Obchod nie je aktívny a nie je možné objednávať. ×
Filtrovať
× Filtre
Filtre
 • Stav
 • Výrobca
 • Sortiment
 • Veľkosť
 • Pohlavie
 • Farba
 • Vložka na bicykel
 • Vetruvzdorný
 • Dvojice v cene
 • Vedúci materiál
 • Typ vložky na bicykel
jasný Filtrovať

Pánske športové boxerky

Deň strávený v sedle dá zabrať aj tým najskúsenejším cyklistom. Pri šliapaní do pedálov spočíva celá váha tela na zadku, takže dlhé bicyklovanie má často za následok bolestivé odreniny a popáleniny. Trávite veľa času bicyklovaním a rozmýšľate, ako sa tomuto problému vyhnúť? Na rozdiel od vzhľadu nestačí získať dobré sedlo. Odpoveďou sú pohodlné cyklistické boxerky s vsadkou! Ide o riešenie, ktoré má kľúčový vplyv na komfort jazdy a poskytuje najvyššiu úroveň ochrany pred podráždením pokožky. Správne zvolené cyklistické boxerky vám dajú zabudnúť na aktuálne problémy a s radosťou sa vydáte na dlhé cesty.

Pánske športové nohavičky - základ outfitu každého cyklistu

Pánske musia mať v šatníku každého cyklistu. Vyrobené z pružných materiálov, dokonale priľnú k pokožke a prispôsobia sa tvaru tela. Najvyšší komfort aj pri intenzívnom cvičení zaisťujú špeciálne termoregulačné zóny umiestnené na miestach, kde sa uvoľňuje najviac tepla. Sieťované panely zaisťujú optimálnu ventiláciu a sťahovacia šnúrka v páse zabraňuje rolovaniu a posúvaniu látky počas jazdy. Športové boxerky sa budú hodiť pod akékoľvek šortky alebo cyklistické nohavice.

Športové boxerky na bicykel - vyberte si pohodlnú stielku

Aj keď to môže byť pre začínajúcich cyklistov prekvapenie, skúsení cyklisti veľmi dobre vedia, že dobre zvolená vložka do boxeriek dokáže cyklistiku úplne zmeniť. Technologicky vyspelé vložky majú špeciálnu štruktúru, ktorá zaisťuje optimálne prúdenie vzduchu a zabraňuje nepríjemným odreninám a odieraniu. Najkvalitnejšie materiály zaisťujú správny odvod potu a majú antibakteriálne vlastnosti, vďaka ktorým chránia pred nepríjemným zápachom. Vložky sú flexibilné a poskytujú voľný rozsah pohybu. Tlmia otrasy a vibrácie aj pri jazde po najhrboľatejšom teréne, čím predchádzajú zraneniam a bolestiam svalov.

Cyklistické boxerky - pozor na nohy

Správny typ a spôsob zakončenia nohavíc cyklistických boxeriek dokáže výrazne spríjemniť chvíle strávené v sedle. V prvom rade si dajte pozor na dĺžku nôh a prispôsobte si ju svojim očakávaniam a preferenciám. Príliš dlhá noha bude obmedzovať pohyb, zatiaľ čo príliš krátka noha sa skrúti a spôsobí nepohodlie. Po výbere správnej dĺžky skontrolujte, ako sú nohy hotové. Najpohodlnejšie sú modely s bezšvovým panelom, ktorý má na vnútornej strane špeciálnu silikónovú potlač, ako napríklad cyklistické boxerky s vložkou KAYMAQ. Má protišmykovú funkciu a chráni látku proti rolovaniu a máte istotu, že šortky nebudú lepiť a dráždiť vašu pokožku.

Boxerky s cyklistickou vložkou - pohodlie je v detailoch

Jedným z najdôležitejších kritérií, ktoré by pohodlné cyklistické boxerky mali spĺňať, je usporiadanie švov, ktoré nespôsobuje nepohodlie pri jazde. Nerovnomerné, nesprávne umiestnené švy sa môžu počas dlhých hodín jazdy vlepiť do kože a spôsobiť odreniny a dokonca aj rany. Preto, aby vás na výletoch na bicykli nič nerušilo, dbajte na spôsob a kvalitu spájania materiálov. Vyberte si športové boxerky s plochým švom vyrobené na špeciálnych strojoch (napríklad boxerky KAYMAQ) alebo úplne bezšvové modely značky Rogelli. Nemenej dôležitá je kvalita použitých nití a priadzí - sú pevné, pružné a prispôsobené druhu materiálu. Kvalitné nite sú jemné a príjemné na dotyk, takže nedráždia ani tú najcitlivejšiu pokožku.
pokračuj v čítaní zrútiť sa