Filtrovať
× Filtre
Filtre
  • Stav
jasný Filtrovať

Ľutujeme, nenašli sme produkty, ktoré hľadáte ×

Skontrolujte kategórie v obchode:

Na čo slúžia prívesy na bicykle?

Prívesy na bicykel sú praktické doplnky, ktoré sa tešia čoraz väčšej obľube. Ide o skvelé riešenie pre všetkých rodičov, ktorí chcú svojim deťom zabezpečiť pohodlnú jazdu. Vďaka týmto typom vychytávok je cestovanie s dieťaťom ešte príjemnejšie. Prívesy na bicykle umožňujú batoľaťu zaujať polohu ľahu alebo sedu, takže si počas cesty môže zdriemnuť alebo sa dokonca hrať so svojimi obľúbenými hračkami. Ďalšou výhodou je záruka bezpečnosti. Je to spôsobené tým, že samotný príves je oveľa bližšie k zemi ako napríklad autosedačka pripevnená ku kufru. V dôsledku toho, ak dôjde k nehode alebo prevráteniu, batoľa nebude vystavené žiadnym zvláštnym zraneniam.

Aké cykloprívesy pre deti nájdete v našej ponuke?

cykloprívesy pre deti ochránia aj pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami. Ak počas jazdy začne pršať alebo snežiť, nemusíte sa báť, že by oblečenie vášho batoľaťa premoklo. Navyše sa môžete spoľahnúť na účinnú ochranu pred slnečným žiarením. To je dôležité najmä počas letných jázd, ktoré môžu trvať až niekoľko hodín. Cyklistické vozíky dostupné v našom sortimente majú špeciálny poťah vyrobený z látky a sieťoviny, čo sa prejavuje dobrou cirkuláciou vzduchu a priedušnosťou aj v tých najteplejších dňoch. Niektoré modely sú vybavené aj bočnými oknami chránenými UV filtrom. Čo ešte odlišuje prívesy dostupné v našej ponuke?

Vysoká kvalita

Produkty v našom sortimente sú najlepším riešením pre náročných rodičov, ktorí kladú bezpečnosť a pohodlie svojho batoľaťa na prvé miesto. Každý príves na bicykel sa vyznačuje solídnym spracovaním, vďaka čomu je ako stvorený na jazdu na rôznych povrchoch. Veľkou výhodou je pevná a odolná konštrukcia, vysoká nosnosť a kvalitné spojovacie prvky (rúrky a pánty) vyrobené z hliníka. Niektoré modely majú aj odpružené odpruženie, vďaka ktorému sa dieťa bude cítiť pohodlne aj pri jazde na nerovnom povrchu. Všetky detské bicyklové prívesy sú certifikované a testované tak, aby prekračovali požiadavky ASTM F1975-09.

Najvyššia úroveň bezpečnosti

Bezpečnosť vozíkov sa prejavuje nielen v ich konštrukcii a nízkej vzdialenosti od zeme, ale aj v prítomnosti prídavných prvkov. Nami ponúkané modely sú vybavené 5-bodovými bezpečnostnými pásmi, vďaka ktorým je batoľa pri jazde pripútané správnym spôsobom a riziko pádu je minimalizované. Prívesy na bicykel umožňujú aj veľmi presné nastavenie sklonu sedadla spolujazdca. Plné UV okná znamenajú, že batoľa môže bezpečne pozorovať okolie aj počas tých najväčších horúčav. Časť vybavenia má nastaviteľnú slnečnú clonu a tónované sklá.

Jednoduchosť použitia

Každý rodič ocení funkčnosť a rýchlosť montáže. Všetky cykloprívesy dostupné v našej ponuke sú všestranné produkty, ktoré sa dajú premeniť na kočík doslova za okamih, čo vyplýva z výbavy prídavným predným kolesom. Je teda ideálnym riešením pre všetkých milovníkov bicyklovania, behu a dlhých prechádzok. Ďalšou dôležitou výhodou je možnosť rýchlej montáže. Kompaktná veľkosť znamená, že príves nezaberá veľa miesta, keď sa nepoužíva a má plochý tvar. Kolesá sú vybavené ťahovým systémom. Na ich odstránenie teda stačí stlačiť jedno tlačidlo. Príves na bicykel má tiež ľahko odnímateľné oje.

Čo ešte odlišuje detské cykloprívesy od našej ponuky?

Ďalšou výhodou nami ponúkaných modelov je, že sú vybavené polstrovaným sedadlom. Vďaka tomu sa počas jazdy môže batoľa cítiť ako na skutočnej kráľovskej posteli. Okrem toho môžu rodičia rátať s praktickými doplnkami v podobe priehradky na prilbu, sieťky na batožinu a háčika na svetlo, ako aj zvýšenej odolnosti proti opotrebovaniu, keď sa predná časť prívesu opiera o zem. Prívesy na bicykel pre deti sú v rôznych cenových variantoch, vo viac i menej vyspelých verziách, takže každý rodič si nájde vhodnú kópiu.

Príves na bicykel pre domáce zvieratá a batožinu

Milovníci cyklistiky využívajú na prepravu svojich štvornohých miláčikov aj prívesné vozíky. Tieto typy modelov majú odnímateľnú podlahu, takže ich môžete ľahko udržiavať čisté. Okná vyrobené z materiálu podobného sieťovine zaisťujú, že domáce zviera má neustále prístup k čerstvému vzduchu. Okrem toho sú cyklistické prívesy k dispozícii pre nadšencov cyklistiky, ktorí potrebujú priestor na prepravované vybavenie. Vďaka krytu sú všetky nástroje účinne chránené pred negatívnymi poveternostnými vplyvmi. Konštrukcia kočíka robí jazdu stabilnou a nespôsobuje žiadne väčšie ťažkosti. Pozývame vás tiež na zoznámenie sa s produktmi v kategórii „ príslušenstvo a diely pre prívesy “.pokračuj v čítaní zrútiť sa