Filtrovať
× Filtre
Filtre
jasný Filtrovať

Ľutujeme, nenašli sme produkty, ktoré hľadáte ×

Skontrolujte kategórie v obchode:

Dámske termoaktívne košele

Pre zanieteného športovca nie je počasie rozhodujúcim faktorom pri pobyte doma. Cyklistika, jogging, horolezectvo, nordic walking alebo iné outdoorové disciplíny si vyžadujú, aby ste čelili nepriaznivým poveternostným podmienkam. Musí počasie, faktor, ktorý nemôžete ovplyvniť, znížiť váš výkon a znížiť váš pôžitok z cvičenia? Nie nevyhnutne! Aby ste zabezpečili tepelný komfort za každých podmienok, stačí sa postarať o správne oblečenie. Základným prvkom znižujúcim vplyv vonkajších faktorov na organizmus sú dámske termoaktívne košele . Všetkým dámam, ktoré hľadajú kvalitné oblečenie, ktoré bude fungovať aj v tých najextrémnejších podmienkach, s radosťou predstavujeme dámske termoaktívne tričká na cyklistiku , beh a turistiku. Zoznámte sa bližšie s našou kolekciou a nájdite si model prispôsobený vašim potrebám!

Čím sa vyznačujú termoaktívne košele pre ženy?

Každého začínajúceho športovca určite napadne funkcia termoaktívneho oblečenia. Oplatí sa investovať do iného kusu oblečenia? Odpoveď na túto otázku je jednoznačná: áno! Termoaktívne dámske tričko dobrej značky dokáže výrazne zvýšiť komfort a efektivitu outdoorového tréningu.

Pri intenzívnom cvičení sa veľmi potíme. Štandardné bavlnené tričko rýchlo absorbuje vodu a dlho schne. Mokré tričko prilepené na telo spôsobuje nepohodlie a bráni tomu, aby ste na tréningu odovzdali sto percent. Termoaktívne oblečenie tento problém rieši. Dámske termoaktívne tričká na cyklistiku , jogging či iné športy dokonale odvádzajú vlhkosť a zostávajú v suchu, vďaka čomu sa budete cítiť pohodlne počas celého, aj veľmi intenzívneho tréningu. Moderné modely šité pre tých najnáročnejších zákazníkov, mysliacim na profesionálnych športovcov, dokonale priliehajú k telu a pôsobia dojmom „druhej kože“.

Najlepšie priedušné dámske tričká - nájdite si model pre seba!

Termoaktívne tričká pre ženy , ktoré ponúka MikeSport.pl, sú navrhnuté tak, aby vám poskytli maximálnu voľnosť, keď ste v pohybe. Mäkké, na dotyk mimoriadne príjemné, priedušné dámske tričká bez švov, vďaka čomu dokonale priľnú k telu a nespôsobujú odreniny. Sú prekvapivo ľahké, takže môžete zabudnúť, že ich máte na sebe. Vlákna prepúšťajúce vzduch výborne transportujú vlhkosť a nepohlcujú nepríjemné pachy. Niektoré modely sú obohatené o ďalšie sieťované vložky v manžetách a podpazuší, ktoré zaisťujú ešte rýchlejší transport prebytočného tepla a vodných pár. Použitá technológia umožňuje udržiavať optimálnu telesnú teplotu pri fyzickej námahe v miernych a nízkych teplotách. Dôležité je, že pravidelné pranie bielizne podľa odporúčaní výrobcu nepriaznivo neovplyvní vlastnosti, tvar a farbu oblečenia. Dôležité je, že vlákna nedráždia pokožku a nespôsobujú alergické reakcie.

Dámske termoaktívne košele sú prvou vrstvou športového outfitu, sú určené na nosenie priamo na telo. Medzi množstvom dostupných modelov nájdete termoaktívne dámske tričká rôznych strihov a farieb. Vybrať si môžete z tričiek v decentných, neutrálnych farbách (čierna, biela) a výrazných farbách (ružová, žltá, modrá), modely so stojačikom, s krátkym a dlhým rukávom. Termoaktívne dámske tričká odporúčame najmä ľuďom, ktorí sa venujú cyklistike, trekkingu, joggingu a zimným športom. Priedušné oblečenie tiež zlepší pohodlie pri intenzívnych cvičeniach v posilňovni.

Termoaktívne dámske tričká pre profesionálov aj amatérov

Je šport vášňou, ktorej sa venuješ naplno? Alebo je pre vás fyzická aktivita len príležitostnou zábavou, ktorá vám umožní na chvíľu sa odtrhnúť od reality? Bez ohľadu na vašu pokročilosť by ste mali obohatiť svoju zbierku športového oblečenia o priedušné dámske tričko . Termoaktívne spodné prádlo výrazne zvýši váš komfort pri cvičení a turistike a umožní vám naplno si užiť každú chvíľu strávenú na čerstvom vzduchu.

MikeSport.sk- riešenia testované športovcami

Veľmi dobre vieme, že kvalita oblečenia je pre každého športovca prvoradá. Nerobíme kompromisy v kvalite. Kolekcia termoaktívnych dámskych tričiek prezentovaná na našej stránke pozostáva z modelov len z ponúk výrobcov, ktorým športovci veľmi dôverujú. Ponúkame oblečenie s logami značiek ako Brugi, Hi-Tec a Craft of Scandinavia. Kvalita výrobkov bola potvrdená špecializovanými testami. Na všetky modely sa vzťahuje dvojročná záruka.

V predajni MikeSport.sk komplexne vybavíte svoj šatník spoľahlivým športovým oblečením. Na virtuálnych regáloch nájdete nielen termoaktívne tričká pre ženy , ale aj cyklistické bundy , tričká, mikiny, rukávy a nohavice, pokrývky hlavy pre bicykle , obuv a cyklistické doplnky. To, čo odlišuje naše produkty od iných, sú atraktívne ceny. Neviete, ktorý produkt najlepšie splní vaše očakávania? Náš tím vám rád odpovie na všetky vaše otázky a pomôže vám nájsť športové oblečenie na mieru! 

pokračuj v čítaní zrútiť sa