Obchod nie je aktívny a nie je možné objednávať. ×
Filtrovať
× Filtre
Filtre
  • Stav
  • Výrobca
  • Sortiment
  • Veľkosť
  • Farba
  • Materiál
jasný Filtrovať

Čiapka na lyžiarsku prilbu

Čiapka na lyžiarsku prilbu dostupná v predajni MikeSPORT funguje dobre na lyžovanie za každých podmienok. Ponúkame produkty známych značiek pre amatérskych aj súťažných športovcov.

Lyžiarske čiapky prilby účinne chránia hlavu pred nízkymi teplotami a vetrom. Kvalitné, účinné čiapky sú vyrobené z tkaniny, ktorá zabezpečuje dostatočnú cirkuláciu vzduchu a zabraňuje prehrievaniu. Pružný materiál sa prispôsobí tvaru hlavy a poskytuje tepelný komfort.

Dámske zateplené lyžiarske čiapky

Dámske teplé lyžiarske čiapky sú jedným z účinných spôsobov ochrany hlavy pred chladom. Jednoduchá unisex čiapka (dámska a pánska) je hrejivá vďaka mixu moderných vlákien, elastickej úprave látky a perfektne sedí. Tento typ pokrývky hlavy je vhodný pre všetky outdoorové športové aktivity v zime. Ako čiapka na prilbu sa skvele hodí na lyžovanie alebo sánkovanie s deťmi.

Pánska softshellová lyžiarska čiapka

Pánska teplá lyžiarska čiapka pod lyžiarsku prilbu je vyrobená z kombinácie pružného softshellu (čelo a uši) a vzdušného a hrejivého materiálu (vrchná a zadná časť). Vetruodolné softshellové panely poskytujú veľmi dobrú ochranu pred vetrom a chladom. Čiapka perfektne sedí na hlave a chráni uši. Navyše je zvnútra zateplená flísom. Vďaka univerzálnej veľkosti a plochým švom je ideálna pre lyžiarsku alebo snowboardovú prilbu.

Detské lyžiarske čiapky

Lyžiarske čiapky Viking Runway majú univerzálnu veľkosť a perfektne sedia na hlave. Pružná tenká tkanina tesne prilieha k tvaru hlavy a nespôsobuje trenie. Je to skvelý návrh pre lyžiarsku a snowboardovú prilbu. Čiapky sú príjemné na dotyk a majú reflexné logo a pútko na špičke pre ľahké sťahovanie.

Lyžiarske čiapky pre deti aj dospelých vyrobené z kombinácie polyesteru a elastanu dodávajú materiálu dokonalú pružnosť a rýchlo sa vracajú do pôvodného tvaru. Vďaka tomu sa jeden univerzálny strih hodí na akúkoľvek veľkosť hlavy.

pokračuj v čítaní zrútiť sa