Obchod nie je aktívny a nie je možné objednávať. ×
Filtrovať
× Filtre
Filtre
jasný Filtrovať

Bežecké okuliare a doplnky

Zaistite maximálny komfort pri každom behu. Špecializované bežecké okuliare sú určené pre outdoorové aktivity. Vďaka aerodynamickým tvarom, ktoré sú prispôsobené tvaru tváre, sú okuliare nepostrehnuteľné a neobmedzujú v pohybe. Na druhej strane kvalitné šošovky chránia oči pred UV žiarením a výrazne zlepšujú viditeľnosť.

Existuje veľa druhov bežeckých okuliarov, takže si môžete vybrať podľa svojich preferencií. Polarizačné bežecké okuliare vďaka špeciálnym filtrom znižujú odlesky slnečného žiarenia a zlepšujú videnie. Fotochromatické bežecké okuliare sú ideálne do meniacich sa podmienok. Fotochromatické šošovky sa automaticky stmievajú a zosvetľujú v závislosti od intenzity svetla. Môžete si tiež nasadiť bežecké okuliare s vymeniteľnými šošovkami, ktoré si ľahko prispôsobíte svojim aktuálnym potrebám.

V našom sortimente nájdete iba prvotriedne, solídne vyrobené, značkové bežecké okuliare. Zaručujú profesionálnu ochranu očí a komfort používania. Ponúkame modely s rôznymi vzormi a vlastnosťami, medzi ktorými si určite nájdete niečo pre seba. Pozývame vás!

pokračuj v čítaní zrútiť sa