Filtrovať
× Filtre
Filtre
 • Stav
 • Výrobca
 • Sortiment
 • Farba
 • Objem
 • Vedúci materiál
 • Tepelné vlastnosti
jasný Filtrovať

Fľaše s vodou na bicykli

Fľaše na vodu na bicykel sú doplnkom, bez ktorého sa ťažko zaobídu profesionáli aj amatéri, ktorí majú radi dlhšie jazdy na dvoch kolesách. Vďaka špeciálnemu dizajnu umožňuje fľaša na bicykel s rukoväťou ľahké a rýchle doplňovanie tekutín bez toho, aby ste museli zosadať z bicykla. Pripojený k rámu je vždy ľahko dosiahnuteľný, takže môžete jazdiť pohodlne a bezpečne bez obáv z dehydratácie. V našom obchode nájdete rôzne doplnky na bicykle, ktoré kombinujú vysokú kvalitu a atraktívny dizajn. Fľaše s vodou a koše na ich pripevnenie sú širokou kategóriou, v ktorej si určite nájdete niečo pre seba. Pozývame vás!

Cyklistické fľaše na vodu, ktoré ocenia profesionálni cyklisti

Je pre vás ťažké odoprieť si dlhé cesty na dvoch kolesách? Dokážete stráviť veľa hodín za volantom? To znamená, že by ste sa mali na jazdu čo najlepšie pripraviť. Urobíte to výberom nielen správnych blatníkov resp nosič na bicykle , ale aj bicyklovú fľašu s vodou . Takáto vychytávka, ktorá môže obsahovať vodu alebo akýkoľvek iný obľúbený nápoj, na dvojkolesovom tátošovi nesmie chýbať. Náš sortiment zahŕňa cyklistické fľaše na vodu navrhnuté tak, aby vyhovovali rôznym potrebám cyklistov.

Ponúkame cyklistické doplnky od známych výrobcov - firiem, ktoré poskytujú funkčne vyrobené vychytávky pre športovcov. Preto každá nami ponúkaná cyklistická fľaša splní očakávania aj tých najnáročnejších cyklistov. Tieto nádoby na nápoje sú mimoriadne praktickým doplnkom pre cyklistov.

Akú cyklistickú fľašu nájdete v našej ponuke?

V našom obchode si môžete kúpiť presne takú fľašu na vodu , akú potrebujete. Doplnky ponúkame v rôznych farbách, z rôznych materiálov a s rôznymi kapacitami. Máme okrem iného:

 • 500 ml cyklistické fľaše na vodu ;

 • 750 ml cyklistické fľaše na vodu ;

 • 1l cyklistické fľaše na vodu .

Ubezpečili sme sa, že nájdete príslušenstvo, ktoré je kompatibilné s väčšinou košíkov na fľaše s vodou. Ich tvar je navyše navrhnutý tak, aby uľahčil pitie počas jazdy. Špeciálny tvar fľaše na vodu umožňuje jej bezpečné uchopenie jednou rukou.

Okrem toho ponúkame doplnky len z odolných, pevných, a zároveň ľahkých materiálov. Takéto fľaše s vodou dodatočne nezaťažujú konštrukciu bicykla a neprekážajú pri jazde.

Profesionálna cyklistická fľaša - pripravte sa na každé ročné obdobie

Fľaša s vodou by mala obsahovať nápoj s požadovanou teplotou. Či už sa teda chystáte na letnú jazdu alebo plánujete itinerár v chladnejšom období, termomodel sa vám bude hodiť.

Takáto cyklistická fľaša na vodu je vyrobená zo špeciálnych materiálov, ktoré poskytujú tepelnú izoláciu. To znamená, že jeho obsah je chránený pred zahriatím aj rýchlym vychladnutím. V lete si vďaka tomu budete môcť dať dúšok osviežujúcej vody a na jeseň sa zahriať trochu teplejším nápojom.

Ako dlho zostane nápoj naliaty do fľaše teplý závisí od parametrov daného modelu. Niektoré z našich doplnkov udržia teplotu až 2,5 hodiny.

Čím sa líšia cyklistické fľaše na vodu dostupné v našej ponuke?

Výberom produktov z našej ponuky rýchlo zistíte, aké sú funkčné a spoľahlivé. U nás nájdete cyklistickú fľašu:

 • čo je model, ktorý používajú známe cyklistické tímy zúčastňujúce sa na najvýznamnejších športových podujatiach;

 • vyrobené z odolných a ľahkých materiálov. Na výrobu fliaš na vodu, polypropylén. Vďaka tomu vážia tak málo a nezaťažujú konštrukciu bicykla;

 • so špeciálne navrhnutým náustkom, ktorý uľahčuje pitie počas jazdy na bicykli;

 • ktorého vnútro je pokryté polypropylénom s iónmi striebra - vďaka tomu voda v ňom nemení chuť;

 • vyrobené z materiálov, ktoré sú úplne biologicky odbúrateľné. Výber takejto fľaše na vodu je daňou pre životné prostredie.

Vyberte si cyklistickú fľašu z našej ponuky a pripravte sa na tie najdlhšie cyklovýlety!

Skvelý dizajn, funkčnosť, praktický dizajn - to všetko odlišuje nami ponúkané cyklistické fľaše . Ponúkame doplnky od renomovaných značiek, aby ste si mohli vybrať model, ktorý splní všetky vaše očakávania.

Nami ponúkané modely vás potešia módnym spracovaním a dynamickým športovým štýlom. Niektoré z nich majú výrazné, pútavé odtiene, iné sa vyznačujú tlmenými farbami. Okrem toho tu nájdete priehľadnú fľašu z priehľadného plastu. V našom obchode si tiež môžete kúpiť ľahké, odolné príslušenstvo za atraktívnu cenu. Preto za málo peňazí získate fľašu s vodou, ktorá vás bude sprevádzať na mnohých trasách.

Vyberte si premyslený dizajn a kvalitné materiály – vyberte si fľašu na vodu z našej ponuky!pokračuj v čítaní zrútiť sa