Filtrovať
× Filtre
Filtre
  • Kategórie (Detské)
  • Stav
  • Výrobca
  • Sortiment
  • Veľkosť
  • Pohlavie
  • Farba
  • Vložka na bicykel
  • Dĺžka nôh
  • Typ vložky na bicykel
jasný Filtrovať

Detské cyklistické šortky

Zvyčajne sa začíname učiť jazdiť na bicykli vo veľmi mladom veku. Cvičenie rovnováhy a koordinácie, posilňovanie svalov a užívanie si vonku sú len malou časťou výhod, ktoré deti z bicyklovania získavajú. Aby bola cyklistika pre vaše dieťa čo najpohodlnejšia a najbezpečnejšia, oplatí sa postarať sa o základné veci: bicykel prispôsobený anatomickej stavbe, pevnú prilbu, chrániče a vhodnú výbavu. Všetkým rodičom, ktorí hľadajú kvalitné športové oblečenie, ktoré dobre poslúži pri rodinných cyklovýletoch a súťažiach, predstavujeme detské cyklistické kraťasy - spoľahlivé oblečenie určené pre najmenších nadšencov šliapania do pedálov.

Cyklistické šortky pre deti – prečo sa to oplatí?

Obohatením šatníka malého športovca o detské cyklistické kraťasy mu poskytujete úplnú voľnosť a pohodlie pri rekreačných jazdách v parku a súťažiach. Detské cyklistické šortky prezentované v našom obchode sú vyrobené z elastických materiálov šetrných k pokožke zaisťujúcich optimálnu cirkuláciu vzduchu. Vzdušné tkaniny znižujú potenie a poskytujú tepelný komfort za každých podmienok. Mäkké, dokonale priľnavé materiály neobmedzujú pohyb. Vďaka starostlivo vyrobeným koncom nohavíc sa šortky nevlnia. Zvýšený pás zabraňuje odhaleniu chrbta pri zohnutí.

Dôležitým prvkom cyklistických šortiek pre deti sú vložky - gélové alebo vyrobené zo špeciálnej peny s otvorenými bunkami. Vložka poskytne mladému cyklistovi plný komfort aj na dlhé vzdialenosti. Každý z nich má antibakteriálne vlastnosti, čo pomáha udržiavať hygienu počas tréningu. Ich hrúbka často závisí od miesta, vďaka čomu dokonale ladia s anatomickou stavbou cyklistu.

Detské cyklistické šortky - s ortézami alebo bez?

Detské cyklistické šortky sa dajú rozdeliť do dvoch hlavných typov: s traky a bez trakov. Detské cyklistické šortky s trakmi splnia očakávania ľudí, ktorí hľadajú spoľahlivé a pohodlné oblečenie na dlhé trate. Dokonale priliehavé šortky v kombinácii s trakmi sa nevyhrnujú ani nekrčia a vložka nemení svoju polohu pri jazde. Dôležité je, že šortky takéhoto strihu majú vyšší pás, ktorý zabraňuje odhaľovaniu chrbta a znižuje riziko plazenia.

Profesionálne detské cyklistické šortky pre väčšiu bezpečnosť

Športy v prírode si vyžadujú osobitnú starostlivosť. Šortky s reflexnými prvkami poskytnú dodatočnú ochranu pre dieťa pohybujúce sa v zle osvetlených priestoroch. Aj malé prvky zviditeľnia dieťa jazdiace na bicykli na ceste.

V predajni MikeSport.pl nájdete široký výber oblečenia a doplnkov určených pre najmenších cyklistov. Široký sortiment zahŕňa okrem iného: termoaktívne spodné prádlo na bicykel , tričká, bundy, cyklistické tričká, pokrývky hlavy (vrátane certifikovaných cyklistické prilby ), návleky a nohy, cyklistické svetlá, košíky a iné cyklistické doplnky zvyšujúce komfort jazdy. Všetky naše produkty spájajú vysokú kvalitu s atraktívnou cenou.pokračuj v čítaní zrútiť sa