Filtrovať
× Filtre
Filtre
  • Stav
jasný Filtrovať

Ľutujeme, nenašli sme produkty, ktoré hľadáte ×

Skontrolujte kategórie v obchode:

Sedadlá na bicykle

Spoločná rodinná jazda na bicykli je skvelým spôsobom, ako príjemne a aktívne stráviť voľný čas. Čo ak je však jeden z účastníkov výletu príliš malý na to, aby si sadol za volant dvojkolesového tátoša sám? Správna sedačka na bicykel vám pomôže !

Namontované predné sedadlo na bicykel a nosič

Pri výbere cyklosedačky sa oplatí vedieť, že produkty dostupné v našej predajni sú modely, ktoré sa líšia predovšetkým maximálnou nosnosťou a spôsobom a miestom montáže.

V našej ponuke nájdete prednú cyklosedačku aj zadnú montáž cyklosedačky na nosič . Modely na predaj sú detské sedačky určené pre mladších aj starších pasažierov. Ponúkame produkty s nosnosťou od 9 do 30 kg.

Naše cyklosedačky sú tiež produkty v rôznych farbách, ktoré sa dajú prispôsobiť bicyklu aj vkusu najmenších účastníkov cyklovýletu.

Sedadlá na mestské a horské bicykle

Sedačka na bicykel je praktickým doplnkom, ktorý dobre poslúži ako v meste, tak aj na dlhších trasách v teréne. Je to doplnok ku bicyklu, ktorý pomôže rodičom pri odvoze batoľaťa do škôlky, ako aj umožní spoločný výlet s dieťaťom.

Detské cyklosedačky dostupné v našej ponuke sú prispôsobené rôznym typom dvojkolesových tátošov, a tým aj rôznym podmienkam. Nájdete medzi nimi ako mestské cyklosedačky, ktoré dostatočne ochránia dieťa v premávke, tak aj terénne – účinne neutralizujúce vibrácie a skoky na trase.

Bezpečná detská sedačka s certifikátom EN14344

Najdôležitejším aspektom cyklosedačiek je samozrejme kvalita ich spracovania, čo sa premieta do bezpečnosti najmenších pasažierov. Detské cyklosedačky, ktoré nájdete v našom obchode, sú produkty vyrobené z najkvalitnejších materiálov, vytvorené s osobitnou starostlivosťou a dôrazom na každý detail, s ohľadom na bezpečnosť, odolnosť a spoľahlivosť.

Vďaka vynikajúcej kvalite spracovania je každá z našich detských cyklosedačiek mimoriadne pohodlná, takže aj pri dlhých cestách môže batoľa v sedačke voľne sedieť a užívať si výlet.

Starostlivé spracovanie, ako aj materiály a komponenty použité na tento účel sa premietajú do 100% bezpečnosti cyklosedačky. Nami ponúkané modely sú autosedačky s európskym certifikátom EN14344 alebo oficiálnym bezpečnostným certifikátom inštitútu TÜV / GS.

Vyberte si bezpečné a pohodlné cyklosedačky z mikesport.sk

Jednotlivé prvky ich konštrukcie prispievajú k plnej bezpečnosti cyklosedačiek z našej predajne. Detské cyklosedačky sú vybavené pohodlným sedadlom a chrbtovou opierkou, zaručujúce nielen pohodlnú, ale aj zdravú polohu chrbtice pri jazde. Špeciálne profilované operadlo má aj dodatočnú bočnú ochranu na ochranu dieťaťa. Cyklosedačka pre dieťa je vybavená praktickými opierkami na nohy, ktoré výrazne zvyšujú komfort a bezpečnosť cestovania, ako aj postrojmi, ktoré sú absolútnou nevyhnutnosťou, ktorá zaručí plnú bezpečnosť batoľaťa v sedačke.pokračuj v čítaní zrútiť sa