Filtrovať
× Filtre
Filtre
  • Stav
  • Výrobca
  • Sortiment
  • Veľkosť
  • Farba
  • Materiál
jasný Filtrovať

Snowboardová čiapka pod prilbu

Snowboardová prilba , dostupná v obchode MikeSPORT, funguje dobre za každých podmienok. Ponúkame produkty známych značiek pre amatérskych aj súťažných športovcov.

Snowboardové čiapky prilby účinne chránia hlavu pred nízkymi teplotami a vetrom. Kvalitné, účinné čiapky sú vyrobené z tkaniny, ktorá zabezpečuje dostatočnú cirkuláciu vzduchu a zabraňuje prehrievaniu. Pružný materiál sa prispôsobí tvaru hlavy a poskytuje tepelný komfort.

Dámske zateplené čiapky na snowboard

Dámske teplé čiapky na snowboard sú jedným z účinných spôsobov ochrany hlavy pred chladom. Jednoduchá unisex čiapka na prilbu (dámska a pánska) je hrejivá vďaka mixu moderných vlákien, elastickej úprave látky a perfektne sedí. Tento typ pokrývky hlavy je vhodný pre všetky outdoorové športové aktivity v zime. Ako čiapka na prilbu je ideálna na snowboarding alebo sánkovanie s deťmi.

Pánska softshellová čiapka na snowboard

Pánska teplá snowboardová čiapka pod prilbu je vyrobená z kombinácie pružného softshellu (čelo a uši) a vzdušného a hrejivého materiálu (vrchná časť a chrbát). Vetruodolné softshellové panely poskytujú veľmi dobrú ochranu pred vetrom a chladom. Čiapka perfektne sedí na hlave a chráni uši. Navyše je zvnútra zateplená flísom. Vďaka univerzálnej veľkosti a plochým švom je ideálna pre lyžiarsku alebo snowboardovú prilbu.

Detské čiapky na snowboard

Snowboardové šiltovky Viking Runway majú univerzálne veľkosti a perfektne sedia na hlave. Pružná tenká tkanina tesne prilieha k tvaru hlavy a nespôsobuje trenie. Je to skvelý návrh pre lyžiarsku a snowboardovú prilbu. Čiapky sú príjemné na dotyk a majú reflexné logo a pútko na špičke pre ľahké sťahovanie.

Snowboardové čiapky pre deti aj dospelých vyrobené z kombinácie polyesteru a elastanu dodávajú materiálu dokonalú pružnosť a rýchlo sa vracajú do pôvodného tvaru. Vďaka tomu sa jeden univerzálny strih hodí na akúkoľvek veľkosť hlavy.pokračuj v čítaní zrútiť sa