Obchod nie je aktívny a nie je možné objednávať. ×
Filtrovať
× Filtre
Filtre
 • Stav
 • Výrobca
 • Sortiment
 • Veľkosť
 • Pohlavie
 • Farba
 • Vreckový
 • Sťahovák
 • Materiál
 • Vodeodolný
 • Vetruvzdorný
 • Rezanie
 • Hood
 • Podlepené švy
 • Podšívka
 • Dĺžka zipsu
jasný Filtrovať

Cyklistické bundy do dažďa

Funkčné cyklistické oblečenie je základom pre akýkoľvek výlet alebo tréning. Počasie môže byť nevyspytateľné, a preto bude každý cyklista potrebovať ľahkú nepremokavú cyklistickú bundu, ktorú možno schovať do tašky, kufra alebo batohu. V našom sortimente nájdete atraktívne a funkčné cyklistické bundy pre každého. Pre ženy ponúkame ako štýlové, tak aj šité na mieru dámskym pršiplášťom, ako aj pohodlné a praktické pánske modely. Sú nielen vodeodolné a vhodné na použitie pri fyzickej námahe, ale sú navrhnuté aj s ohľadom na atraktívny vzhľad, takže tu určite nájdete tú pravú bundu.

Bunda do dažďa na dámsky a pánsky bicykel

Ponúkame tiež rôzne druhy cyklistických búnd do dažďa pre ženy a mužov. Odporúčame ako permanentné bundy, ktoré sa nosia ako štandardné vrchné oblečenie, tak aj rolované bundy, ktoré sú dostatočne pohodlné na to, aby ste ich mohli bez problémov uložiť napríklad do vrecka na cyklistickom drese.

Aká cyklistická bunda do dažďa?

Každá cyklistická bunda do dažďa by mala účinne chrániť pred dažďom, vlhkosťou a inými nepriaznivými poveternostnými podmienkami, a preto sme v Mike SPORT zhromaždili len tie najkvalitnejšie riešenia od renomovaných výrobcov. U nás nájdete cyklistické bundy do dažďa rôznych veľkostí, ktoré sa prispôsobia tvaru postavy (odporúčame modely od XS po 4XL) a individuálnym potrebám. Čo by ste okrem veľkosti mali zvážiť pri kúpe tohto typu oblečenia do dažďa na bicykel?

Materiál odolný voči dažďu

Najväčší význam má materiál, z ktorého je cyklistická bunda do dažďa vyrobená. Najlepšie je zvoliť syntetické tkaniny ako softshell alebo neoshell, ktoré poskytujú najvyšší komfort pri jazde. Na jednej strane umožňujú získať optimálny tepelný komfort a na druhej strane chránia pred dažďom a vetrom.

V tejto kategórii nájdete cyklistické bundy do dažďa , ktoré vás účinne ochránia pred tými najťažšími poveternostnými podmienkami. Ponúkame aj priedušné modely, ktoré odvádzajú prebytočnú vlhkosť a chránia tak pred nadmerným potením. To vám umožní viesť efektívny tréning bez obáv o svoje zdravie alebo pohodlie pri zdolávaní tých najťažších trás.

Strih športového pršiplášťa

Športové bundy do dažďa sa môžu líšiť strihom. K dispozícii máte tie najobľúbenejšie medzi profesionálnymi cyklistami, a teda prispôsobené aj tvaru tela a zadarmo, ideálne na dlhodobé cyklistické výlety.

Najdôležitejšie je vybrať si bundu do dažďa, ktorá neobmedzuje pohyb a dáva vám úplnú voľnosť pri jazde. To má obrovský vplyv na vysokú efektivitu tréningu a umožňuje vám užiť si precvičovanie vašej vášne na maximum. Pozrite si tie najkvalitnejšie riešenia a vyberte si tie s vhodným strihom prispôsobeným vašim preferenciám!

Ďalšie výhody

Ak si chcete na bicykel vybrať perfektnú bundu do dažďa, môžete si vybrať rôzne doplnkové riešenia. Hovoríme tu okrem iného o:

 • lem, vďaka ktorému sa bunda do dažďa na bicykel počas ďalších kilometrov nevyhrnie;

 • kapucňa, ktorá poskytne dodatočnú ochranu pred dažďom a zvýši komfort jazdy;

 • zips, vďaka ktorému si budete môcť odopnúť športovú bundu do dažďa po celej dĺžke.

Vyniknite na ceste s touto štýlovou cyklistickou bundou do dažďa!

Bez ohľadu na to, či máte záujem o pánsku alebo dámsku cyklistickú bundu do dažďa , v tejto kategórii nájdete oblečenie, ktoré bude vyhovovať všetkým potrebám. Odporúčame originálne, moderné dizajny búnd, dostupné v mnohých rôznych farbách a vzoroch. Môžete si kúpiť nepremokavé, priedušné bundy, ktoré vám umožnia vyniknúť na trase.

Len tie najlepšie značky cyklistického oblečenia do dažďa

Ak chcete mať istotu, že investujete do tej najlepšej cyklistickej bundy do dažďa , vyberte si osvedčeného výrobcu. V tejto kategórii sme zhromaždili vrchné oblečenie najlepších značiek: Basil, Deko Sport, Fastrider, Giro, Rogelli a ďalšie. Vďaka tomu si zaobstaráte bundy z tých najlepších materiálov a zároveň také, ktoré vám poskytnú maximálny komfort a bezpečnosť jazdy za každých podmienok.

Vyberte si tie najlepšie športové bundy do dažďa!

Máte záujem o ľahkú cyklistickú bundu do dažďa? Alebo možno pršiplášť na bicykel ? Bez ohľadu na individuálne preferencie si v našom obchode určite nájdete niečo pre seba - pripravili sme veľmi široký sortiment a postarali sme sa o starostlivý výber produktov. Našim klientom sme schopní ponúknuť len tie najlepšie cyklistické bundy do dažďa, vďaka ktorým si budú môcť užívať komfort a bezpečnosť jazdy za každých podmienok.

Pozývame vás tiež pozrieť si ponuku cyklistického oblečenia a cyklistickej obuvi Mike SPORT. Poskytujeme prístup k najlepším riešeniam, ktoré ocenia všetci milovníci dvojkolesových tátošov!pokračuj v čítaní zrútiť sa