Filtrovať
× Filtre
Filtre
  • Stav
jasný Filtrovať

Ľutujeme, nenašli sme produkty, ktoré hľadáte ×

Skontrolujte kategórie v obchode:

Okuliare na snowboard

Snowboardové a lyžiarske okuliare dostupné v predajni MikeSPORT sú modely pre amatérske a súťažné korčuľovanie, ktoré dobre fungujú na svahu v každej situácii. Pre amatérov snowboardingu ponúkame snowboardové doplnky od známych značiek Giro a Aplina. Účinné lyžiarske a snowboardové okuliare zvyšujú bezpečnosť a poskytujú ochranu očí pred UV žiarením.

Získajte okuliare vybavené širokým zorným poľom a úpravou proti zahmlievaniu. Ponúkané modely sú kompatibilné s vybranými prilbami. Naša predajňa ponúka veľký výber dámskych, pánskych a detských snowboardových okuliarov za atraktívne ceny. Objednávky vybavujeme rýchlo. Doplňte svoju lyžiarsku a snowboardovú výbavu na nadchádzajúcu sezónu o bezfarebné alebo farebne potiahnuté lyžiarske okuliare , ktoré splnia vašu úlohu a vaše očakávania. 

Dámske okuliare na snowboard 

Dámske snowboardové okuliare majú elegantný rám, ktorý sa svojím objemom dokonale prispôsobí črtám ženskej tváre. Väčšina modelov sa dá použiť s dioptrickými okuliarmi. Ozdobné detaily na hornom okraji a vsadky na bokoch dodávajú okuliarom eleganciu.

Zlaďte snowboardové okuliare s prilbou a zaistite svoju bezpečnosť na svahu. V našej ponuke nájdete kvalitné vybavenie bez ohľadu na to, či ste začiatočník alebo skúsený snowboardista.

Pánske snowboardové okuliare

MikeSPORT ponúka pánske snowboardové okuliare od známych značiek v mnohých farbách. Naše doplnky sú určené pre pohodlný snowboarding, zjazdové a bežecké lyžovanie. Atraktívne ceny, veľký výber a rýchle vybavenie objednávky sú výhody nákupu v našom špecializovanom internetovom obchode. Odporúčame najnovšie modely snowboardových okuliarov s účinnými polykarbonátovými sklami a UV filtrami. Dostupné sú aj modely s EXV View Expansion Technology.

Giro EXV - TECHNOLÓGIA EXPANZNÉHO POHĽADU

Nový dizajn rámu snowboardových okuliarov Giro vytvára veľmi široké zorné pole. Technológia rozšíreného zobrazenia bola vyvinutá a vylepšená vo výskumnom a vývojovom centre v Santa Cruz v Kalifornii. Ide o skutočný prielom v oblasti snowboardových a lyžiarskych okuliarov kompatibilných s prilbou . Materiál rámu bol výrazne znížený. Okuliare získali bezrámové zóny. Masívne sférické šošovky boli optimalizované, a preto sa maximalizovalo periférne videnie. Snowboardové okuliare Giro majú modernejšie vybavenie. Oplatí sa prelistovať si celý produktový katalóg snowboardov a nájsť model, ktorý dokonale zodpovedá vášmu štýlu jazdy.   

Snowboardové okuliare DYLAN

Dámske snowboardové okuliare Giro Dylan majú všetko, čo na svahu potrebujete. Moderná technológia - rozsiahla a širokouhlá EXV viditeľnosť sa stretáva s klasickým retro štýlom. Technológia Expansion View vám umožní včas rozpoznať ostatných používateľov na svahu.

Súčasťou okuliarov sú aj dve vstrekované cylindrické sklá. Jedna z nich, AMBER PINK 41% S2 je určená na slnečné a zamračené dni a druhá je YELLOW 86% S0 na noc a rýchlu jazdu počas pretekov. Množstvo farieb a vzorov na výber zaručuje, že nájdete model, ktorý chcete. Okuliare Dylan sú kompatibilné so všetkými prilbami Giro.

Junior snowboardové okuliare

Snowboardové okuliare pre deti zaisťujú pohodlie a dobrú viditeľnosť pri prvých krokoch na svahu. Sú vybavené ventilačnými systémami, ktoré presne odvádzajú vlhkosť. Majú povlaky, ktoré zabraňujú usadzovaniu a kondenzácii vo vnútri okuliarov. Ich prispôsobenie k tváričke dieťaťa a komfort nosenia zabezpečuje penový systém, pozostávajúci z niekoľkých vrstiev. Najmä u detských lyžiarskych okuliarov je dôležitá povrchová úprava odolná voči poškriabaniu. 

Jedno sklo poskytuje nastavenie viditeľnosti za slnečného a zamračeného dňa a malý rám zaisťuje prispôsobenie pre prilby pre mládež .

Snowboardové okuliare pre juniorov a dospelých spĺňajú všetky požiadavky na individuálnu ochranu zraku. Spĺňajú aj normy obmedzujúce používanie škodlivých látok na výrobu. Na MikeSPORT nájdete viac produktov Giro snowboard .pokračuj v čítaní zrútiť sa