Filtrovať
× Filtre
Filtre
  • Stav
jasný Filtrovať

Ľutujeme, nenašli sme produkty, ktoré hľadáte ×

Skontrolujte kategórie v obchode:

Bežecké batohy

Vážny výcvik si vyžaduje moderné vybavenie. Preto, ak vám záleží na najlepších výsledkoch, oplatí sa investovať do správneho bežeckého príslušenstva. Jedným z nich môže byť pohodlný a mimoriadne funkčný batoh pre bežcov. Jedinečnosť mnohých modelov spočíva v tom, že sú alebo môžu byť vybavené vodným vakom na doplnenie vodou alebo akýmkoľvek nápojom (napr. Izotonickým). Vďaka tomu môžete byť neustále hydratovaní aj pri namáhavom tréningu alebo dlhotrvajúcich súťažiach.

Bežecké batohy majú aerodynamické tvary a štruktúru navrhnutú pre maximálne pohodlie. Perfektne sedia na chrbte a nezadržiavajú sa v rukách a tiež sa neposúvajú pri intenzívnom pohybe. Vďaka tomu môžete zabudnúť na to, že ste zaťažení ďalšou batožinou. Bežecké batohy sú ideálne na tréning cezpoľný a ďalšie. Mnoho modelov je vhodných aj na každodenné použitie a ponúka vynikajúci komfort nosenia.

Pri výbere bežeckého batohu stojí za to venovať pozornosť skutočnosti, že má špeciálne vrecko na vodný vak. Táto ľahká nádoba s tubou znamená, že môžete kedykoľvek doplniť hladinu tekutín bez použitia rúk. To je výhodné najmä pri dlhých vytrvalostných behoch a náročných trasách. Odporúčame!

pokračuj v čítaní zrútiť sa