Filtrovať
× Filtre
Filtre
  • Stav
  • Výrobca
  • Sortiment
  • Objem
  • Podmienky
jasný Filtrovať

Mazivá na reťaze bicyklov

Bicykel je vozidlo, ktoré si aj napriek svojej relatívne jednoduchej konštrukcii vyžaduje náležitú starostlivosť a údržbu - zaisťujú udržiavanie dvojkolesového tátoša v riadnom stave, čo sa premieta tak do životnosti vozidla, ako aj do pohodlia a bezpečnosti pri šoférovanie. Jedným zo základných produktov, pomocou ktorých udržíte svoj bicykel v dobrom stave, je cyklistický tuk.

Cyklistický tuk – prečo je taký dôležitý?

Na trhu je množstvo druhov bicyklových mazív, ktoré sú určené pre konkrétne časti vozidla. Ich použitie, aj keď stále pomerne nepopulárne, sa odporúča. Správna a pravidelná údržba tlmičov reťaze, pohonu alebo bicykla umožňuje výrazné predĺženie ich životnosti, čo následne prináša dve hlavné výhody – umožňuje znížiť náklady spojené s nutnosťou nákupu nových dielov a výrazne zvýšiť bezpečnosť počas šoférovania.

Cyklistické mazivá a oleje zlepšujú cyklistiku a robia jej komponenty odolné voči náročným jazdným podmienkam. Pravidelne a správne naolejované reťaze a tlmiče si poradia nielen v lete, ale aj počas zimných výjazdov v nízkych teplotách. Mazivá tiež chránia jednotlivé časti bicykla pred koróziou, ktorá je pre ne obzvlášť nebezpečná.

Tuky a oleje na bicykle

V našej predajni nájdete veľký výber rôznych druhov cyklistických mazív. Medzi nimi sú profesionálne, špeciálne produkty, ako sú mazivá na ložiská bicyklov, mazivá na reťaze bicyklov, ako aj univerzálne mazivá. Ďalej tu nájdete brzdové mazivá a oleje, reťazové oleje, mazivá do tlmičov bicyklov a silikónové mazivo na rôzne časti vozidla.

Cyklistické mazivá sú dostupné ako v malom balení, tak aj vo veľkých nádobách – vďaka tomu si vybraný produkt ľahko prispôsobíte svojim potrebám. Veľké balenia mazív sú najlepšie pre komplexnú pravidelnú údržbu bicyklov; menšie, kompaktné balenia, oplatí sa ich brať na dlhšie cesty, aby ste v prípade potreby predišli prípadným zadrhávaniu alebo iným poruchám vozidla.

Vyberte si ľubovoľnú formu

Cyklistické mazivá, ktoré nájdete v našom obchode, sú dostupné v baleniach vybavených pohodlnými atomizérmi, pumpami alebo sprejmi. Okrem toho tu nájdete praktické príslušenstvo, ako je mazací lis alebo mazací lis. Vďaka nim nanesiete primeranú vrstvu tuku na vybranú časť bicykla oveľa rýchlejšie a efektívnejšie bez toho, aby ste si museli špiniť ruky.

Starajte sa o svoje vozidlo!

Nezabúdajte, že na to, aby ste si mohli užiť príjemnú a bezpečnú jazdu, je potrebné vozidlo správne udržiavať a starať sa oň. Veľký výber rôznych druhov mazív a bicyklových olejov Vám umožní profesionálne a efektívne sa postarať o stav a životnosť Vášho dvojkolesového tátoša. Profesionálne impregnanty dostupné v našom sortimente vám tiež pomôžu zvýšiť efektivitu, výkon a estetiku vášho bicykla! Spoznajte našu ponuku a vyberte si tie najlepšie cyklistické mazivá a oleje pre vaše vozidlo! 

pokračuj v čítaní zrútiť sa