Online športový obchod MikeSport je ideálnym miestom pre tých, ktorí milujú aktívny životný štýl a športové súťaže. Motivujeme prekonávať bariéry a dosahovať stále lepšie výsledky v duchu fair play. Najlepší obchod pre cyklistov a bežcov ponúka široký výber produktov určených pre každý typ tréningu. Poskytujeme najlepšiu ochranu pred slnkom, vetrom, dažďom a chladom ako tým, ktorí začínajú svoje dobrodružstvo športom, tak aj hráčom trénujúcim určitú disciplínu. Nie je zlé počasie na športovanie, ak máte správne oblečenie a fit.

Bicyklujete, behávate alebo možno lyžujete? Postarajte sa o svoj tepelný komfort. Športové oblečenie pre profesionálov, doplnky a obuv najvyššej kvality sú charakteristickými znakmi internetového športového obchodu MikeSport.

Obchod pre cyklistov, bežcov a ďalšie

cyklistické oblečenie, cyklistická obuv a cyklistické doplnky tvoria najväčšiu časť sortimentu internetového športového obchodu. Napriek tomu ponúkame aj veľký výber produktov na beh, lyžovanie a iné outdoorové aktivity.

Náš internetový športový obchod ponúka iba funkčné oblečenie, vyrobené s využitím moderných technológií. Návštevou našej predajne športového oblečeniasi môžete byť istí, že dostanete športové oblečenie z materiálov, ktoré zaisťujú pohodlie pri používaní. Módne strihy a farby vás v pelotóne odlíšia štýlovým vzhľadom a skvelou prípravou.

Vyberte si oblečenie na bicykel, beh alebo do posilňovne od známych značiek v internetovom športovom obchode MikeSport.sk. Žiadny strach – ponúkame len tie najkvalitnejšie a overené modely športového oblečenia pre profesionálov aj amatérov, za ktoré nič nepreplatíte. Vyberte si cyklistické okuliare alebo lyžiarske okuliare a aktualizujte si outfit na aktuálnu sezónu.

Internetový športový obchod pre náročných

Sortiment nášho internetového športového obchodu zahŕňa:

Ako najlepší internetový obchod pre cyklistov, bežcov a všetky druhy športovcov ponúkame produkty od renomovaných športových výrobcov, ako sú: Kaymaq, Rogelli, Craft, DEKO, Giro, 100%, Fizik, Bell, Viking, FLR, Chiba, Ortlieb , Topeak, Uvex a Alpina. Sortiment rozširujeme o nové značky, aby sme vyhoveli aktuálnym potrebám športového a módneho trhu. Dbáme aj na to, aby výber sezónneho športového oblečenia pre profesionálov i amatérov bol prispôsobený aktuálnym požiadavkám športovcov. Cyklisti, bežci a lyžiari tu nájdu športové oblečenie, ktoré vyhovuje ich individuálnym potrebám v každom ročnom období.

Športové oblečenie pre profesionálov aj amatérov

Športové oblečenie od MikeSport poskytuje absolútny komfort a bezpečnosť pri športe a outdoorových aktivitách. Oblečenie určené pre športovcov je zároveň najlepšou ochranou pred zraneniami a následkami nebezpečných zranení. Každá indispozícia vylučuje z tréningu. Je ťažké sa po dlhšej pauze vrátiť do formy a dobehnúť výsledky.

Pred chladom – vetrom a mrazom sú najlepšie chránené tričká a termo ponožky. Cykloobchod so športovým oblečením pre ženy, mužov a juniorov je tým najlepším miestom, kde sa môžete zásobiť súpravou teplej zimnej spodnej bielizne.

Široká škála termoaktívnych produktov umožňuje pohodlné športovanie v jesennom a zimnom období. Výrobky z moderných vlákien využívajú cyklisti, bežci a lyžiari, ktorí sa venujú amatérskym a súťažným športom. Dôležitá je funkčnosť látky a dobré prispôsobenie tvaru tela.

Poľská značka cyklistického oblečenia v športovom obchode MikeSport

Na základe skúseností a potrieb našich zákazníkov sme vytvorili vlastnú, plne poľskú značku športového oblečenia - KAYMAQ. Cyklistické dresy s jedinečnými vzormi, nohavice a Cyklistické šortky a mikiny tvoria rozsiahlu kolekciu, ktorú ponúka internetový obchod MikeSport pre cyklistov. Veľká časť športového oblečenia KATMAQ sa šije v Európe.

Súpravy, mikina a cyklistický dres s logom KAYMAQ sú jedinečné modely pre cyklistov, ktorí chcú zdôrazniť svoj individuálny štýl. Originálna grafika ide ruka v ruke s funkčnosťou a dokonalým, anatomickým strihom. Vysoko kvalitná elastická tkanina kopíruje tvar tela. Materiál zvnútra mierne zateplený poskytuje primeranú tepelnú izoláciu, rýchlo schne a vďaka svojej pružnosti vám dáva plnú slobodu pohybu. Originál Cyklistické oblečenie KAYMAQ (napr. rady DARK FOLK, PARROT, DESIGN M51) sa vyznačuje jedinečnou grafikou. Ide o jednu z najzaujímavejších ponúk obchodu so športovým oblečením pre ženy a mužov. Vďaka moderným dizajnom necháva MIkeSport ostatné cyklistické obchody ďaleko za sebou.

Cyklistický obchod MikeSport - funkčný, moderný a štýlový

Ponuka kompresného oblečenia, tričiek, búnd, nohavíc a bežeckých súprav je plná moderných riešení a zaujímavých modelov. Čo ešte odlišuje náš cyklistický obchod? Určite sú to atraktívne ceny, rýchle dodacie lehoty a široký výber tých najmódnejších kolekcií.

Produkty v športovom obchode MikeSport sú zoradené podľa športov, podrobne popísané a zobrazené na modeloch. Využite funkcie filtra na stránke, ktoré uľahčujú nakupovanie a šetria čas. Našu ponuku neustále dopĺňame o najnovšiu módu. Oplatí sa navštíviť obchod MikeSport.sk a pozrieť si trendy v športovej móde.

Začnite trénovať ešte dnes! Široký sortiment športového oblečenia, obuvi a doplnkov čaká na váš pohyb v športovom obchode MikeSport.