Filtrovať
× Filtre
Filtre
jasný Filtrovať

Podvozok a príslušenstvo

Nemožno poprieť, že beh je jednou z najobľúbenejších športových disciplín, ktoré trénujú amatéri. Beh je jednou z najprirodzenejších foriem cvičenia a pravidelný tréning vám umožňuje nielen zlepšiť kondíciu a vytrvalosť, ale aj udržať si štíhlu líniu, mladistvo a dobre. Vďaka príslušenstvu pre bežcov dostupné v našom sortimente bude každý tréning - amatérsky aj profesionálny - ľahší a ľahší.

V našej ponuke nájdete najrôznejšie doplnky pre bežcov. Ak trénujete na maratón alebo na akýkoľvek iný typ súťaže, mohli by vás zaujať naše bežecké batohy do vodných vakov, ktoré vám umožnia pohodlne a pravidelne dopĺňať tekutiny aj na dlhé cesty. Všetci nadšenci joggingu môžu tiež mať radi bežecké pásy s fľaškami s vodou. Pohodlným opaskom je podvozok, do ktorého sa zmestí nielen fľaša s vodou alebo izotonický nápoj, ale aj kľúče, telefón, bar alebo energetický gél. Ak cestujete hlavne vonku, mali by ste mať na sebe aj bežecké okuliare. Ich špeciálny dizajn poskytuje vynikajúcu ochranu pred slnkom a vynikajúcu viditeľnosť, ako aj bezkonkurenčné pohodlie.

V našom sortimente nájdete iba osvedčené bežecké doplnky, ktoré zaujmú svojou funkčnosťou a dokonalým spracovaním. Vďaka nim bude každý tréning nielen príjemnejší, ale aj efektívnejší!

pokračuj v čítaní zrútiť sa