Filtrovať
× Filtre
Filtre
 • Stav
 • Výrobca
 • Sortiment
 • Veľkosť
 • Pohlavie
 • Farba
 • Vreckový
 • Vložka na bicykel
 • Vodeodolný
 • Vetruvzdorný
 • Rezanie
 • Typ vložky na bicykel
jasný Filtrovať

Dámske cyklistické šortky

Každý zanietený cyklistický nadšenec veľmi dobre vie, aký veľký vplyv má správne zvolené oblečenie na pohodlie a bezpečnosť počas jázd a pretekov. Nohavice sú základným prvkom výbavy každého cyklistu. Práve tie vo veľkej miere ovplyvňujú rozsah pohybu, silu pri šliapaní a tepelný komfort pociťovaný na trase. Myslíme na všetky ženy, ktoré hľadajú spoľahlivé športové oblečenie, pripravili sme ponuku dámskych cyklistických šortiek odporúčaných profesionálmi. Prezrite si naše produkty a nájdite dámske cyklistické šortky , vďaka ktorým zo seba vydáte pri tréningu maximum!

Dámske MTB šortky - pohodlné oblečenie na extrémne trasy

Dámske MTB šortky nemajú veľa spoločného s úzkymi legínami, ktoré sa jednoznačne spájajú s cyklistikou. Voľné, pohodlné dámske MTB šortky poskytujú úplnú slobodu pohybu. Sú ideálne ako na cyklistiku po nespevnených lesných cestách, tak aj na turistiku v horách. Dámske cyklistické šortky tejto kategórie sú vyrobené z ľahkých materiálov s výbornou cirkuláciou vzduchu. Môžete si byť istí, že teplo valiace sa z oblohy bude menej silné, keď budete nosiť voľné, ľahké a „priedušné“ oblečenie. Vďaka praktickým hlbokým vreckám vám telefón ani kľúče počas jazdy nevypadnú. Dôležité je, že šortky premočené dažďom veľmi rýchlo uschnú.

Medzi dostupnými modelmi nájdete dámske cyklistické šortky v mnohých strihoch a farbách. Na výber sú klasické, univerzálne modely siahajúce mierne nad kolená, sukne-šortky s gélovou vsadkou, modely s odopínateľnými nohavicami. Všetky produkty pochádzajú z katalógov výrobcov špecializujúcich sa na šitie športového oblečenia.

Dámske cyklistické šortky - s čím kombinovať?

Dámske cyklistické šortky sú len súčasťou športového outfitu. Nové šortky objavia svoj plný potenciál v kombinácii s dámskymi boxerkami na bicykel s gélovou vložkou . Spodná bielizeň navrhnutá s ohľadom na cyklistov zlepšuje dynamiku jazdy, zvyšuje komfort pri niekoľkohodinovom sedení na úzkom, tvrdom sedadle, znižuje riziko otlakov a odrenín. Dôležité je, že vložky sú vyrobené z antibakteriálnych materiálov s dobrou priedušnosťou, čo pomáha udržiavať vysokú hygienu a sviežosť.

Internetový obchod MikeSport.pl - pre lásku k športu

V predajni MikeSport.pl nájdete všetko, čo je potrebné na dokončenie cyklistického outfitu, ktorý je spoľahlivý za každých podmienok. Našim klientom ponúkame nielen dámske MTB šortky a spodnú bielizeň, ale aj cyklistické tričká , obuv, mikiny, bundy, rukavice a príslušenstvo na bicykel . Všetky produkty pochádzajú z ponuky vážených výrobcov, ocenených profesionálmi, pre ktorých sú vysoké štandardy prvoradé. Naše produkty sú najlepším dôkazom toho, že profesionálne oblečenie a doplnky, ktoré vám umožnia získať maximálny pôžitok zo športu, máte na dosah ruky. Nízka cena, široký sortiment, odborné poradenstvo a efektívna dodávka znamenajú, že obchod MikeSport.pl nie je konkurencieschopný.pokračuj v čítaní zrútiť sa