Obchod nie je aktívny a nie je možné objednávať. ×
Filtrovať
× Filtre
Filtre
  • Stav
jasný Filtrovať

Ľutujeme, nenašli sme produkty, ktoré hľadáte ×

Skontrolujte kategórie v obchode:

Protiprepichovacie pásky – pripravte sa na cyklistickú sezónu

Vyberáte si pri plánovaní cyklotrás aj náročné, kamenisté chodníky a divočinu? Máte radi výlety na dvoch kolesách v lone prírody? Neprebehnete náhodou po rozbitom skle? Potom by ste mali urobiť všetko pre to, aby boli vaše pneumatiky čo najlepšie pripravené na jazdu za každých podmienok. Pásky proti prepichnutiu boli vyvinuté pre tých, ktorí sa chcú vyhnúť prepichnutiu pneumatík . Nájdete ich v ponuke našej predajne!

pásky na plášte na bicykle kúpite od známych výrobcov ako Zefal a Weldtite. Toto príslušenstvo vás môže zachrániť pred prerušením vášho cyklistického výletu a pred opravou pneumatík. Preto ak chcete svoje vozidlo pripraviť na každú eventualitu a na jazdu v náročnejších podmienkach, vyberte si vložky proti prepichnutiu z ponuky našej predajne!

Vložka proti prepichnutiu do pneumatiky bicykla - čo to je?

Takéto pásky sú skvelou voľbou pre každého cyklistu. Sú vyrobené z odolných plastov, ktoré pneumatiku ešte viac spevňujú. Vďaka tomu je odolný proti prepichnutiu.

Pásky proti prepichnutiu vás ochránia pred opravou pneumatík v prípade poškodenia pneumatík. To sa môže stať, keď jazdíte po akomkoľvek type cesty. Pneumatiky môžu byť prepichnuté ako pri jazde po štrkovej ceste alebo poľnej ceste, tak aj v mestskej ulici.

Tieto vložky sú oceňované pre účinnú ochranu pneumatík a jednoduchú inštaláciu. Preto, ak sa chystáte na cyklistickú sezónu a už ste investovali do kľúčov od bicykla , mazivá a oleje na bicykle , myslite aj na spevnenie pneumatík. Protiprepichovacie pásky sú doplnky, vďaka ktorým bude vaše vozidlo na trase menej problematické!

Čím sa odlišujú nami ponúkané pásky proti prepichnutiu pre cyklistické pneumatiky?

Výberom niektorej z protiprepichovacích pások dostupných v našom obchode sa nemusíte obávať poškodenia pneumatík. Výrobcovia si dali záležať na tom, aby toto príslušenstvo malo vysoké technické parametre a bolo mimoriadne solídne vyrobené.

Vložky proti prepichnutiu z našej ponuky:

  • sú vyrobené z kvalitnej EVA peny alebo polyuretánu - vďaka tomu sú tak dokonalou ochranou v prípade jazdy po nerovnej, kamenistej alebo štrkovej ceste;

  • sú určené pre rôzne typy pneumatík, vrátane trekingových a cestných modelov;

  • možno použiť v pneumatikách rôznych veľkostí - ľahko nájdete pásku, ktorá je ideálna pre pneumatiky na vašom bicykli.

Prečo sa oplatí vybrať si pásky proti prepichnutiu z našej ponuky?

V našom obchode nájdete vložky do pneumatík , ktoré:

  • vyznačuje sa atraktívnym pomerom ceny a kvality - výberom takéhoto príslušenstva sa vyhnete potrebe častého kupovania záplat alebo výmeny pneumatík za nové;

  • dá sa rýchlo a ľahko nainštalovať do pneumatiky;

  • nesklamú vás ani pri jazde na extrémne náročnom teréne.

Vyberte si vhodné protiprepichovacie pásky z našej ponuky a netrápte sa tým, že sa budete musieť vzdať pokračovania v plánovanom výlete na bicykli!pokračuj v čítaní zrútiť sa