Filtrovať
× Filtre
Filtre
 • Stav
 • Výrobca
 • Sortiment
 • Veľkosť
 • Pohlavie
 • Farba
 • Vložka na bicykel
 • Vetruvzdorný
 • Dvojice v cene
 • Vedúci materiál
 • Typ vložky na bicykel
jasný Filtrovať

Dámske cyklistické nohavičky

Cyklistika je náročný šport, ktorý si vyžaduje starostlivú prípravu. Niekoľkohodinové sedenie na úzkom, tvrdom sedadle môže spôsobiť obzvlášť veľké nepohodlie. Moderné cyklistické oblečenie a doplnky boli vytvorené tak, aby čo najviac znížili záťaž a urobili z každej jazdy radosť. Jednou z častí oblečenia, ktorá výrazne zvyšuje komfort jazdy, sú cyklistické nohavičky s dámskou vsadkou . Spoznajte našu ponuku a zaistite si komfort, aký ste ešte nezažili!

Dámske cyklistické nohavičky na dlhé výlety

Dámske cyklistické nohavičky prezentované na stránke MikeSport.pl sú vítané v šatníku každého profesionála, pre ktorého je cyklistika životným štýlom a každého milovníka rekreačných, víkendových cyklovýletov. Starostlivo dokončené cyklistické oblečenie výrazne uľahčí prekonávanie veľkých vzdialeností a trás v nerovnom, náročnom teréne. O pohodlie a bezpečnosť sa môžete postarať s topánkami s podrážkou pevne usadenými v pedáloch, termoaktívnou blúzkou, športovou podprsenkou, priliehavými legínami, mikinou užitočnou v chladnejších dňoch, prilbou a chráničmi. Menej zjavným, no mimoriadne hodnotným prvkom kompletu sú dámske cyklistické boxerky vybavené špeciálnou vsadkou.

Cyklistické boxerky s dámskou vložkou sa dajú dať pod akékoľvek oblečenie, ktoré nemá napevno všitú cyklistickú vložku. Úloha vložky je neoceniteľná. Starostlivo tvarovaný prvok zlepšuje tlmenie nárazov počas jazdy, znižuje trenie a zabraňuje vzniku modrín a opuchov. Dôležité je, že vložky sú vyrobené z antibakteriálnych materiálov, čo pomáha udržiavať vysokú hygienu pri cvičení. Vsadky všité do dámskych cyklistických nohavičiek sú rýchloschnúce. Ich hrúbka často závisí od miesta, takže dokonale ladia s telom.

V predajni MikeSport.pl nájdete dámske cyklistické nohavičky z kolekcií dvoch výrobcov, ktorým veria profesionálni cyklisti. Aké sú vlastnosti jednotlivých modelov?

Dámske cyklistické boxerky KAYMAQ

Dámske čierne, predlžovacie cyklistické nohavičky KAYMAQ sú vyrobené z pružného polyesteru príjemného na telo. Dizajn je obohatený o sieťované panely a široké manžety umiestnené v páse a na nohách. Spodná bielizeň vďaka sieťovine "dýcha", a tým zabezpečuje optimálny tepelný komfort. Pružný, vypasovaný strih a manžety zabraňujú posúvaniu a rolovaniu bielizne. Vo vnútri nohavíc je protišmyková silikónová potlač. Ploché švy a priliehavý strih robia spodnú bielizeň pod šortkami neviditeľnou a nespôsobujú odreniny. Vložka všitá do spodnej bielizne je vyrobená z mäkkej, elastickej peny s hustotou 80 kg / m3 . Povrch v kontakte s pokožkou je mimoriadne jemný a príjemný na dotyk, čo minimalizuje riziko bolestivých odrenín a podráždenia pri jazde na bicykli . Pena navyše rýchlo schne a dobre odvádza vlhkosť. Dámske cyklistické boxerky z tejto série odporúčame na dvoj- až trojhodinové trasy. Dámske cyklistické boxerky KAYMAQ sú dostupné v štyroch veľkostiach (S – XL).

Dámske cyklistické boxerky ROGELLI

Ďalší návrh osloví ženy, ktoré hľadajú spoľahlivú spodnú bielizeň, ktorá bude dobre fungovať na kratšie vzdialenosti (do dvoch hodín). Dámske čierne cyklistické nohavičky s logom renomovanej značky ROGELLI tvoria harmonickú dvojicu s MTB šortkami. Na ich hornom okraji je široký lem. Sú vyrobené z ľahkého pružného sieťovaného materiálu. Nohavičky využívajú vložku HP07 s anatomickým profilom. Vrchná vrstva s antibakteriálnymi vlastnosťami zabraňuje podráždeniu pokožky a zaisťuje optimálnu hygienu. Cyklistické boxerky s dámskou vsadkou si môžete zakúpiť v šiestich veľkostiach (XS – XXL).

V predajni MikeSport.pl nájdete všetko, čo potrebujete na kompletizáciu profesionálneho cyklistického oblečenia. Okrem dámskych cykloboxeriek ponúkame aj cyklistické dresy a šortky, cyklistické vesty , chrániče, rukávy a nohavice atď. cestná obuv pre bicykle . Všetky produkty spájajú nekompromisnú kvalitu s atraktívnou cenou. 

pokračuj v čítaní zrútiť sa