Mike SPORT.SK

Ako Mike SPORT predávame elektronický obchod od roku 2005. Naša ponuka zahŕňa vlastné značky a značky od distribútorov.

V spoločnosti MIKESPORT s potešením predstavujeme našu časť webovej stránky Mikesport Zákaznícke recenzie. Vieme, aké dôležité sú názory našich zákazníkov, a preto sa snažíme poskytovať tie najlepšie služby a dodávať produkty najvyššej kvality.

Ako internetový obchod z Poľska sa staráme o našich zákazníkov v každej fáze ich skúseností s nami. Snažíme sa poskytnúť pohodlie a bezpečnosť pri zadávaní objednávky, rýchle dodanie a profesionálnu popredajnú podporu.

Sme radi, že naše produkty sú dostupné nielen v Poľsku, ale aj v Českej republike, na Slovensku, v Rumunsku, Maďarsku, Nemecku, Rakúsku, Belgicku, Holandsku a Taliansku. Naše produkty ponúkame prostredníctvom domén obchodov mikesport.pl, mikesport.ro, mikesport.cz, mikesport.sk, mikesport.de, mikesport.eu, mikesport.huako aj na populárnych obchodných platformách ako Amazon alebo Allegro.

Sme hrdí na našich zákazníkov, ktorí súhlasili so zdieľaním svojich názorov na náš obchod. Názory zákazníkov sú pre nás veľmi dôležité a pomáhajú nám neustále rozvíjať a zlepšovať našu ponuku.

Na našej webovej stránke navštívte sekciu Referencie zákazníkov, kde nájdete skutočné recenzie zákazníkov. Vďaka tomu si môžete byť istí, že vaše nákupy budú vždy uspokojivé.

Ďakujeme za dôveru, ktorú do nás vkladáte. Sme hrdí na to, že môžeme ponúknuť tie najlepšie športové produkty a profesionálny zákaznícky servis.


Názory na nás


Tu je zoznam niekoľkých vybraných miest, kde si môžete prečítať recenzie o obchode Mike SPORT


Heureka.sk

https://obchody.heureka.sk/mikesport-sk/recenze/


Zbozi.cz

https://www.zbozi.cz/obchod/mikesport


Heureka.cz

https://obchody.heureka.cz/mikesport-cz/recenze/


Google

https://www.google.com/shopping/ratings/mikesport


Ebay.de

https://www.ebay.pl/usr/mikesport


Arukereso.hu

https://www.arukereso.hu/stores/mikesport-


Compari.ro

https://www.compari.ro/stores/mikesport


Amazon.de

https://www.amazon.de/mikesport


Ceneo.pl

https://www.ceneo.pl/sklepy/mikesport.pl


Allegro.pl

https://allegro.pl/uzytkownik/sklep-mikesport

https://allegro.pl/uzytkownik/mikesport_pl