Filtrovať
× Filtre
Filtre
  • Stav
  • Výrobca
  • Sortiment
  • Veľkosť
  • Farba
  • Sťahovák
  • Materiál
jasný Filtrovať

Chrániče kolien

Cyklistika je šport, ktorý si môžete dopriať v zime aj v lete. Kľúčom je správna ochrana nôh, takže ak máte v úmysle jazdiť v chladnejších dňoch, mali by ste investovať do kolenných chráničov. Sú vyrobené z ľahkých, ale pružných materiálov, vďaka čomu počas jazdy nekĺzajú, čo priamo ovplyvňuje komfort ich nosenia. Chrániče na kolená, podobne ako iné cyklistické odevy, poskytujú primeranú tepelnú ochranu, pretože bicyklovanie sa často deje za meniacich sa poveternostných podmienok a náhle zmeny teploty nepriaznivo ovplyvňujú celé telo.

Odporúčame široký výber cyklistických topánok a chráničov kolien od renomovaných výrobcov - je to spojenie štýlu, pohodlia a bezpečnosti!

Cyklistické návleky na kolená – cesta k pohodlnej a zdravej jazde

Cyklistické chrániče kolien možno použiť ako samostatne, napríklad pod krátke nohavice, tak aj pod dlhé nohavice. Ich hlavnou úlohou je chrániť nohy pred drobnými poraneniami a nízkymi teplotami, preto sa odporúčajú najmä na jeseň a zimu, kedy sú poveternostné podmienky náročnejšie. Dajú sa však použiť aj v teplejších dňoch – najmä preto, že účinne chránia kolenné kĺby a vyhýbajú sa bolestiam.

Ak trénujete v extrémnejších podmienkach, môžete zvoliť otepľovačky do cyklistickej obuvi. Dodatočné riešenia, ako je micro fleece, ich ešte viac zahrejú a ochránia vaše nohy aj pred najnižšími teplotami.

Najlepšie materiály a riešenia termoprádiel

Ponúkané cyklistické chrániče kolien a otepľovačov sú vyrobené z ľahkých, no veľmi odolných materiálov. Použitím vhodne zvolených látok sú chrániče kolien na bicykel účinne odvádzané vlhkosťou a chránia pred nadmerným potením, čo priaznivo ovplyvní vaše pohodlie a zdravie!

V ponuke Mike SPORT navyše nájdete vetruodolné chrániče kolien na bicykel , ktoré sa hodia najmä na jeseň a v zime, v extrémne náročných poveternostných podmienkach. Vďaka použitým sťahovákom (obyčajným alebo silikónovým) budú stabilné aj pri jazde. Odporúčame aj reflexné modely, ktoré vás po zotmení ochránia.

Všetky cyklistické topánky a termálne chrániče kolien dokonale priľnú k telu, bez obmedzenia pohybu, a preto si ich cyklisti tak horlivo vyberajú.

Vyberte si štýlové cyklistické chrániče kolien

Chcete sa počas jazdy cítiť a vyzerať skvele? V tomto smere splnia vaše očakávania aj cyklistické spodky! Môže za to ich moderný dizajn, prispôsobený vkusu žien a mužov. U Mike SPORT nájdete ako klasické čierne cyklistické chrániče kolien , tak aj modely v originálnych farbách. Odporúčame fluorescenčné doplnky, ktoré nielen skvele vyzerajú, ale zároveň vás zviditeľnia pri jazde v tme alebo v náročných poveternostných podmienkach.

Naša ponuka obsahuje cyklistické návleky na topánky pre mužov, ženy a mladších užívateľov, takže si tu každý nájde to svoje!

Veľký výber cyklistických návlekov na topánky na jednom mieste

Cyklistické chrániče kolien sú dostupné v mnohých veľkostiach (od XS po 2XL). Vďaka bohatému sortimentu vieme vyjsť v ústrety rôznym vkusom cyklistov, vrátane tých najnáročnejších. Zameriavame sa nielen na kvantitu, ale predovšetkým na kvalitu – v tejto kategórii nájdete iba ohrievače bicyklov od najuznávanejších výrobcov na trhu. Odporúčame najmä značky ako Deko Sport, Force alebo Rogelli, ktoré zaručujú odolnosť, pohodlie a moderný dizajn doplnkov.

Odporúčame vám pozrieť si aj ďalšie kategórie nášho obchodu. Mike SPORT je najmodernejšie cyklistické oblečenie a cyklistická obuv, dostupná v mnohých variantoch a za dostupné ceny. Poskytneme vám to najlepšie vybavenie, ktoré vám umožní trénovať za každých podmienok!pokračuj v čítaní zrútiť sa