UVA a UVB žiarením a profesionálny vzhľad.

Získajte okuliare vybavené technológiou, ktorá rozširuje výhľad pre široké zorné pole a povrchovou úpravou proti zahmlievaniu, kompatibilnou s vybranými prilbami. Máme široký výber pánskych, dámskych a detských modelov. Atraktívne ceny a rýchle vybavenie objednávky sú veľkou výhodou našej ponuky. Vyberte si bezfarebné alebo farebne potiahnuté lyžiarske okuliare , ktoré budú 100% vhodné na nadchádzajúcu sezónu.

Štýlové a ženské lyžiarske okuliare Pearl SPX 3000

Dámske lyžiarske okuliare Cairn Pearl SPX 3000 majú prepracovaný rám a ozdobné kovové platne na prednej strane. Dokonale ladia s tvarom tváre. Farba a tvar zaisťujú profesionálny a krásny vzhľad na svahu. Určite ich možno považovať za jedny z najženskejších lyžiarskych okuliarov. Zlaďte lyžiarske okuliare s prilbou a zaistite svoju bezpečnosť na svahu. V našej ponuke nájdete to správne vybavenie bez ohľadu na to, či ste začiatočník alebo skúsený lyžiar.

Pohodlné dámske okuliare Cairn

Dámske okuliare Pearl sú dobre vybavené! Majú zamatovú penu s dvojitou hustotou a šošovku kategórie 3 pre viditeľnosť za každého počasia, zatiaľ čo sférická a panoramatická dvojitá šošovka je veľmi efektívna.

Šošovka tretej kategórie prepúšťa od 9 do 16 percent. slnečné svetlo. Okuliare poskytujú pohodlné a široké panoramatické zorné pole a zvnútra sú pokryté vrstvou proti zahmlievaniu, ktorá pomáha znižovať tvorbu hmly na šošovkách. Pearl má všetko pre ženy, ktoré hľadajú kombináciu štýlu a vynikajúcej kvality.

Pánske lyžiarske okuliare

MikeSPORT - špecializovaný internetový obchod ponúka pánske lyžiarske okuliare známych značiek. V predajni je veľký katalóg príslušenstva pre pohodlné zjazdové a bežecké lyžovanie. Výhodné ceny, veľký výber a rýchle expedovanie objednávok sú výhodou nákupu v našom obchode. Odporúčame lyžiarske okuliare a fotochromatické okuliare s účinnými polykarbonátovými sklami a UV filtrami. Dostupné sú aj modely vybavené technológiou Expansion View.

EXV - TECHNOLÓGIA EXPANZNÉHO POHĽADU Giro

Technológia rozšíreného zobrazenia bola vyvinutá a vylepšená vo výskumnom a vývojovom centre v Santa Cruz v Kalifornii. Nový dizajn rámu vytvára väčšie zorné pole. Ide o prielom v oblasti lyžiarskych okuliarov kompatibilných s prilbou . Materiál rámu sa výrazne znížil a okuliare Giro získali bezrámové zóny. Dizajnéri optimalizovali masívne sférické šošovky a dosiahli tak maximálne periférne videnie. V katalógu sú dostupné lyžiarske a snowboardové okuliare s technológiou EXV expandovaného pohľadu, napríklad Giro Cruze Blue Wordmark a Scan Grey Wordmark.

Lyžiarske okuliare Scan - pre mužov aj ženy

Klasické lyžiarske okuliare Scan ™ (k dispozícii pre mužov a ženy) majú všetko, čo potrebujete, aby ste boli na svoj šport dobre pripravení. Vďaka tradičnému štýlu rámu a vylepšenému zornému poľu zaisťujú pohodlie a skvelú viditeľnosť. Technológia Expansion View (EXV) vám umožní včas rozpoznať prekážky a iných používateľov na svahu. Model Scan má navyše fenomenálnu kvalitu vďaka valcovému vstrekovanému čelnému sklu. Rám je strednej veľkosti a dodáva sa s dvojvrstvovou penou. Funkčné okuliare Scan sú kompatibilné so všetkými prilbami Giro.

Lyžiarske okuliare na dioptrické okuliare

Potrebujete lyžiarske okuliare na dioptrické okuliare ? Ponúkame okuliare prispôsobené pre ľudí, ktorí nosia okuliare denne. Medzi takéto modely patrí Cairn Spirit OTG. Veľký bočný výrez peny značne uľahčuje prechod cez straničky okuliarov. Tým sa zabráni vytváraniu tlakových bodov na ráme. Hĺbka rámu okuliarov na druhej strane umožňuje optimálne umiestnenie okuliarov. Cairn Spirit OTG zaisťujú vždy maximálny zrakový komfort, a to aj pre tých, ktorí trpia poruchami zraku. Lyžiarske okuliare Carin Spirit OTG sú ideálne na svahy!

Detské lyžiarske okuliare

Detské lyžiarske okuliare sú vybavené ventilačnými systémami, ktoré presne odvádzajú vlhkosť preč. Majú nátery, ktoré zabraňujú usadzovaniu a kondenzácii vo vnútri. Okuliare priliehajú k tvári dieťaťa a pohodlne sa nosia vďaka penovému systému, zloženému z niekoľkých vrstiev. Najmä u detských lyžiarskych okuliarov je dôležitá povrchová úprava odolná voči poškriabaniu. 

Okuliare pre juniorov a dospelých spĺňajú požiadavky na individuálnu ochranu zraku a normy obmedzujúce používanie škodlivých látok pri výrobe. V MikeSPORT vždy nájdete produkty najvyššej kvality za atraktívnu cenu.

pokračuj v čítaní zrútiť sa