GIRO cyklistická prilba mtb VERCE INTEGRATED MIPS matte midnight GR-7113719

Propagácia
Položka nie je k dispozícii

Ak chcete byť informovaní, keď bude položka k dispozícii, zadajte svoju e-mailovú adresu.

Doba na vrátenie tovaru: 30 dní >
Nedávno k dispozícii: 24.07.2023

Popis

Popis

VERCE INTEGROVANÝ MIPS
Verce MIPS je prilba na horskú cyklistiku. Je to typický moderný, ľahký dizajn za super cenu. Náš systém Roc Loc Sport umožňuje rýchle a jednoduché nasadenie a mäkká, rýchloschnúca vložka poskytuje pohodlie. Model Verce MIPS je tiež vybavený integrovaným viacsmerovým systémom ochrany proti nárazu MIPS, ktorý dokáže presmerovať energiu a poskytuje lepšiu ochranu pri určitých nárazoch. Vďaka širokej škále farieb, z ktorých si môžete vybrať, si môžete byť istí, že nájdete prilbu, ktorá sa hodí k vášmu štýlu a vyzerá skvele.

VENTILÁCIA:

 • 18 vetracích otvorov

CERTIFIKÁTY:

 • CPSC bicykel

KONŠTRUKCIA:

 • Konštrukcia vo forme
 • Plná škrupina Hardbody

SYSTÉM MONTÁŽE/ NASTAVENIA:

 • Roc Loc Sport MIPS

VEĽKOSTI:

 • UW: 50 - 57 cm

TECHNOLÓGIE:

Dámska séria - je kolekcia rôznych štýlov, strihov a cien prilieb vytvorená pre potreby žien. Hoci úroveň detailov a farebná škála sú jedinečné, tieto prilby nemajú jedinečný "dámsky strih". Je to preto, že medzi hlavami mužov a žien nie sú žiadne anatomické rozdiely, s výnimkou priemerného priemeru lebky. A keďže veľkosti prilieb Giro pokrývajú 98 % ľudskej populácie, veríme, že dámska séria ponúka viac možností pre ženy ako ktorákoľvek iná značka.


Univerzálne prispôsobenie veľkosti - Naše prilby Universal Fit sú tvarované tak, aby pri prvom nasadení vyzerali dobre a skvele padli každému. Vyvinutím vlastných veľkostí škrupín na základe špecifických skupín zákazníkov a ich kombináciou s ľahko nastaviteľným systémom prispôsobenia je pre vás jednoduché získať správnu veľkosť hneď po vybalení z krabice, bez problémov a nákladov na skúšanie viacerých veľkostí.


Systém Roc Loc Sport MIPS Fit ponúka jednoduché ovládanie jednou rukou s rozsahom nastavenia 7 cm. Pocit a zvuk kliknutia informuje jazdca, že prilba sa nastavuje na pohodlnú veľkosť. Nový systém Roc Loc Sport s podobným systémom pohodlia ako Roc Loc 5 a priestorom na "prilepšenie" prináša do športových prilieb prémiové funkcie.


Integrovaný systém MIPS - Všetky prilby Giro sú navrhnuté tak, aby čo najviac znižovali energiu a zároveň spĺňali a prekračovali prísne bezpečnostné normy. Cieľom prilieb Giro vybavených integrovaným systémom MIPS je znížiť rotačné sily. Spoločnosť Giro sa domnieva, že prilby vybavené touto technológiou môžu znížiť rotačnú silu, ktorá sa môže preniesť na mozog jazdca pri určitých nárazoch.
In-Mold konštrukcia - táto konštrukcia kombinuje odolnú polykarbonátovú vonkajšiu škrupinu s penovou výstelkou prilby absorbujúcou nárazy. Proces lepenia umožňuje lepšie vetracie systémy, vďaka čomu sú prilby "in-mold" ľahšie a chladnejšie ako tradičné prilby.

Funkcie:

Sortiment: Prilba na bicykel
Pohlavie: Unisex
Farba: Modrá
Záruka na výrobok 24 mesiacov
Systém MIPS: Áno

Názor klientov

Názor klientov

 • Ivana
  hodnotenie 5.0
  Pekná, pohodlná, ľahká prilba. Bola som skeptická voči univerzálnej veľkosti, mám obvod 52, ale prilba naozaj sadne a prilieha. Zatiaľ spokojnosť.
  Výhody:
  V rámci kategórie prilieb s MIPS veľmi dobrá cena, dobrý dizajn, vyššia ochrana zátylku.
  Nevýhody:
  Upínací mechanizmus je pri malej tvári pomerne veľký bez polstrovania, takže chvíľku mi to plastové zapínanie prekážalo na brade, ale rýchlo som to pri jazde prestala vnímať.
  Skontrolujte hodnotenie: 0
Názory môžu pridávať iba ľudia, ktorí si kúpili daný produkt.