Filtrovať
× Filtre
Filtre
 • Stav
 • Výrobca
 • Sortiment
 • Veľkosť
 • Pohlavie
 • Farba
 • Vreckový
 • Dlžka rukávov
 • Sťahovák
 • Stojací golier
 • Rezanie
 • Dĺžka zipsu
 • Vedúci materiál
jasný Filtrovať

Dámske bežecké tričká

Bežecké oblečenie by malo byť predovšetkým pohodlné. Špecializované dámske bežecké tričká sú predovšetkým bezproblémové štruktúry, ktoré zabraňujú treniu. Moderné materiály znamenajú, že každá dámska bežecká blúzka v našej ponuke poskytuje vynikajúcu cirkuláciu vzduchu. V ponuke máme aj dámske bežecké tričká s termoaktívnymi vlastnosťami. Toto dámske bežecké tričko je ideálne na aktivity v chladnejších dňoch. V našom sortimente si každá žena nájde to svoje - je to preto, že ponúkame bežecké tričká v mnohých štýloch a farbách. Pozývame vás!

Najlepšie dámske bežecké tričká

Dámske športové blúzky budú užitočné v rôznych poveternostných podmienkach. Stojí za to zásobiť sa mnohými modelmi tohto oblečenia, aby ste boli okamžite pripravení na tréning. V prvom rade si môžete vybrať košele bez rukávov, s krátkym alebo dlhým rukávom. Každý z nich môžete ľahko priradiť k príležitosti, kedy sa vydať na cestu, bez ohľadu na poveternostné podmienky. Oplatí sa zaobstarať si aj dámske bežecké bundy a mikiny, ktoré doplnia funkčnosť tričiek a dodajú ďalšie teplo.

Košele bez rukávov

Košeľa bez rukávov je veľmi obľúbeným modelom. Hodí sa nielen ako tričko na behanie, ale aj do posilňovne alebo fitness. Jeden z modelov Rogelli - Indigo - je vyrobený z tkaniny Dynacool, ktorá je priedušná a veľmi ľahká. Takéto oblečenie vám poskytne pohodlie pri behaní v horúcich dňoch. Vypasovaný strih navyše neobmedzuje v pohybe pri športových aktivitách. Odporúčame aj model Run Esta od rovnakej firmy s jemnou kvapkovou štruktúrou.

Dámska bežecká blúzka s krátkym rukávom

Ďalším obľúbeným športovým tričkom je ikonická dámska joggingová blúzka s krátkym rukávom . V našej predajni sú modely s rôznymi úpravami výstrihu, takže si každá z dám vyberie ten pravý pre seba. Na výber máme oblečenie rôznych strihov, napríklad obtiahnuté alebo voľné. Dámske bežecké tričká sú tiež vyrobené z priedušných látok. Je to ponuka nielen na behanie či do posilňovne, ale aj skvelá voľba na letnú prechádzku či dovolenkový výlet do hôr.

Dámske bežecké blúzky s dlhým rukávom

Dámske bežecké blúzky s dlhým rukávom sú veľmi dobrou voľbou na chladnejšie dni. V našom sortimente máme veľa rôznych verzií tohto odevu. V prvom rade sa líšia v takých detailoch, ako je použitie stojačika alebo bežného výstrihu. Dámsky bežecký dlhý rukáv môže mať všitý zips aj pod krkom. Niektoré modely majú navyše predĺžené rukávy s otvorom na palec, ako napríklad Rogelli Carina 2.0. Zaujímavým riešením je použitie sieťoviny v bočných paneloch, ktorá je určená na odvod potu, napr. Craft Run Mind.

Dámske športové blúzky - ideálne na každý tréning

Odporúčame dámske športové tričká, pretože sú to perfektné produkty na použitie počas každého tréningu. Vďaka priedušným látkam je úroveň pohodlia maximalizovaná pri zvýšenej námahe. Stojí za zmienku, že správne zvolený tréningový úbor je polovica úspechu - keď nič neobmedzuje pohyb, materiál sa nelepí na chrbát, športovec nemrzne počas nepriaznivého počasia a v lete sa neprehrieva - nasadenie sa zvyšuje a výsledky sú lepšie a lepšie. Okrem toho výrobcovia vytvorili celé rady športového oblečenia, ako je séria Rogelli Run. K tričku si môžete vybrať napríklad aj joggingové šortky a doplniť tak funkčný set náruživého bežca.

Pozývame Vás využiť ponuku našej predajne, kde si každý nájde to svoje - ako bežci, tak aj iní nadšenci pohybu. Možno práve kúpa praktických športových setov bude začiatkom dobrodružstva s pohybovou aktivitou a umožní vám objaviť vaše predispozície k rôznym disciplínam.

pokračuj v čítaní zrútiť sa