Rogelli MTB R400X pánske MTB cyklistické topánky, šedo-fluórová žltá

Propagácia
Položka nie je k dispozícii

Ak chcete byť informovaní, keď bude položka k dispozícii, zadajte svoju e-mailovú adresu.

Doba na vrátenie tovaru: 14 dní >
Nedávno k dispozícii: 20.05.2024

Popis

Popis

Pánska cyklistická obuv MTB R400X od prestížnej značky Rogelli, určené do náročnejšieho terénu, horského terénu, vhodné pre SPD pedále, sú mimoriadne pohodlné a profesionálne cyklistické topánky, ktoré vám umožnia užiť si každú minútu strávenú na cyklotrasách! Sú vyrobené z priedušného, termoaktívneho materiálu a ich ľahká konštrukcia zabráni pocitu ťažkých a unavených nôh. Zvršok topánky je vybavený jemnou perforovanou kožou, ktorá umožňuje vetranie chodidla. Ďalšie vetracie otvory sa nachádzajú pod pätou a sú chránené nylonovou sieťovinou, ktorá zabraňuje prenikaniu prachu a nečistôt do topánky. Sú vybavené systémom Atop push/pull, ktorý umožňuje mechanické nastavenie šnúrok pomocou gombíka, a suchým zipsom, ktorý umožňuje dodatočné nastavenie topánky. Ľahká konštrukcia podrážky topánky vyrobená z pevného laminátu zaručuje maximálne pohodlie pri nosení, zatiaľ čo ergonomická profilovaná stielka podporuje stabilizáciu päty, ktorá je navyše vybavená reflexnými prvkami na zvýšenie vašej viditeľnosti. K topánke sú pridané kovové hroty, ktoré sa dajú pripevniť k špičke topánky pomocou priloženého kľúča.

 VLASTNOSTI:

  • navrhnuté na pripnutie k pedálom SPD
  • priedušný, termoaktívny materiál
  • ľahká konštrukcia
  • mechanické nastavenie šnúrok pomocou systému Atop push/pull a prídavného suchého zipsu na dodatočné nastavenie topánky
  • Ľahká konštrukcia podrážky z pevného laminátu
  • ergonomická tvarovaná stielka v oblasti päty a jazyka

TABUĽKA VEĽKOSTÍ JE K DISPOZÍCII VO FOTOGALÉRII.
K dĺžke chodidla pripočítajte aspoň 5 milimetrov, porovnajte svoje miery s veľkostnou tabuľkou a vyberte správnu veľkosť.

Funkcie:

Sortiment: Cyklistická obuv
Pohlavie: Muži
Farba:
  • Šedá
  • žltá
Vodeodolný: Nie
Stupnica tuhosti: Žiadne informácie od výrobcu
Druh obuvi: MTB
Typ šnurovania: Gombík + suchý zips
Záruka na výrobok 24 mesiacov

Názor klientov

Názor klientov

Názory môžu pridávať iba ľudia, ktorí si kúpili daný produkt.