Obchod nie je aktívny a nie je možné objednávať. ×
Filtrovať
× Filtre
Filtre
 • Kategórie (Bežecké nohavice-Legíny)
 • Stav
 • Výrobca
 • Sortiment
 • Veľkosť
 • Pohlavie
 • Farba
 • Vreckový
 • Podväzky
 • Vložka na bicykel
 • Materiál
 • Vodeodolný
 • Vetruvzdorný
 • Rezanie
 • Typ vložky na bicykel
jasný Filtrovať

Bežecké nohavice na každé ročné obdobie

Joggingové nohavice zaujímajú v šatníku športovca mimoriadne dôležité miesto . Najbežnejšie sú klasické strihy blízko stehien a lýtok, no podľa preferencií ponúkame aj voľnejšie nohavice alebo nohavice s trakmi. Vieme, že na amatérske alebo profesionálne behanie potrebujete pohodlné oblečenie, ktoré v lete zabezpečí optimálnu ventiláciu a v zime vás ochráni pred prechladnutím. Zateplené legíny pre ženy alebo mužov sú naším návrhom na tréning v mínusových teplotách. Sú vyrobené z rýchloschnúcich látok, čo vám zaručí pocit pohodlia aj pri obzvlášť vlhkom vzduchu.

Hoci je bežecké oblečenie na prvý pohľad podobné, čo sa týka dámskej a pánskej edície, nuansy šikovných športovcov, ktorí dbajú na dizajn, nuansy neuniknú. Detaily v prípade nohavíc sú viditeľné napríklad v strihoch alebo spôsobe pása. Pánske joggingové nohavice majú iné vlastnosti, zatiaľ čo dámske verzie sú iné. Dámske joggingové nohavice sú viac tvarované, pretože musia dokonale sedieť na tele. Dámy často volia obtiahnuté bežecké legíny . Dámske joggingové nohavice sú v širokej škále farieb, pričom medzi mužmi sú najobľúbenejšie hladké, čierne alebo tmavomodré.

Legíny na behanie

Bežecké nohavice sú základným sortimentom bežeckého nadšenca. Tento kúsok oblečenia nielen spríjemňuje tréning, ale ovplyvňuje aj jeho efektivitu. Kvalitné bežecké legíny vám umožnia voľný pohyb. Produkty od spoločností ako Rogelli, Kaymaq, Craft alebo Rogelli boli vytvorené s ohľadom na profesionálnych aj amatérskych bežcov. Splnia teda očakávania všetkých fyzicky aktívnych ľudí. Vďaka nadpriemernej odolnosti, atraktívnemu vzhľadu a funkčným doplnkom sú bežecké gamaše spomínaných značiek prispôsobené potrebám užívateľov.

Pre vášnivého bežca pojem zlé počasie neexistuje. Cvičenia sa vykonávajú bez ohľadu na auru. Teplo, mráz, dážď, sneh – nič vás nezastaví. Aby však bola vaša námaha efektívna, musíte sa dobre pripraviť. Dress code je mimoriadne dôležitý. Teplé bežecké nohavice sa vám budú hodiť koncom jesene, zimy a skoro na jar. Na druhej strane, ventilačné bežecké športové nohavice sa osvedčia počas teplejších období. Vyhnite sa prechladnutiu. Vylúčte možnosť prehriatia. Starajte sa o svoj outfit, pretože aj ten ovplyvňuje vaše výsledky.

Zateplené bežecké legíny s reflexnými prvkami

Teplé bežecké legíny sú zárukou pohodlia. Môžu však plniť aj inú funkciu a nielen spríjemniť váš beh. Prostredníctvom reflexných prvkov zvyšujú bezpečnosť. Vo večerných a nočných hodinách viditeľnosť výrazne klesá. Aj v riadne osvetlených priestoroch majú vodiči problém spozorovať iných ľudí.

Reflexné prvky svetlometov dokážu zabrániť kolízii. Vďaka nim budete lepšie viditeľní pre ostatných účastníkov cestnej premávky. Navyše dobre padnúce ponožky robia bežecké ponožky vizuálne atraktívnejšie. Príkladom takejto aplikácie sú produkty zo série Rogelli Eclipse alebo Rogelli Electro. Investíciou do tohto typu tesných bežeckých nohavíc získate ďalšie výhody: zlepšíte svoju bezpečnosť a zároveň budete vyzerať skvele.

Funkčné športové nohavice

Farebné bežecké nohavice aj tie v základnej, tmavej farbe sa vyznačujú aj ďalšími vlastnosťami. Jednou z nich je funkčnosť. Na rozdiel od zdania je to dosť dôležitá vlastnosť. Odídete z domu na tréning. Zatvoríš dvere. Dal si kľúče do vrecka. Narazil si na prázdnotu. Vrátite sa po ľadvinku alebo iný doplnok, ku ktorému schováte zväzok. Vieš, že ťa to bude trápiť. Nebolo by lepšie, keby bežecké ponožky mali vrecká?

Áno, tento doplnok by bol veľkým pohodlím. Značkoví dizajnéri, ktorých produkty nájdete v našej ponuke, na to mysleli. To však nie je všetko. Tak ako vy neradi zaostávate, tak aj oni urobili krok vpred, aby splnili vaše ďalšie potreby.

Praktické vrecká v bežeckých gamašiach

Pánske bežecké nohavice a dámske bežecké pančuchy musia mať vrecká. Budú užitočné počas cvičenia. Vložíte do nich nielen kľúče. Skončia tam aj peniaze či magnetické karty. Môžu úspešne ubytovať mobilný telefón. Vypadnutiu cenných predmetov zabráni zips alebo viazanie. Ukryjete do nich pochutiny, tak potrebné pri cestovaní na veľké vzdialenosti. Pamätajte však, že ich nepreťažujte. Viac vecí je viac balastu. Potom sa beh stáva namáhavým. V našom sortimente nájdete modely s dvomi a tromi vreckami.

Inovatívne zipsy a lemy na športových nohaviciach

Medzi ďalšie vylepšenia patria zipsy a sťahovacie šnúrky. Prvé všité do nôh uľahčujú obliekanie a vyzliekanie zateplených joggingových nohavíc . Cenná funkcia nielen pre bežcov, ale aj pre triatlonistov. Na druhej strane lemy v podobe šnúrok spojených elastickým opaskom v páse pomáhajú modelovať outfit. Legíny si rýchlo prispôsobíte tvaru tela. Takýmto spôsobom doladíte aj outfit ku každému typu tréningu. Táto všestrannosť umožní neobmedzené cvičenie na bežiacom páse, asfaltovej ceste alebo lesnej dráhe.

Vizuálne atraktívne dámske a pánske bežecké ponožky

Vkus mužov a žien je zjavne odlišný. Toto kritérium je viditeľné aj v športovom šatníku. Dámske joggingové nohavice sa väčšinou líšia farbou. Sú vizuálne bohatšie. Strihovo sadnú na telo viac ako štandardné pánske modely. Páni zase častejšie volia tmavé odtiene. Napríklad pánske zimné športové nohavice sú väčšinou ponúkané v čiernej a šedej farbe. Niekedy sú aj voľnejšie. Prvky, ktoré oba produkty spájajú, sú však odolnosť a ergonómia. Odolnosť prispieva k dlhému používaniu. Ergonómia ovplyvňuje pohodlie, ktoré sa zároveň premieta do efektívnosti vynaloženého úsilia.

Športové nohavice - na jogging a iné

Zateplené legíny alebo legíny sa nedajú použiť len na beh. Dajú sa s úspechom využiť aj na iné aktivity. Budú perfektnou kombináciou s cyklistickým oblečením. Počas výletov na svah sa ukážu ako cenná výbava. Poslúžia ako doplnok k lyžiarskemu alebo snowboardovému outfitu. Oplatí sa na ne pamätať aj pri turistike v horách. V lete zabezpečia ventiláciu tela vo vysokých nadmorských výškach. V zime však budú zateplené nohavice cennou ochrannou vrstvou proti omrzlinám.

kvalitné bežecké športové nohavice z tých najlepších materiálov. Užite si nakupovanie!

pokračuj v čítaní zrútiť sa