Obchod nie je aktívny a nie je možné objednávať. ×
Filtrovať
× Filtre
Filtre
  • Stav
jasný Filtrovať

Ľutujeme, nenašli sme produkty, ktoré hľadáte ×

Skontrolujte kategórie v obchode:

Pulzné monitory pre chod

Efektívny tréning by mal byť predovšetkým premyslený. Monitor srdcového tepu môže okrem iného pomôcť pri dokonalej realizácii úloh počas bežeckého tréningu. Ovládaním parametrov, ako je srdcová frekvencia, môžete zlepšiť svoj výkon a dosiahnuť svoje ciele. Bežecké monitory srdcového tepu sú užitočné aj pri rekonvalescencii z choroby alebo u ľudí, pre ktorých sa odporúča iba mierne cvičenie.

Moderné monitory srdcového tepu nie sú len jednoduché bežecké doplnky, ktoré vám umožňujú ovládať váš srdcový rytmus. Tieto zariadenia v podobe pohodlných hodiniek čoraz častejšie ponúkajú meranie mnohých ďalších parametrov súvisiacich s tréningom a aktivitou - prejdená vzdialenosť a rýchlosť, spálené kalórie a ďalšie. Zároveň umožňujú analýzu štatistík a pokroku, ako aj výber najvhodnejších výcvikových metód. Moderný monitor srdcového tepu pre bežcov je preto šikovný minipočítač a vynikajúci pomocník pri dosahovaní čoraz lepších výsledkov.

V našom sortimente určite nájdete bežiaci monitor srdcového tepu, ktorý vyhovuje vašim potrebám a rozpočtu. Máme modely rôznych vzhľadov a funkcií a každý z nich sa vyznačuje predovšetkým vynikajúcou kvalitou. Zaobstarajte si funkčný a spoľahlivý monitor srdcového tepu a trénujte efektívnejšie - vitajte!

pokračuj v čítaní zrútiť sa