Filtrovať
× Filtre
Filtre
  • Stav
jasný Filtrovať

Ľutujeme, nenašli sme produkty, ktoré hľadáte ×

Skontrolujte kategórie v obchode:

Dámske cyklistické dresy s dlhým rukávom

Všetci cyklistickí nadšenci starostlivo vyberajú svoje oblečenie podľa špecifík športu a poveternostných podmienok. V chladnejších dňoch je nevyhnutné tričko s dlhým rukávom. Vo virtuálnom obchode MikeSport.sk nájdete dámske cyklistické dresy s dlhým rukávom - jedinečné oblečenie navrhnuté s ohľadom na potreby žien.

Funkčné dámske cyklistické dresy: dlhé rukávy na chladnejšie dni

Prečo sa oplatí mať vo svojom šatníku profesionálne dámske cyklistické dresy ? Dlhé rukávy sa ukážu ako neoceniteľné počas tréningu v dňoch, keď sa počasie nepokazí. Nami ponúkané modely sú na rozdiel od klasických blúzok vyrobené z materiálov s výbornou priedušnosťou. Dámske cyklistické dresy s dlhým rukávom sú prispôsobené postave, no neobmedzujú v pohybe. Vďaka použitiu inovatívnych materiálov oblečenie prepúšťa vlhkosť, neabsorbuje nepríjemné pachy a podporuje optimálnu termoreguláciu. Ploché švy a starostlivá úprava zabraňujú podráždeniu. Dámske cyklistické dresy s dlhým rukávom sa nevyhŕňajú, čo by mohlo byť zdrojom nepohodlia. Mierne rozšírené zadné diely zabraňujú navíjaniu chrbta.

Preferujete decentné športové oblečenie v tmavých farbách? Alebo možno, naopak, radi vynikáte na trase? Nepochybujeme o tom, že medzi navrhovanými dámskymi cyklistickými dresmi s dlhým rukávom nájdete model, ktorý dokonale zodpovedá vášmu vkusu!

MikeSport.sk- kompletný profesionálny set!

Internetový obchod MikeSport.sk tvoria nadšenci cyklistiky, čo sa odráža aj v našom sortimente. Rozsiahla kolekcia zahŕňa nielen dámske cyklistické tričká s dlhým rukávom , ale aj modely s krátkym a bez rukávov, šortky, mikiny, termoprádlo pre bicykle , obuv, pokrývky hlavy, chrániče a cyklistické doplnky. Všetky produkty pochádzajú z ponuky renomovaných výrobcov.pokračuj v čítaní zrútiť sa