Obchod nie je aktívny a nie je možné objednávať. ×
Filtrovať
× Filtre
Filtre
  • Stav
jasný Filtrovať

Ľutujeme, nenašli sme produkty, ktoré hľadáte ×

Skontrolujte kategórie v obchode:

Lyžiarska čelenka - ohrievač hlavy

Lyžiarske čelenky chránia uši a poskytujú tepelný komfort, ktorý je dôležitý pre každého lyžujúceho na svahu. Špecializovaný internetový obchod MikeSPORT dokazuje, že za lyžiarske a snowboardové vybavenie nemusíte míňať veľa peňazí! Aj s malým rozpočtom je možné vybrať tie správne modely, ktoré spĺňajú všetky očakávania.

Spoľahlivé a pohodlné lyžiarske pásy kúpite za atraktívnu cenu v predajni MikeSPORT. Či už ste začiatočník alebo skúsený lyžiar, prezrite si náš katalóg produktov. Vďaka funkčnému outfitu vás nezaskočí žiadne počasie. Módne modely poskytujú štýlový vzhľad a zvyšujú úroveň pohodlia pri lyžovaní.

Lyžiarsky pás s membránou

Lyžiarske návleky Viking Everest sú nenápadným doplnkom lyžiarskeho outfitu, ktorý účinne chráni uši a bobky pred vetrom a chladom. Mikrofleecová izolácia poskytuje správnu úroveň tepelného komfortu. Perforácia okolo uší zlepšuje počuteľnosť. Plochý šev na chrbte a reflexné logo (na prednej strane) sú štandardom produktov Viking.

Športová čelenka vďaka dokonalému strihu veľmi dobre chráni hlavu. Je ľahký, pružný a vetruvzdorný. Má zabudovanú membránu Windlocker, ktorá je ako stvorená na chladnejšie dni. Lyžiarsky pás je dostupný v rôznych veľkostiach, takže jeho veľkosť ľahko prispôsobíte obvodu hlavy.

Pozrite si ďalšie možnosti pokrývok hlavy pre lyžiarov.

pokračuj v čítaní zrútiť sa